5 idėjos, kaip praktiškai panaudoti plytelių likučius

Ne visada pavyksta įsigyti tiksliai tiek plytelių, kiek reikia išklijuoti vonios sienai ar grindims. Tačiau jų likučiai, kad ir visai nedideli, taip pat gali būti naudingi. Klausiantiems, kaip galėtume juos pritaikyti, radome penkis įdomius variantus.

Stalviršis. Kaip matote pagrindinėje straipsnio nuotraukoje, praktiškas ir gana dažnas plytelių likučių pritaikymo būdas – stalviršio dekoravimas. Jam tinka tiek vieno atspalvio, tiek skirtingų dizainų plytelės. Galima derinti raštuotas ir vienspalves, gražiai atrodys ir iš to paties rašto, bet iš skirtingų atspalvių detalių sudėliotas stalviršis. Svarbu, kad jos būtų vienodų matmenų ir klijuojant ant paviršiaus nereikėtų pjaustyti. Be to, dekoruojant plytelėmis stalviršius, ribų kūrybiškumui nėra: tam tinka ir virtuvės darbastaliai, ir virtuvės, valgomojo stalai ar net miegamojo spintelės, komodos.


Vida Press


Sienelė. Įprastai rekomenduojama plytelėmis klijuoti tas vietas, kurios turi sąlytį su vandeniu. Tačiau visai nebūtina klijuoti visos sienos – užtenka vos kelių juostų palei pat praustuvą, ypač jei turite plytelių likučių. Tam užteks vos dešimties plytelių, o jei šachmatiniu principu derinsite skirtingus atspalvius, sukursite žaismingą ir dinamišką raštą.


Vida Press


Palangė. Nuo dušo zonos ar virtuvės sienelės likusias mozaikines plyteles galima panaudoti kad ir vonios kambario palangei dekoruoti. Šios plytelės pritvirtintos ant specialaus tinklelio, kurį galima karpyti ir dėlioti iš visai mažų atraižų, todėl puikiai tiks siauram paviršiui. Jei turite daugiau likučių, dekoruokite visą angokraštį – taip išryškinsite langą ir suformuosite dekoratyvų vonios kambario akcentą.


Vida Press


Veidrodžio rėmai. Nesugalvojate, ką daryti su vos keliomis likusiomis dekoratyvinėmis plytelėmis? Atsakymas gali būti paprastas – sukurkite originalų veidrodžio rėmą. Iš plytelių ant sienos sudėliokite stačiakampį, o viduryje įklijuokite tinkamo dydžio veidrodį. Paprasta, originalu, stilinga ir ekonomiška.


Vida Press


Padėkliukai. Jei po remonto liko vos dvi ar trys gražios plytelės, jas galite panaudoti virtuvėje kaip dekoratyvinius padėkliukus. Tikrai nebūsite pirmieji, taip pritaikę plyteles, – šitoks sprendimas taip paplitęs, kad ne vienas aksesuarų gamintojas kuria ir specialius keraminius plytelių formos padėkliukus puodeliams. Tad būsite ne tik praktiški, bet ir madingi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis