Kaip pačiam pasigaminti skysto ūkinio muilo

Ar pastebėjote, kaip išauga jūsų parduotuvės čekio suma, kai superkate visas būtinas valymo ir skalbimo priemones? Nemažai kainuoja ir paprasčiausiais ūkinis muilas. Laimei, net ir jam galima rasti alternatyvą – čia pasiūlysime skysto ūkinio muilo receptą.

Jį pasigaminti nėra sudėtinga, žinote, iš ko jis, o ir atsieis tokia priemonė gerokai pigiau nei pirktinė. Tam reikės trijų indredientų ir vandens. Drabužiai bus švaresni nei bet kada ir skleis gaivų kvapą. Jeigu teikiate pirmenybę kokiam nors konkrečiam kvapui, įlašinkite šiek tiek mėgstamo eterinio aliejaus. Arba vietoj jo įpilkite truputį mėgstamo skalbinių minkštiklio.

Taigi, jums reikės:
pusės stiklinės skalbimo sodos;
pusės stiklinės borakso;
trečdalio gabalėlio tarkuoto muilo.

Kaip pagaminti:
Sutarkuotą muilą ištirpinkite trijose stiklinėse vandens ant nedidelės ugnies kol visiškai ištirps, tačiau neleiskite užvirti, kitaip viskas išbėgs per kraštus. Kai muilą ištirpinsite, supilkite boraksą ir skalbimo sodą ir palaikykite minutę ar dvi, kol šie ingredientai visiškai ištirps.

Tada supilkite ištirpinto muilo mišinį į 18 litrų kibirą, kuriame įpilta 11 litrų vandens. Viską gerai išmaišykite ir palikite 24 valandoms. Po paros vėl viską gerai išmaišykite ir supilkite į pasirinktą talpą. Galima panaudoti senas pirkto vandens talpas.

Naudokite šį muilą tokiais pačiais kiekiais, kaip ir pirktinį. Ir nepamirškite, kad jis yra universalus ir tinka visiems gyvenimo atvejams.

Ar jau turite ManoNamai.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir pirmieji skaitykite portalo naujienas: „iOS“ versija; „Android“ versija Be to, galite sekti visas mūsų naujienas socialiniame tinkle Facebook!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis