9 maisto produktai, kurie stebėtinai gerai valo

1. Citrinos

Citrinos gali padėti išvalyti nešvarumus mikrobangų krosnelėje, pašalinti dėmes iš lino ir nublizginti žalvarinius dirbinius ar detales.

TAIP PAT SKAITYKITE: 10 citrinų panaudojimo būdų

2. Ryžiai

Į nešvarią vazą suberkite saują nevirtų ryžių, įpilkite šiek tiek šilto vandens ir kelis lašus indų ploviklio. Šis derinys padės jums išvalyti net ir sunkiausiai pasiekiamas dėmes.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kalkės: kaip jos atsiranda ir kaip jas naikinti

3. Kečupas

Kečupas gali padėti nušveisti varį ir išblizginti jūsų automobilį.

TAIP PAT SKAITYKITE: 7 netradiciniai kečupo panaudojimo būdai buityje

4. Valgomoji druska

Valgomosios druskos tekstūra gali padėti ištrinti dėmes iš medinės pjaustymo lentos ir padeda iššveisti pridegusius maisto likučius iš ketaus keptuvės.

TAIP PAT SKAITYKITE: 20 dalykų, kuriuos galima valyti su druska

12 negirdėtų druskos panaudojimo būdų namuose

5. Graikiniai riešutai

Kažkur įdrėskėte ar nutrynėte savo medinius baldus? Patrinkite juos graikiniais riešutais (žinoma, be kevalų). Pažeidimų – kaip nebūta.

TAIP PAT SKAITYKITE: 19 įdomių būdų, kaip panaudoti kavos tirščius

6. Citrinų ar apelsinų gėrimo milteliai

Jūsų pamėgtame gėrime esanti citrinų rūgštis gali padėti išvalyti ant indaplovės vidinių sienelių susidariusias rūdis ir kitas dėmes.

TAIP PAT SKAITYKITE: 17 būdų, kaip namuose panaudoti bananų žievę

7. Kepimo soda

Jūsų valiklių spintelėje kepimo sodai priklauso karališka vieta. Sumaišyta su šiltu vandeniu ji tampa universaliu ir veiksmingu valikliu. Juo galima valyti netgi papuošalus.

TAIP PAT SKAITYKITE: 20 netikėtų kepimo sodos panaudojimo būdų

8. Actas

Kaip ir kepimo soda, actas taip pat yra puikus valiklis. Jį galima naudoti skalbiant skalbinius, juo valomos dėmės iš kilimų, actas taip pat puikiai blizgina langus ir veidrodžius. Tiesa, actą galima naudoti ne bet kokiems paviršiams, kai kuriuos jis gali pažeisti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Namų valymas pasitelkus actą

13 negirdėtų būdų, kaip panaudoti actą

9. Degtinė

Po paskutinio vakarėlio butelyje likusius degtinę galite panaudoti nemaloniems kvapams iš drabužių šalinti, chromuotiems paviršiams ir porceliano dirbiniams išblizginti.

TAIP PAT SKAITYKITE: 20 degtinės panaudojimo būdų, kurie padės puoselėti namus


Ar jau turite ManoNamai.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir pirmieji skaitykite portalo naujienas: „iOS“ versija; „Android“ versija Be to, galite sekti visas mūsų naujienas socialiniame tinkle Facebook!

Dėmesio!
Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir spalio mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo „Mano Namaiprenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis