10 netikėtų būdų, ką galima nuveikti su ūkiniu muilu

(1)

Ūkinis muilas – visiškai natūralus produktas, pagamintas iš ekologiškų medžiagų. Jis yra hipoalergiškas ir nekenksmingas žmogaus organizmui. Nors dėl savo kvapo ir išvaizdos šis muilas nėra itin populiarus, jį panaudoti galima išties įvairiai.

*Ūkinis muilas šiandien dažniausiai yra naudojimas skalbimui. Kadangi jis yra hipoalergiškas, jis puikiai tinka patalynės skalbimui. Kai kuriems audiniams toks muilas yra netgi labai naudingas, pavyzdžiui, vilnai jis suteikia purumo ir minkštumo.


*Po skalbimo likęs vanduo su ištirpusiu ūkiniu muilu tinka kambarinių augalų laistymui.


*Taip pat toks vandens ir ūkinio muilo tirpalas tinka ir daržo augalų laistymui, ypač jei juos puola kenkėjai.


*Šiuo tirpalu taip pat rekomenduojama plauti šiltnamio konstrukciją rudenį, ruošiant jį žiemai, ir pavasarį, prieš pradedant pavasarinius darbus jame.


*Kadangi ūkinis muilas turi dezinfekuojančių savybių, jį galima naudoti dantų šepetėlių, plaukų šepečių ir šukų plovimui. Jis nuo jų pašalina bakterijas, apsaugo nuo grybelinių užkratų.


*Dėl didelio šarmingumo ir antibakterinių savybių šis muilas liaudyje naudojamas kaip antiseptikas.


*Dėl tų pačių priežasčių, kai ateina ligų sezonas ir visi aplinkui ima sirgti, yra patariama du kartus per savaitę praustis ūkiniu muilu, nes tai padeda apsisaugoti nuo virusų ir bakterijų.


*Ūkinis muilas taip pat tinka ir grožio procedūroms. Pavyzdžiui, norint plaukams suteikti minkštumo ir purumo, juos galima plauti šiuo muilu.


*Juo galima gydyti atsiradusius patinimus bei mėlynes. Tereikia porą kartų per dieną nuplauti pažeistą vietą vandeniu su ūkiniu muilu.


*Ūkinis muilas taip pat padeda kovoti su pėdų grybeliu. Kad jį įveikti, rekomenduojama pėdas mirkyti vonelėje su ūkiniu muilu. Po procedūros reikia kruopščiai nuvalyti grybelio pažeistas vietas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis