Pasidaryk pats: naminis langų valymo skystis

Vienas iš pagrindinių pavasarinių darbų yra langų valymas. Jei nenorite jų valyti priemonėmis, kurių sudėtis kelia įtarimų ar bent klausimų, pasigaminkite naminį langų valymo skystį. Ši priemonė ne tik puikiai atliks savo funkciją, bet ir nepakenks jūsų ir jūsų namiškių sveikatai.

Dalijamės receptu priemonės, kurią ne tik lengva pasigaminti, bet ir ją naudojant galima džiaugtis puikiais rezultatais. Šis naminis skystis padės nuo langų nuvalyti miesto dulkes, dėmes, pirštų antspaudus ir kitus nešvarumus.

Stebuklingai priemonei pagaminti reikės:

*Baltojo acto – padeda nuvalyti dėmes ir suminkštinti nešvarumus
*Degtinės – padeda nublizginti stiklą ir nuplauti riebalų dėmes
*Kukurūzų krakmolo – būtent ši sudedamoji dalis labiausiai užtikrina priemonės veiksmingumą, nes krakmolas padeda nuvalyti kalkių nuosėdas, dėmes ir nešvarumus. Be to, krakmolas padeda nublizginti stiklą nepaliekant dryžių.
*Eterinio aliejaus pagal skonį ar nuotaiką – dezinfekuoja ir atgaivina paviršių.
*Taip pat reikės butelio, geriausia su purškiamu antgaliu.

Apytikriai pusę puodelio acto sumaišykite su tokiu pat degtinės kiekiu, tada įberkite valgomąjį šaukštą kukurūzų krakmolo ir įlašinkite apie 10 lašų eterinio aliejaus. Butelį gerai pakratykite, kad mišinys išsimaišytų – štai ir turite naminį langų valymo skystį.

Šiuo skysčiu išpurkškite langus, o tada juos valykite specialiu langų šepečiu, ant kurio yra guminis antgalis, veiksmingai pašalinantis nešvarumus. Kaskart prieš naudojimą buteliuką su priemone gerai pakratykite, kad skystis būtų vienalytės konsistencijos.

Atminkite, kad langus geriausia plauti apniukusią dieną, kai nėra tiesioginių saulės spindulių, o nuplautus langus reikia kruopščiai iššluostyti, kitaip ant šlapio lango ir vėl nusės dulkių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis