Taupyti šilumą padės virtualus konsultacijų centras

Kiekvieną šildymo sezoną daugiabučių namų gyventojai suka galvas ieškodami būdų, kaip sumažinti sąskaitas už šildymą. Nuo šiol šį galvosūkį spręsti taps paprasčiau, nes gyventojams pradeda talkinti virtualus konsultacijų centras, nemokamai dalinsiantis praktiškus patarimus, kaip taupyti šilumą bute ir bendrose patalpose.

Virtualioje erdvėje, adresu www.taupykimesiluma.lt, pradėjo veikti šilumos taupymo konsultacijų centras, kuris padės gyventojams spręsti dažnai buityje kylančius klausimus. Konsultacijų centrą sukūrę bendrovės „Mano būstas“ Inovacijų ir energetinio efektyvumo grupės ekspertai, dirbantys pagal „Mano būsto“ standartą, aiškiai ir suprantamai patars, ką daryti, jei name ar bute netolygiai šyla radiatoriai, kodėl skiriasi temperatūros kambariuose, kaip paprastais, bet veiksmingais būdais sumažinti šilumos nuostolius ir pan.

Gavę užklausą patyrę ir kvalifikuoti specialistai išanalizuos konkretų atvejį ir operatyviai pateiks geriausią sprendimą.

„Kasdien lankydamiesi gyventojų butuose ir optimizuodami šildymo sistemas, sulaukiame gausybės klausimų - kaip padaryti, kad bute būtų šilčiau, kad nedrėktų langai ir sienos, kad laiptinėje nešvilpautų vėjai, būtų šilčiau ir pan. Turėdami daugiametę šilumos taupymo sprendimų patirtį galime atsakyti į bet kokį klausimą, susijusį su šilumos taupymu daugiabutyje. Todėl kviečiu užsukti į naująją svetainę, teikti klausimus ir operatyviai gauti išsamius atsakymus apie šilumos taupymą. Patikėkite, kartais paprastas patarimas gali būti itin vertingas“, - sako „Mano būsto“ Inovacijų ir energetinio efektyvumo grupės vadovas Donatas Karčiauskas.

Jo teigimu, užduoti klausimą itin paprasta ir nieko nekainuoja. Tereikia užpildyti klausimyno laukelius ir visa informacija akimirksniu nukeliauja „Mano būsto“ Inovacijų ir energetinio efektyvumo grupės specialistams. Gavę klausimą ekspertai stengsis kuo skubiau į jį atsakyti.

Apsilankius interneto svetainėje www.taupykimesiluma.lt galima ne tik užduoti klausimą ekspertui, bet ir perskaityti praktinių patarimų, padėsiančių taupyti šilumą daugiabutyje. Čia išsamiai pristatyta „5 žingsnių šilumos taupymo programa“, prie kurios jau prisijungė per 800 daugiabučių namų visoje Lietuvoje. Šios programos tikslas - paprastais, greitai atliekamais veiksmais ir racionalia elgsena užkirsti kelią šilumos švaistymui daugiabučiuose namuose ir suvartoti jos tik tiek, kiek tikrai reikia gyventojams.

„Per ilgą darbo praktiką pastebėjome, kad 85 proc. daugiabučių gyventojų gali sutaupyti diegdami paprastus šilumos taupymo sprendimus savo bute ir laiptinėje. Rašykite mums ir mes, įsigilinę į kiekvieną klausimą individualiai, pateiksime optimaliausią sprendimą“, - užtikrino D.Karčiauskas.
„Mano būstas“ vienintelis Lietuvoje paslaugas teikia vadovaudamasis pastatų priežiūros standartu. „Mano būsto“ standartas užtikrina patikimas ir kokybiškas paslaugas pastatų savininkams ir naudotojams. Inovacijų ir energetinio efektyvumo sprendimai yra viena iš „Mano būsto“ standarto sudėtinių dalių.

Užsakymo nr.: PT_63382098

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis