Rudens atributas – moliūgai: kaip papuošti jais namus

Užderėjusį moliūgų derlių galima ne tik suvartoti maistui – šiomis ryškiaspalvėmis daržovėmis galima dekoruoti namus. Kaip interjero elementas moliūgas tarnaus ilgą laiką, iki pat Kalėdų.

Moliūgus galima išdėlioti namuose ant laiptų, ant įvairių paviršių, taip pat kieme. Labai gražiai atrodo moliūgas gėlių klomboje, prie laukujų durų arba terasoje. Tik nepamirškite – užėjus šalnoms moliūgus reikia įnešti į vidų, kad pakąsti šalčio jie nepradėtų gesti.


Shutterstock nuotr.


Semkitės įkvėpimo iš šių idėjų ir puoškite namus ryškiaspalvėmis rudens gėrybėmis!

Jei oranžinė spalva jums ne visai prie širdies, galite moliūgą nudažyti norima spalva, pavyzdžiui, balta arba auksine. Moliūgą galite laikyti ant padėklo iš rąsto nuopjovos – tokia kompozicija atrodys elegantiškai rudeniniame interjere.

Nudažytą moliūgą galite apibarstyti blizgučiais – tai patalpai suteikia glamūro ir prabangos įspūdį. Moliūgus galima nupurkšti aerozoliniais dažais, tačiau prieš tai darydami nepamirškite po moliūgu patiesti plėvelę ir užsimauti pirštines, kad neišsiteptų rankos ir aplinkiniai paviršiai.
Nedidukus moliūgus galima sudėti į vazas ar indus ir papuošti visžalių augalų šakelėmis ar kitokiais augalais arba dekoro elementais. Toks dekoravimas nereikalauja daug pastangų!

Naudokite moliūgą kaip vazą. Išskobkite jo vidų ir pamerkite į jį rudenines gėles ir šakeles su uogomis. Turėsite nuostabią rudeninę kompoziciją, kuria galite ne tik puošti namus, bet ir padovanoti kam nors švenčių proga. Svarbu stebėti, kad tokio natūralaus namų dekoro neapspistų vaisinės muselės.
Namus galima puošti ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės. Kodėl gi terasoje nesukūrus rudeninės kompozicijos iš gėlių ir įvairaus dydžio moliūgų, išdėliotų ant medinių dėžių?
Kad moliūgai būtų matomi iš tolo, sudėkite juos ant paaukštinimo. Štai įkvepianti idėja, kaip papuošti gėlių darželį. 

Rudeninę kompoziciją galima sukurti net ir lysvėje, iš kurios jau nurinktas visas derlius, likusi viena žemė.

Pastatykite šiaudų spudulą, ant jo uždėkite moliūgą ir kokį augalą vazonėlyje – turėsite paprastą, natūralią, bet ne mažiau žavią kompoziciją!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis