Pasidaryk pats: skoningos žvakidės iš rudens gėrybių

Vasara jau praėjo, bet neverta liūdėti, nes ir ruduo – pasipuošęs ryškiomis spalvomis, nešinas gamtos gėrybėmis – yra puikus metas. Rudenį ypač jauku kurti namų dekorą. Įkvėpsime jus pasigaminti žvakidžių, kurios tiks ir šventėms, ir kasdienai.

Pasiruoškite nedidelius indelius, į kuriuos įdėsite žvakę, tik jie turi būti kiek didesni, kad dar tilptų ir rudens gėrybės. Šiam tikslui tiks nedidelės stiklinės, stiklainiai ar miniatiūriniai kibirėliai, kokie paprastai naudojami dekoravimui.


Shutterstock nuotr.


Į pasirinktą indą įstatykite žvakę. Jei ji stabiliai nesilaiko arba jei norisi ją įstatyti aukščiau, į indą įberkite smėlio, manų kruopų ar grūdų.


Shutterstock nuotr.


Kai žvakė stabiliai laikosi, dekoruokite indą sezoninėmis gėrybėmis. Gražiai atrodo šermukšnių kekės su visomis uogomis, įvairių spalvų chrizantemos, bitkrėslės, gudobelės uogos su koteliais, taip pat raganių uogos, net ir neprinokusios.


Shutterstock nuotr.


Rudeninio jaukumo suteiksite, pridėję kokią avietės, gervuogės ar mėlynės šakelę. Vešlumo suteiks pušies šakelė, viržiai, smulkių žiedų kekė ar pirmieji spalvingi medžių lapai. Jei turite karštų klijų pistoletą, indelį galite apklijuoti gilėmis, kaštonais ar smulkiomis šakelėmis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis