7 didžiausios drabužių lankstymo klaidos

Kad jūsų drabužiai atrodytų nepriekaištingai, šiam paskutiniam skalbimo etapui turite skirti kur kas daugiau dėmesio, nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

1. Paliekate drabužius džiovyklėje
Jeigu išdžiovintų drabužių iškart neišimsite, jie pradės glamžytis. Tačiau kai ko galėjote nežinoti – dauguma džiovyklių turi prailginto vartymo ciklą, kad pasibaigus džiovinimui drabužiai nepradėtų iškart glamžytis. Taigi, jeigu nesate iš tų, kurie nuskambėjus džiovinimo pabaigos signalui kūlversčiais puola išimti drabužių, ateityje vertėtų pagalvoti būtent apie tokį modelį.

2. Pamirštate „išpurtyti ir glotninti“
Jeigu savo drabužius ir tekstilės gaminius prieš sulankstydami išpurtysite, ant lentynos jie gulės tiesiau. Papildomas išpurtymas rankšluosčiams suteikia purumo, o švelnus perbraukimas delnais neleis susiglamžyti apdailos detalėms.

3. Neatsižvelgiate į audinį
Slidūs ir sunkiai sulankstomi drabužiai turėtų kabėti ant pakabų. Tai galioja šilko, poliesterio ir nailono audiniams. Megztinius galima ramiai lankstyti nebijant, kad jie susiglamžys.

4. Perlenkiate liemenėles
Jeigu liemenėles sulenkiate pusiau ir vieną kaušelį įdedate į kitą, rizikuojate, kad liemenėlė praras formą ir pasislinks pakietinimas. Todėl verčiau juos sudėkite į eilę vienas ant kito, kaip galbūt matėte parduotuvėje.

5. Netinkamai sudedate kojines
Laisvai besimėtančios kojinės gali prarasti elastingumą. Norint jį išsaugoti, sudėkite dvi kojines kartu ir perlenkite pusiau.

6. Pamirštate, kaip drabužis atrodys, kai jį apsirengsite
Visi drabužiai skiriasi, tačiau lankstydami kiekvieną atsižvelkite, kur galėtų būti sulenkimo raukšlė, o kur jos tikrai nesinorėtų. Pavyzdžiui, nelenkite nertinių išilgai pusiau, nes taip gali susiformuoti raukšlė per patį vidurį, jeigu drabužius kraunate vienas ant kito.

7. Sulankstytus megztinius užkišate į aukščiausią lentyną
Daugeliui pažįstamas scenarijus: siekiate aukštai esančio mėgstamo megztinio, o tada visa krūva jų nukrenta ant žemės. Išbandykite žemesnę lentyną, kad galėtumėte visą megztinių stirtą išlaikyti laisva ranka, o kita ištraukti savo mėgstamiausiąjį.

Ar jau turite ManoNamai.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir pirmieji skaitykite portalo naujienas: „iOS“ versija; „Android“ versija Be to, galite sekti visas mūsų naujienas socialiniame tinkle Facebook!

Dėmesio!
Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir spalio mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo „Mano Namaiprenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis