Kaip daug neišleidžiant pakeisti namus?

Prieš keliaujant į parduotuvę, apsidairykite namuose - galbūt kai kuriuos daiktus galite panaudoti kitaip ar atrasti naują jų funkciją?

Keičiantis metų laikams, keičiasi ir naudotų daiktų parduotuvių pasiūla, taigi nepraleiskite progos paieškoti nebrangių namų apyvokos daiktų, baldų, dažų, tapetų ar audinių, kurių galima rasti kai kuriose šių parduotuvių. Tačiau prieš eidami pigiai apsipirkti susidarykite planą, į kurį galėtumėte įtraukti daiktus, kuriuos jau turite.

Geriausia strategija, norint nebrangiai pertvarkyti namus – peržiūrėti juos ir panaudoti tai, ką turite po ranka, prieš perkant visa kita. Patikrinkite garažą, palėpę, sandėliuką – gal ten yra naudingų medžiagų, kurias galėsite pritaikyti.

Iš pradžių apsipirkite savo namuose! Perkelkite baldus iš vienos erdvės į kitą. Kartais toks paprastas baldų perstumdymas, sutvarkymas, ar tiesiog vieno daikto panaudojimas kitaip gali pagyvinti ir atnaujinti kambarį. Šiek tiek dažų, kitokios langų užuolaidos, perstumdyti baldai ir štai – visiškai naujas jūsų kambarys.

Reikia trupučio dažų? Jei spalva nelabai svarbi, paieškokite sumaišytų dažų parduotuvėje: kartais galite rasti kokybiškų dažų už mažesnę kainą, kai spalva išeina ne tokia, kokia turėtų būti. Planavimas į priekį ir šių reikmenų pirkimas, kai jie nupiginti – puikus būdas sutaupyti tvarkant namus.

Kita puiki idėja – rinkti audinius ateičiai. Net nenešiojami drabužiai gali būti panaudoti kaip mažos langų užuolaidėlės, pagalvių užvalkalai ar aksesuarai. Daugelis žmonių atiduoda ar pigiai parduoda medžiagos atraižas. Siuvimo ir audinių parduotuvėse pažiūrėkite, ar nėra nupigintų audinių ar atraižų. Taip paprasta pagaminti pagalvėlę – tereikia kelių siūlių. Sudėtingesnėms užduotims galėsite susirasti atitinkamą knygą bibliotekoje arba paieškoti informacijos internete.

Pasinaudokite tomis puikiomis mintimis ir projektais, kuriuos siūlo profesionalai. Tikrai pasisemsite minčių, kaip išnaudoti tas erdves savo namuose, su kuriomis tiesiog nežinote, ką daryti.

Prieš planuodami, pavartykite kelias knygas apie namų dekoravimą bibliotekoje. Tokių knygų tikrai netrūksta. Peržvelkite jas ir panaudokite rastas idėjas savo namuose.

Jei jums reikia įveikti specifinį iššūkį, galimas dalykas, kažkas su tuo jau buvo susidūręs, problemą nugalėjo ir parašė knygą arba sukūrė interneto svetainę. Pasinaudokite jų žiniomis! Taip sutaupysite laiko ir nervų.

Išmokite patys pasidaryti puokštes ir vainikus. Jie namams suteikia spalvų! Tereikia paprastos patarimų knygos. Vainikus galima lengvai pritaikyti prie bet kokios spalvų paletės ar temos. Patiems pagaminti – daug pigiau nei pirkti. Beje, kai kuriems žmonėms vainikų kūrimas tapo naudingu hobiu. Tai gali būti puiki dovana!

Nepersistenkite su aksesuarais. Jei kaupiate kolekcijas, sudėliokite viską kartu – tuomet jūsų lobiai atrodys tvarkingi ir vertingi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis