Patarimai, kaip dekoruoti nuomojamą butą

Nuomojate butą ar kambarį, bet norite gyventi stilingai? Tikriausiai trūksta erdvės ir nesinori išleisti daug pinigų remontui? Štai keletas paprastų patarimų, kaip svetimuose namuose susikurti širdžiai ir akiai mielą aplinką.

1. Veidrodžiais padidinkite erdvę

Veidrodžiai vizualiai padidina mažą erdvę ir nėra labai brangūs. Išsirinkite veidrodį su įdomesniais rėmais arba, jei turite meninių sugebėjimų, patys juos dekoruokite. Veidrodį nesunkiai pritvirtinsite prie sienos ir nepaliksite žymių.

2. Venkite smulkių detalių

Mažoje erdvėje greitai prisikaupia daugybė daiktų. Venkite smulkių dekoracijų - verčiau ant sienos pakabinkite vieną didelį paveikslą. Kambarys atrodys didesnis.

3. Atkreipkite dėmesį į spalvas ir šviesą

Sienas nudažykite šviesia spalva. Neuždangstykite langų - butas atrodys jaukesnis ir didesnis, jei įsileisite daugiau saulės šviesos. Gražiau žiūrėsis ir paveikslai, dekoracijos.

4. Dekoruokite sienas

Jei šeimininkas neleidžia perdažyti sienų, išbandykite ant sienų klijuojamus lipdukus. Jie suteiks kambariui išskirtinumo. Lipdukus nesunku priklijuoti ir nulupti, ant sienos neliks žymių.

5. Spalvingi akcentai

Erdvė bus gyvesnė ir įdomesnė, jei netrūks spalvų. Pakabinkite ryškų paveikslą, nusipirkite spalvotų rėmelių juodai baltoms šeimos ir draugų nuotraukoms įrėminti. Neutralus kambarys akimirksniu taps gyvesnis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis