Į ką kvies pasižvalgyti „Ambiente 2024“ paroda?

Ateinančių metų sausio 26 – 30 d. dienomis Frankfurte (Vokietijoje) vyks tarptautinė namų apyvokos reikmenų paroda „Ambiente 2024“.

„Ambiente 2024“ - tarptautinė namų apyvokos reikmenų ir plataus vartojimo prekių paroda, vykstanti kasmet nuo 1990 metų. Parodoje pristatomos įvairiausios namų apyvokos prekės, interjero dizainas, indai, tekstilės gaminiai, namų aksesuarai ir daugelis kitų produktų.


Dalyvių, kaip ir kiekvienais metais, parodoje nestinga. Praėjusiais metais parodoje dalyvavo net 4 454 dalyviai iš 96 pasaulio šalių, o parodoje apsilankė 142 000 lankytojų iš viso pasaulio. Turėdama didelį dalyvių skaičių iš Skandinavijos šalių, ateinanti „Ambiente“ paroda taps tikru skandinaviško dizaino centru. Ypatingas dėmesys bus skiriamas japonų dizainui, kurį lankytojai galės atrasti didele įvairove pasižyminčioje „Ambiente“ produktų pasiūloje. Skelbiama, kad didieji prekiniai ženklai grįžta į „Ambiente“: tokie prekių ženklai kaip „Rosenthal“, „Royal Tableware“, „Seltmann-Weiden“ ir „Villeroy & Boch“ jau užsiregistravo būsimame renginyje. „Zwiesel Kristallglas“ „Ambiente“ parodoje taip pat turės savo stendą ir pirmą kartą pristatys savo plataus vartojimo prekių liniją.


Pagrindiniai parodos sektoriai yra šie - „Ambiente Dining“, „Ambiente Living“, „Ambiente Giving“, „Ambiente Working“. „Ambiente Dining“ sektorius apima serviravimo, virtuvės ir namų ūkio prekes. Čia galėsite rasti įvairių namų apyvokos reikmenų, susipažinti su virtuvės tendencijomis, šiuolaikiniu virtuvės dizainu. „Ambiente Living“ sektorius apima namų dekoracijas, baldus, aksesuarus, interjerą bei dekoro tendencijas. Čia rasite įvairiausių lauko ir vidaus baldų, namų aksesuarų, įdomių dekoro detalių. „Ambiente Giving“ sektorius apima dovanų pasaulį. Čia rasite įvairių dovanų, namų aksesuarų. Na, o „Ambiente Working“ išplečia esamas tarptautinės plataus vartojimo prekių mugės „Living“, „Giving“ ir „Dining“ sektorius. Kadangi darbo ir gyvenimo būdo tendencijos ir toliau auga drauge, atsiranda naujo potencialo, atveriančio įdomių galimybių.


Trys pagrindinės tendencijos, išryškėsiančios Ambiente 2024


Interjero dizainas visais laikais atliepdavo laikmečio dvasią bei technologinius pasiekimus. Ateinančių metų „Ambiente“ paroda išryškins tris pagrindines tendencijas - PROGRESS AURA_visionary + elemental, QUALITY OF SILENCE_pure + familiar ir SPIRIT OF CRAFT_bold + poetical. Kartu šios tendencijos skleidžia vizionierišką aurą, švenčiančią tylos prabangą ir susitelkiančią į naujas, netikėtas kompozicijas. Dar giliau nei anksčiau tvarumas apima visus būsimos „Ambiente 2024“ sektorius. Tuo pat metu tobulėjimas medžiagų perdirbimo srityje sukuria įdomių estetinių sprendimų, o meistriškumas iš naujo interpretuojamas ir tobulinamas skaitmeninėmis naujovėmis ir 3D technikomis.  Į ką kvies pasižvalgyti „Ambiente 2024“ paroda?
Į ką kvies pasižvalgyti „Ambiente 2024“ paroda?
Organizatorių archyvas„Ambiente Trends“ imasi svarbių pokyčių: neįprastas medžiagų ir spalvų panaudojimas, novatoriškos technologijos, įvairūs elementai ir medžiagų alternatyvos arba įvairiapusis rankdarbių menas šiemet - pagrindiniai parodos akcentai“, – sako Annetta Palmisano, tendencijų biuro bora.herke.palmisano ekspertė.Į ką kvies pasižvalgyti „Ambiente 2024“ paroda?
Į ką kvies pasižvalgyti „Ambiente 2024“ paroda?
Organizatorių archyvasTVARUMO IR ŠIUOLAIKIŠKUMO SAMPLAIKA


AURA OF PROGRESS_visionary + elemental tendencijoje elementari jėga susitinka su futurizmu, o archajiški elementai derinami su itin novatoriškomis technologijomis. Skaitmeniniai ir dirbtinio intelekto palaikomi projektavimo procesai patobulinti tradiciniais amatų metodais. Ekologiški, išteklius tausojantys metodai yra vertinami daugelio dizainerių. Rezultatai - ne tik žavūs ir nauji, bet ir tvarūs kūriniai, kurie įkvepia.  Į ką kvies pasižvalgyti „Ambiente 2024“ paroda?
Į ką kvies pasižvalgyti „Ambiente 2024“ paroda?
Organizatorių archyvasSpalvų paletė šioje tendencijoje yra švytinti ir gyvybinga, nes skaitmeninis pasaulis susilieja su fiziniu. Spalvų gama apima nuo šiltų, ryškių atspalvių, tokių kaip violetinė, intensyvi saulės geltona ir švytinti lava, iki vėsių vandens ir mineralinių uolienų atspalvių. Sąmoningas natūralių medžiagų, tokių kaip mediena, plienas ir akmuo, sujungimas su futuristiniais elementais yra tai, į ką kreipiamas pagrindinis dėmesys. Netolygūs paviršiai, įkvėpti tokių medžiagų kaip rūdys, atsiduria dėmesio centre. Be to, konceptualūs kvapai ir naujoviškai interpretuota LED technologija dar labiau praturtina šią temą, suteikdama žavesio elementų.


KOMFORTAS KAIP TIKRA PRABANGA


QUALITY OF SILENCE _pure + familiar atranda ypatingumą paprastume ir atspindi ramybės bei aiškumo poreikį. Teigiamos spalvos ir paprastos, tvarios medžiagos leidžia vartotojui patirti šilumą, ramybę ir komfortą kaip tikrą prabangą. Esamų žaliavų vertinimas ir darbas dėl ateities, kurioje verta gyventi, atsispindi dizaine, kuriame vyrauja holistinis požiūris. Natūralios medžiagų spalvos, saulės apšviesti pasteliniai ir šviesesni tonai išskiria šią paletę, kurioje yra šiltos terakotos, medžio tonų, smėlio, šaltos pilkos, mėlynos ir šalavijų tonų. Išteklių perdirbimas šioje tendencijoje yra prioritetas. Kasdieniai ištekliai įgauna naują prasmę, panaudojant apskrito dizaino ir kompostuojamo bioplastiko principus. Dizaino ir meno ribos išsitrina, o individualiai apdoroti objektai švenčia kasdienio gyvenimo estetiką, paprastus ritualus ir įvertinimą. ​Į ką kvies pasižvalgyti „Ambiente 2024“ paroda?
Į ką kvies pasižvalgyti „Ambiente 2024“ paroda?
Organizatorių archyvas
POETINĖ AMATŲ PRIGIMTIS


Trečioji „Ambiente 2024“ tendencija SPIRIT OF CRAFT_bold + poetical drąsiai ir poetiškai sujungia įvairias įtakas ir pasižymi ryškiomis formomis, drąsiais deriniais ir rafinuota spalvų palete. Amatų įgūdžiai susilieja su modernia estetika, įkūnijančia asmeninį prisilietimą ir ilgaamžiškumą. Lankstumas yra labai vertinamas, nes produktai prisitaiko prie nuolat kintančių gyvenimo sąlygų. Spalvų paletėje dera šilti gintaro, brendžio ir čili tonai su neutralia pilka ir sepijos spalva, kurią papildo žali ir turkio tonai. Senoviniai kūriniai ir motyvai iš gamintojų archyvų atgyja, nes pagrindinės sritys, tokios kaip keramika, siūlo neįsivaizduojamas dizaino galimybes, o rankomis piešti motyvai ir apdirbtos konstrukcijos pabrėžia jų unikalų charakterį.Į ką kvies pasižvalgyti „Ambiente 2024“ paroda?
Į ką kvies pasižvalgyti „Ambiente 2024“ paroda?
Organizatorių archyvas


Naujos „Ambiente“ detalės, su kuriomis verta susipažinti


„Ambiente 2024“ paroda kvies ne tik pasižvalgyti, bet ir pasiklausyti - 11.0 salės šiauriniame fojė įsikūrusioje HORECA akademijoje bus rengiama speciali paskaitų programa. Sausio 27–29 d. žinomi pramonės ekspertai pristatys įkvepiančias svetingumo tendencijas, nagrinės aktualias pramonės temas ir kvies lankytojus diskutuoti. Paskaitų programą greitai bus galima rasti interneto svetainės renginių kalendoriuje.


Dar viena naujovė - papildomoje programoje svetingumo pramonei bus skirta atskira diena. Mugės pirmadienis bus paskelbtas viešbučio darbuotojo diena, kuri bus skirta viešbučių savininkams, darbuotojams, virėjams. Taip pat vienas svarbesnių įvykių - „Ambiente 2024“ išrinks perspektyvų dizainerį, kuriam bus sukurtas išskirtinis specialus pasirodymas.


Apsilankykite „Ambiente 2024“ parodoje, išsiskiriančioje gaminių įvairove, tendencijų gama ir įdomiais pranešimais.Užsakymo nr.: PT_84438

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis