9 įkvepiantys pavyzdžiai, kaip moliūgas gali tapti išskirtine dekoro detale

Helovinas yra amerikietiška šventė, kurią savaip perėmė ir mūsų šalis – jai artėjant parduotuvėse atsiranda nemažai šios šventės atributikos, spalio 31 d. vyksta įvairūs renginiai. Vienas geriausiai atpažįstamų šios dienos simbolių – iš moliūgo išskaptuotas žibintas. Tačiau, nors iki šios šventės dar tikrai daug laiko, jos tikrai nebūtina laukti, o moliūgais originaliai galima papuošti kiekvienus namus ir be progos.

Prieškambario dekoracija. Moliūgas – išskirtinė ir labai sezoniška dekoracija, kuria tinka puošti tiek namų interjerą, tiek eksterjerą. Atėjusį rudenį galite pasveikinti papuošę savo prieškambarį didesnių ir mažesnių moliūgų kompozicija. Moliūgus galite palikti natūralios spalvos arba nudažyti viena iš interjere vyraujančių spalvų.


Shutterstock nuotr.


Rudeninis padėklas. Itin dekoratyviai interjere gali atrodyti keli nedideli moliūgai. Juos galima sudėti į medinį padėklą ir palikti vienus arba derinti su kitomis rudenį primenančiomis detalėmis, pavyzdžiui, samanomis, gilėmis, džiovintais lapais ir pan.


Shutterstock nuotr.


Vaza iš moliūgo. Išskobtas moliūgas visai nesudėtingai gali tapti tam tikru indu. Toks indas gali pasitarnauti kaip vaza rudeniškai puokštei. Į išskobto moliūgo vidų tereikia įdėti floristinę putą, skirtą gyvoms arba džiovintoms gėlėms, ir kurti rudeninės puokštės kompoziciją.


Shutterstock nuotr.


Kavos staliuko puošmena. Kavos staliukas – dar viena vieta, kurią dailiai galima papuošti keliais nedideliais moliūgais. Ant staliuko galima pastatyti anksčiau aptarto rudeninio padėklo variantą arba vazą iš moliūgo.


Shutterstock nuotr.


Valgomojo stalo dekoro akcentas. Jeigu rudenį nusimato didesnė šventė arba tiesiog norite padaryti įspūdį draugams vakarienės metu, valgomąjį stalą dekoruoti galite moliūgais ir rudeninėmis gėlėmis.


Shutterstock nuotr.


Helovino šventės akcentas – žibintas. Jeigu jūs arba jūsų vaikai yra Helovino mėgėjai, galite užsiimti nesudėtingu DIY (liet. pasidaryk pats) projektu – iš moliūgo išskobtu žibintu. Jums tereikia iš moliūgo vidaus pašalinti visą jo turinį, su peiliu išpjauti pasirinktos formos veidelį ir į jo vidų įstatyti žvakę.


Shutterstock nuotr.


Helovino šventės dekoro akcentas. Jeigu pjaustyti moliūgo nenorite, jį galima tiesiog žaismingai nudažyti.


Shutterstock nuotr.


Gėlyno puošmena. Gražesnius moliūgus galite pastatyti tiesiog tiesiai į gėlyną, jie šį praturtins papildoma spalva ir forma.


Shutterstock nuotr.


Rudeninė sodo kompozicija. Pakiliai rudeniniai nuotaikai sukurti savo sklype galite pasitelkti kompoziciją iš skirtingų rudeniškų komponentų, pavyzdžiui, į karutį galite įdėti šieno, moliūgų ir į vazoną pasodintų pasirinktų rudeninių gėlių.


Shutterstock nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis