5 dalykai, kuriuos galite išvalyti su kolos gėrimu

Daugeliui kolos gėrimas pirmiausia asocijuojasi su karšta vasaros diena. Vis dėlto, vis dažniau šis gėrimas yra naudojamas ne tik atsigaivinimui, tačiau ir įvairių daiktų valymui.

Pašalinkite rūdis

Rūdys ant vienokio ar kitokio daikto, žinoma, labai neramina. Galbūt net kyla mintis jį pakeisti nauju? Vietoj to tiesiog panaudokite kolos gėrimą. Jis tinkamas rūdžiui šalinimui. Be to, šiam procesui daug laiko neprireiks.

Žuvies kvapas – įveikiamas

Buvote žvejyboje ir negalite atsikratyti žuvies kvapo, sklindančio nuo jūsų drabužių? O gal tiesiog gaminote patiekalą iš žuvies, bet turite skubėti į svarbų susitikimą? Paprasčiausiai skalbkite drabužius ne tik su skalbimo milteliais, tačiau ir su kola – tai padės pašalinti šį nemalonų kvapą.

Valykite grindis

Negalite panaikinti vienokių ar kitokių ant grindų įsisenėjusių dėmių? Pasitelkite kolos gėrimą. Įtrinkite grindis kola ir nejučia pašalinsite netgi labiausiai įsisenėjusias dėmes.

Atsisveikinkite su drabužių dėmėmis

Susidūrus su vienokiomis ar kitokiomis sunkiai išvalomomis medžiagomis jūsų drabužiai, bent iš pirmo žvilgsnio, gali pakankamai greitai užbaigti savo dienas šiukšlinėje. Vis dėlto, yra būdas pašalinti bet kokias dėmes, pradedant nuo aliejaus ir baigiant dažais. Paprasčiausiai sumaišykite kolą, vandenį bei jūsų naudojamą įprastą ploviklį. Gerai išmirkykite bei įtrinkite drabužius šiuo mišiniu bei palikite išdžiūti. Džiuginantis rezultatas – garantuotas.

Neužsiveda automobilis?

Visi buvome tokioje situacijoje, kai netgi primygtinai bandant užvesti automobilį jis ir toliau tam priešinasi. Tai gali būti rezultatas automobilio akumuliatoriaus išsikrovimo arba jungčių problemos. Būtent apsisaugojimui nuo pastarųjų, užpilkite stiklinę kolos gėrimo ant akumuliatoriaus. Tai padės pašalinti susikaupusius nešvarumus, kas galbūt padės sutvarkyti akumuliatoriaus jungtis ir užvesti transporto priemonę.

Dėmesio!

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo „Mano Namai“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis