Veidrodžio valymo gudrybės

Nuvalyti veidrodį nėra labai sudėtinga, tačiau išlaikyti jį tobulai blizgantį gali būti nelengva. Pateiksime keletą patarimų, kaip tai padaryti.

Turbūt nereikia nė sakyti, kad geriausia apskritai neleisti dėmėms pridžiūti ir įsisenėti. Stenkitės neliesti veidrodžio rankomis ir nuvalykite visus vandens lašus bei dėmes prieš jiems nudžiūstant. Žinoma, geriausia būtų nuolat jį blizginti ir kartas nuo karto kruopščiai nuvalyti.


Valymo įrankiai


Vienas geriausių veidrodžių valymo įrankių – mikropluošto audinys, kuriuo veidrodį valyti galima su šiltu vandeniu, indų plovimo priemone ar netgi skutimosi putomis. Jums padės ir guminis valytuvas, kuris puikiai susidoroja su vandens pertekliumi ir palieka spindinčius paviršius. Jei norite, kad veidrodis blizgėtų, pasinaudokite popieriniu rankšluosčiu.


Valymo priemonės


Indų ploviklis ir skutimosi putos – tai tik kelios priemonės, kurias naudojame veidrodžių valymui. Jei nenorite naudoti chemikalų, puikus ekologiškas pasirinkimas yra actas. Purškiančiame butelyje lygiomis dalimis sumaišykite vandenį ir baltą actą – jūsų valymo priemonė paruošta.


Valymo patarimai


Valykite veidrodį audiniu sukdami ratu – taip ant paviršiaus neliks dėmių. Pilkite valymo priemonę ant audinio, o ne ant veidrodžio, nes tik taip veidrodžiui nepadarysite jokios žalos. Prieš veidrodį nuplaudami, nuvalykite jį su drėgnu audiniu. Tai padės išvengti purvinų dėmių. Pirma, nuplaukite visą purvą, dėmes ir uždžiuvusius vandens lašus, tada su guminiu valytuvu ar laikraščiu jį nusausinkite ir nublizginkite.


Veidrodžio priežiūra


Jei norite, kad vonios veidrodis nerasotų, apipurkškite jį skutimosi putomis ir nušluostykite su mikropluošto audiniu. Jūsų vonios veidrodis bus be dėmių, jei su mikropluošto audiniu greitai nuvalysite visus vandens lašus ir atsiradusias dėmes.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis