Šildymo paroda „Supernamai 2017“ – jau šį savaitgalį!

Rugsėjo 22-24 „Siemens“ arenoje šurmuliuos jau 6-oji paroda „Supernamai 2017“. Tai vienintelė specializuota šildymo, vėdinimo ir santechnikos paroda Baltijos šalyse. Jos šūkis skamba taip - „Tada, kai reikia“. Paroda organizuojama rudenį, kada besistatantiems namus reikia būtent šildymo sprendimų, taip pat vėdinimo ir santechnikos įrangos.

Pirmąją parodos dieną vyks konferencija „Naujausios santechnikos tendencijos“, kurioje pranešimus šildymo, vandentvarkos, nuotekų sistemų ir santechnikos temomis skaitys tarptautinių kompanijų atstovai. Parodoje taip pat bus galima įsigyti ir naują praktinę mokomąją knygą – „Santechniko vadovas“.

Parodoje „Supernamai“ virš 100 Lietuvos ir kaimyninių šalių įmonių pristatys savo technologijas ir naujausius sprendimus, kai kurie iš jų bus eksponuojami pirmą kartą Lietuvoje.

Japonijos gamintojo „Mitsubishi“ atstovai UAB „Eko2šiluma“ savo stende eksponuos šilumos siurblius „oras-vanduo“, kurie gali veikti iki -35 laipsnių lauko temperatūros, o šilumą ekonomiškai perduoda iki -28. Kita Mitsubishi naujiena - sieniniai mini rekuperatoriai VL-50SR2-E. Tai labai kompaktiški vėdinimo įrenginiai su plokšteliniais šilumokaičiais, valdomi nuotolinio valdymo pulteliu.Juos galima montuoti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai, puikiai tinka daugiabučiuose ar individualių namų miegamuosiuose kambariuose.


„Uponor“ parodoje pristatys lubinį, sieninį, grindinį šildymą ir vėsinimą, taip pat šiuolaikines patalpų kontrolės sistemas. Rugsėjo 23 d. „Uponor“ kompanija kviečia į konferenciją „Inžinerija. Žvilgsnis į ateitį“.

Lenkijos granulinių katilų lyderis „Kostrzewa“ supažindins lankytojus su šių metų naujiena - katilu „Twin Bio Luxury“. Tai vienintelis Lenkijos kompanijos įrenginys, turintis sensorinį spalvotą valdiklį ir novatorišką kintančios geometrijos degiklį, pirmąjį tokį Europoje.

Viena iš parodos naujienų – pirmą kartą pasaulyje Vilniaus Gedimino technikos universiteto atliekami biometriniai lankytojų tyrimai, kur specialių programų pagalba bus galima įvertinti parodos lankytojų laimės indeksą, elgsenos ypatumus, pirkimo įpročius.

Specializuota paroda „Supernamai“ per 3 dienas pritraukia virš 100 dalyvių iš šildymo, vėdinimo ir santechnikos srities ir daugiau kaip 20 000 lankytojų.

Užsakymo nr.: PT_75808465

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis