Buities darbai, kuriuos galima atlikti per TV reklamines pauzes

Televizorių mes žiūrime darbo dienomis vakarais ir savaitgaliais, tai populiariausias laisvalaikio leidimo būdas ir galimybė atsipalaiduoti po įtemptos darbo dienos. Deja, niekas arba beveik niekas namuose neišvengia buities, nes visada yra darbų, kuriuos reikia padaryti ir kurie neprisitaiko prie būsto gyventojų laisvalaikio planų. Kaip teisingai suplanuoti savo laiką, kad kas vakarą galima būtų suspėti nudirbti visus būtinus buities darbus per televizijos reklamos pauzes? Kokie buities darbai gali būti atlikti per kelias minutes, kol ekranuose mirga naujausios dantų pastos ar žvilgantys automobiliai? Pateikiame 10-ies dalykų, kuriuos galima spėti atlikti per reklamines pauzes, sąrašą.

Ar jau turite ManoNamai.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir pirmieji skaitykite portalo naujienas: „iOS“ versija; „Android“ versija.

1. Iškrauti indaplovę – tai kelių minučių darbas, kurį gali atlikti net pradinukas. Be to, darbuojantis reklaminių pauzių metu, tapsime judresni, pulsas padažnės.

2. Nuvalyti virtuvės paviršius – šį paprastą darbelį tikrai spėsite padaryti per vieną reklaminę pauzę. Nuvalykite virtuvės darbastalį, stalą, išplaukite kriauklę. Valymui naudokite biologines priemones, nes su šiais paviršiais dažniausiai kontaktuoja maisto produktai.

3. Sutvarkyti nešvarius skalbinius. Perpildytas skalbinių krepšys gali nemaloniai priminti apie nebaigtus darbus. Net ir žiūrėdami mėgstamiausią filmą, pertraukėlę galite išnaudoti produktyviai: atrinkite baltus ir spalvotus skalbinius, sudėkite juos į skalbyklę. Po kelių valandų galėsite perdėti juos į džiovyklę ar išdžiaustyti.

4. Pakeisti lovos patalynę. Daugumai nepatinka keisti patalynę. Galbūt verta pasikviesti kažką į talką? Jei dirbsite dviese, ne itin malonią užduotį atliksite dukart greičiau, ir tai jus mažiau apsunkins.

5. Išsiurbti kambarius. Jei nėra vėlus metas ir kaimynai už sienos nemiega, per reklaminę pauzę galima dulkių siurbliu išsiurbti vieną kambarį, virtuvę ar prieškambarį. Taip pat galima pakelti „sofos gyventojus“ ir išsiurbti ne tik pačią sofą, bet ir jos pagalvėles.

6. Sutvarkyti žurnalinį staliuką. Neretai šis mažas svetainės baldas linkęs apaugti laikraščiais, žurnalais, čekiais ir kitais popieriais. Reklaminės pauzės metu galite viską surūšiuoti, senesnius laikraščius ir žurnalus atidėti makulatūrai arba padovanoti kokiai mokyklai ar darželiui, kur vaikai galės juos panaudoti dailės darbeliams.

7. Aptvarkyti šaldytuvą. Nesiūlome atlikti generalinio šaldytuvo valymo. Per reklamos pauzę suspėsite išmesti produktus, kurių galiojimo laikas pasibaigęs, ir patikrinti, kokių šviežesnių produktų turite bei suplanuoti, ką iš jų galima pagaminti rytojaus pietums ar vakarienei.

8. Išnešti šiukšles. Puiki proga pramankštinti kojas, ypač jei gyvenate daugiaaukščiame name be lifto, o jei šiukšles rūšiuojate, į lauką gali tekti išeiti kelis kartus.

9. Apsilankyti antrajame aukšte. Jei gyvenate nuosavame kelių aukštų name, tikėtina, kad daiktai, kuriuos reikia nunešti į antrą aukštą, visų pirma nugula žemiausias laiptų pakopas ir ant jų gali susikaupti nemaža jų krūva. Išnaudokite tas kelias laisvas minutes ir užneškite visus susikaupusius daiktus į antrą aukštą bei sudėkite juos į jiems skirtas vietas.

10. Susitvarkyti rankinę. Žinoma, moterų rankinukų ir vyrų rankinių apimtis ir turinys skiriasi. Bet niekam nepakenks kritišku žvilgsniu įvertinti savo rankinės turinį ir patikrinti, kas joje nereikalinga. Kuo ilgiau nedaryta revizija, tuo didesnė tikimybė, kad rankinėje šimtas nenaudojamų daiktų, kuriuos reikia arba padėti į vietą, arba tiesiog išmesti.

Sekite visas mūsų naujienas socialiniame tinkle Facebook!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis