Pasidaryk pats: paprastas sienos dekoras, kurį galima keisti pagal metų laikus

Jei bute yra tuščia siena, kuri prašyte prašosi dekoro, paveikslas ar nuotrauka nėra vienintelis galimas sprendimas. Galima pakabinti elegantišką papuošimą iš suvertų žiedų, žalumynų ar kitų puošmenų, priklausomai nuo sezono.

Tokį dekorą skirtingais metų laikais galima keisti. Pavyzdžiui, kalėdiniu laikotarpiu galima pakabinti eglės šakelių ir eglutės žaisliukų, pavasarį – dirbtinių gėlių, o vasarą džiovintų gėlių puokštelių arba žalumynų.

Reikalingos medžiagos:
* Dekoratyvinė šaka kaip pakabas;
* Storas siūlas arba virvė;
* Dirbtinės gėlės ar kitas dekoras;
* Žirklės;
* Viela;
* Plaktukas ir vinis.

Visų pirma pamatuokite, kokiame aukštyje norite kabinti dekoraciją, ir pagal tai nukirpkite gabalą siūlo ar virvės. Pamatuokite, kurioje vietoje kabinsite vinį. Prie šakos galų pririškite virvę ir nureguliuokite norimą aukštį. Pakabinkite šaką, prie jos vienodu atstumu pririškite įvairaus ilgio virveles, kad jos laisvai kabėtų.

Gražiau atrodys, jei šakos viduryje kabės ilgesni galai, o kraštuose – trumpesni. Kai baigsite, prie virelių galite tvirtinti dekoratyvinius elementus, geriausiai viela – smulkios detalės tvirtai laikysis prie virvės.

Galima kabinti siūlų kamuoliukus, samanas, rudenį – spalvotus lapus, o žiemą – popierines snaiges. Kai nusibos viena kompozicija, lengvai pasidarysite kitą.

Idėja – šis sienos dekoras gražiai atrodys ne tik pavasarį. Jis tinkamas ir vaikų kambaryje. Prieš Kalėdas galima ant šakos kabinti Advento kalendorių, o po švenčių – nuotraukas, origamio lankstinukus ar mėgstamus vaiko žaisliukus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis