Pasidaryk pats: skalbinių minkštiklis vos iš dviejų produktų

Labai malonu iš skalbyklės išimti švarius, minkštus ir kvepiančius skalbinius, tačiau cheminiai skalbinių minkštikliai kenkia sveikatai, todėl ekologiško gyvenimo apologetai jų vengia. Laimei, galima džiaugtis minkštais, kvepiančiais skalbiniais be žalos savo sveikatai. Pasigaminkime minkštiklį patys!

Viešojoje erdvėje atsiranda vis daugiau patarimų, kaip pasigaminti vieną ar kitą daiktą ar produktą patiems. Šie patarimai nebūtų tokie populiarūs, jei nebūtų susidomėjimo.


„Live Simply“ autorė pabandė pati pasigaminti skalbinių minkštiklį, ir nuo to laiko, anot jos, namuose nebeliko nė vieno iš parduotuvės pirktos priemonės buteliuko, nes naminė priemonė visiškai patenkino jos lūkesčius.


Jums tereikės didelio indo, kuriame reikės sumaišyti sudedamąsias dalis: 1 kg jūros druskos ir 1-2 arbatinius šaukštelius levandų, citrinų, pipirmėčių arba citrinžolių eterinio aliejaus. Į indą suberkite druską, įlašinkite pasirinkto eterinio aliejaus ir kruopščiai išmaišykite. Geriausia tai daryti trintuvu, bet galima uždengti indą ir jį gerokai pakratyti.


Kai sudedamosios dalys sumaišytos, palikite minkštiklį parą, kad eterinis aliejus įsigertų į druską, o po to naudokite kaip įprastą skalbinių minkštiklį. Kiek šios priemonės berti į skalbyklę? Priklausomai nuo to, kokius skalbinius skalbiate, bet vienam kartui turėtų užtekti apytikriai 80 g. Jei vanduo ypač kietas, galite berti 150 g.


Turėkite omenyje, kad naudojant šią priemonę skalbiniai taip nekvepės, kaip naudojant cheminį minkštiklį, bet svarbiausią savo funkciją – suminkštinti skalbinius – naminė priemonė atliks.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis