Prabangiausi kiliminės dangos pasirinkimai

Kiliminė danga gali jūsų interjerą neatpažįstamai pakeisti ir padėti sukurti norimą nuotaiką. Jos pagalba namai gali padvelkti subtilia elegancija ir įnešti akcentų, kurie alsuos rafinuota prabanga. Žinoma, svarbu prabangos elementą derinti su praktiškumo aspektais.

Praktiškiausius kiliminės dangos sprendimus rasite ČIA.

Įvertinus kiliminės dangos pūko kryptį, jo tipą, paviršiaus struktūrą, šviesos šaltinius ir jų kryptį, patalpoje galima sukurti visiškai naują namų veidą. Ypač svarbu, koks bus apšvietimas pasirinktoje erdvėje. Geriausia, kad kiliminės dangos pūkas gulėtų viena kryptimi. Jei kiliminė danga yra dekoruota piešiniais ar ornamentais, svarbu įvertinti dangos geometriją ir simetriją, norint ją priderinti prie kambario interjero.

Prabangos iliuziją galite sukurti pasitelkę šias dangas:

1. Natūralaus pluošto dangos, kurios dažniausiai būna pagamintos iš vilnos, bambuko. Tokio tipo dangos ypač atsparios dėvėjimuisi. Vilnonė danga pasižymi tuo, jog ilgai išlaiko savo pirminę išvaizdą, be to, dėl minkšto paviršiaus ją malonu liesti.

2. Ilgo plauko dangos namams suteikia jaukumo, patogumo jausmą. Žinoma, dėl techninių ypatybių gali tapti savitu kambarių akcentu.

3. Ypatingai tankios dangos. Tokio tipo dangos yra ypač minkštos ir malonios. Būtent dėl to, kad pasižymi minkštumu ir švelnumu, ilgai atrodo estetiškai ir ne taip giliai įsiskverbia įvairūs nešvarumai.

4. Poliamidines dangas galima išskirti kaip prabangesnį kiliminės dangos variantą dėl išskirtinių savybių. Tai ypatingai stiprus ir atsparus dėvėjimuisi pluoštas. Pasižymi itin geromis eksploatacinėmis savybėmis. Ant tokios dangos paviršiaus be baimės galima stumdyti sunkius baldus – vis vien neliks jokių žymių, nes šios dangos plaukeliai po kurio laiko atsitiesia.

Iris nuotr.

Užsakymo nr.: PT_61966911

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis