4 sumanymai, kaip iš skalbimo mašinos pašalinti kalkes

Kaip žinia, kalkės susidaro dėl kieto vandens. Jos susiformuoja praktiškai ant bet kurio paviršiaus, kuris turi nuolatinį sąlytį su kietu vandeniu. Tad kalkės susidaro daugybėje buitinės technikos prietaisų, tarp jų – ir skalbimo mašinose.

1. Jei kalkės susikaupė skalbimo mašinos viduje, į skalbimo miltelių talpą pripilkite baltojo acto. Tada pasirinkite trumpiausią skalbimo režimą ir tokiu būdu išvalykite mašiną. Žinoma, nesumanykite įdėti drabužių skalbimui. Be to, po acto panaudojimo patalpoje gali išlikti specifinis kvapas.

2. Panašus, natūralus valymo būdas, kurį yra išbandžiusi ne viena šeimininkė, skamba taip: į tuščią mašiną įpilkite karšti vandens, 3-4 puodukus baltojo acto (distiliuoto) ir 0,5 puoduko kepimo sodos. Po skalbimo ciklo reikėtų palikti mašiną valandai, kad pradžiūtų.

3. Kitas būdas – karts nuo karto, geriausia vieną kartą į mėnesį, pilti atitinkamus, specialistų parekomenduotus miltelius ir paleisti skalbtis be drabužių.

4. Kadangi pagrindinė kalkių susidarymo priežastis yra kietas vanduo, įsigijus mašiną būtinai atidžiai perskaitykite instrukciją. Joje bus nurodyta, kas kiek laiko ir kaip rekomenduojama minkštinti vandenį būtent jūsų įsigytai skalbimo mašinai. Ir, svarbiausia, nepamirškite periodiškai valyti skalbimo mašinos, tai jus apsaugos ir nuo kitų gresiančių problemų, pavyzdžiui, pelėsio.

Užsakymo nr.: PT_65024739

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis