Kaip pašalinti blogą mikrobangų krosnelės kvapą?

Blogas mikrobangų krosnelės kvapas ne tik erzina, bet ir gadina joje šildomų produktų skonį. Siūlome išbandyti vieną iš natūralių būdų, kurie padės panaikinti blogus kvapus iš mikrobangų krosnelės.

Išmaišykite pasirinktą ingredientą vandens dubenyje ir įdėkite į mikrobangų krosnelę. Įjunkite šildymo režimą ir palaukite, kol vanduo užvirs. Tuomet išimkite vandenį ir išvalykite krosnelę muiluotu vandeniu.

Actas

Pirmas būdas:

Į vandenį įmaišykite 5 arbatinius šaukštelius acto ir įdėkite į mikrobangų krosnelę. Pakaitinkite mišinį maždaug 6 minutes, nustatę didžiausią galingumą ir palikite vienai valandai viduje. Praėjus valandai, išplaukite mikrobangų krosnelę muiluotu, o vėliau švariu vandeniu.

Antras būdas:

Palikite dubenėlį baltojo acto mikrobangų krosnelėje, bet jos neįjunkite. Laikykite dubenėlį viduje per naktį, kol kvapai išnyks. Ryte išplaukite krosnelę švariu vandeniu.

Trečias būdas:

Frotinį rankšluostį sudrėkinkite šalto vandens bei balto acto tirpale ir įdėkite į mikrobangų krosnelę. Dureles visada palikite atviras. Po kelių valandų išplaukite krosnelę vandeniu.

Citrinų sultys

Į vandenį įmaišykite 6 arbatinius šaukštelius citrinų sulčių. Įdėkite dubenėlį į mikrobangų krosnelę ir kaitinkite 5 minutes, nustatę didžiausią galingumą. Palikite dubenėlį viduje dar vieną valandą. Paskui viską švariai išvalykite.

Vanilė

Į vandenį įmaišykite 5 arbatinius šaukštelius vanilės ekstrakto. Dubenėlį su paruoštu mišiniu kaitinkite mikrobangų krosnelėje, kol vanduo užvirs. Palikti dubenėlį krosnelės viduje dar vienai valandai, o tada švariai išplaukite.

Soda

Į vandenį įmaišykite 5 arbatinius šaukštelius sodos. Pakaitinkite mikrobangų krosnelėje 5-7 minutes nustatę didžiausią galingumą, o paskui kruopščiai išplaukite.

Įspėjimas!

Jeigu užvirinote mikrobangų krosnelėje vandenį, palaukite bent kelias minutes prieš atidarant dureles, nes galite apsideginti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis