Skaitytojo patirtis: kaip iš palečių susimeistrauti 200 Lt vertės staliuką ir kėdę

Skaitytoja Ieva su vyru norėjo turėti išskirtinių ir originalių baldų. Tačiau tam, kad tam neprireiktų milžiniškų sąnaudų, jie pasirinko paletes.

Paletės
Paletės
Asmeninio archyvo nuotr.

„Tokių baldų privalumas – išskirtinumas. Ši idėja mums gimė atsitiktinai. Kai tai sumanėme, Lietuvoje paletės dar nebuvo plačiai naudojamos. Dėl to, kai apsilankėme Barselonoje ir išvydome, jog daugumos parduotuvių interjere naudojamos paletės, nusprendėme tai išbandyti. Šiek tiek mažiau nei po metų palečių banga atėjo ir į Lietuvą. Tokių baldų privalumas yra ne tik tai, kad juos galima pritaikyti pagal poreikius (aukštį, plotą ir pan.), bet ir pagal interjero stilių, spalvas“, – dalijosi skaitytoja.

Paletės
Paletės
Asmeninio archyvo nuotr.

Staliuko ir kėdutės gamyba atsiėjo 200 Lt. Už šią kainą buvo įsigytos lentelės, medvaržčiai, ratukai, beicas. Kadangi darbavosi du žmonės, susimeistrauti tokius baldus iš palečių pavyko per vieną vakarą – 4 valandas.

Paletės
Paletės
Asmeninio archyvo nuotr.

Skaitytojams, nusprendusiems susimeistrauti tokius baldus, Ieva patarė nesirinkti labai grubių, nenušlifuotų lentų, taip pat per daug plonų. „Svarbu neteikti pirmenybės lygumui, tikslumui, kadangi tai rankų darbo daiktas, be to, mūsų manymu, tai suteikia savotiško žavesio baldui. Praktinis patarimas: apatinėje lentynoje prigręžti daugiau lentų su nedideliais tarpais – tai bus puiki lentynėlė žurnalams. Svarbiausias patarimas – pasitelkti fantaziją ir gaminti viską su gera nuotaika“, – patarė skaitytojai.

Ar jau turite ManoNamai.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir pirmieji skaitykite portalo naujienas: „iOS“ versija; „Android“ versija Be to, galite sekti visas mūsų naujienas socialiniame tinkle Facebook!

Dėmesio!
Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir spalio mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo „Mano Namaiprenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis