„Samsung“ ekspertas pataria: kaip išsirinkti sau ir savo namams tinkamą dulkių siurblį-šluotą

Dulkių siurblys-šluota – tai vis dažniau namų valymui pasirenkama alternatyva, kuri ne tik siurbia, plauna, bet neretai ir sausina namų grindis. „Dėl didelio belaidžių siurblių-šluotų pasirinkimo ir nuolatinio technologijų tobulinimo, jų techninės galimybės pralenkia klasikinius dulkių siurblius“, – sako „Samsung Electronics Baltics“ buitinės technikos ekspertas Tomas Alešiūnas. Ekspertas dalinasi patarimais, kaip išsirinkti sau ir savo namams tinkamą dulkių siurblį-šluotą.

Dulkių siurblių-šluotų privalumai


Belaidžiai dulkių siurbliai-šluotos – tai sparčiai populiarėjanti namų apyvokos alternatyva, skirta kasdieniam namų švaros palaikymui. Skaičiuojama, kad tokiu būdu grindis galima išvalyti net iki 30 kartų greičiau ir efektyviau nei naudojantis įprasta šluota ar dulkių siurbliu.


Eksperto teigimu, belaidžius siurblius naudoti – itin lengva. „Dulkių siurbliai-šluotos leidžia išvengti papildomų trikdžių, su kuriais susiduriama naudojant klasikinius siurblius. Dažniausiai šie įrenginiai maitinami įkraunama baterija, todėl persikeliant iš vienos erdvės į kitą nereikia rūpintis siurblio atjungimu bei prijungimu prie skirtingų elektros lizdų, ar susidurti su ilgo laido keliamais nepatogumais siurbimo metu“, – pabrėžia T. Alešiūnas. Bene didžiausias belaidžių siurblių privalumas – įrenginio kompaktiškumas bei mobilumas.


Anot T. Alešiūno, siurbliai-šluotos ypač pasitarnauja virtuvės zonoje. Kai kažkas išsilieja, išbyra, ir kai yra gana nepatogu traukti įprastą siurblį, dulkių siurblys-šluota tampa nepamainomu pagalbininku.„Samsung“ ekspertas pataria: kaip išsirinkti sau ir savo namams tinkamą dulkių siurblį-šluotą
„Samsung“ ekspertas pataria: kaip išsirinkti sau ir savo namams tinkamą dulkių siurblį-šluotą
Organizatorių archyvasSvarbiausi kriterijai renkantis dulkių siurblį-šluotą


Vienas svarbiausių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis elektrinę šluotą, yra jos galia ir autonomiškumas. Nuo variklio galios priklauso siurbimo efektyvumas ir gebėjimas pašalinti purvą bei dulkes nuo grindų.


„Naujausias „Samsung“ dulkių siurblių šeimos įrenginys „Bespoke Jet AI“ pasižymi net iki 280 W siurbimo galia, kuri padeda užtikrinti įvairių paviršių švarą, o integruota dirbtinio intelekto technologija automatiškai parenka nustatymus ir pritaiko tinkamiausią valymo režimą”, – dalinasi T. Alešiūnas.


Akumuliatoriaus veikimo laikas – dar vienas aspektas, į kurį „Samsung Electronics Baltics“ atstovas rekomenduoja atsižvelgti. Geras belaidis dulkių siurblys turėtų pasižymėti pakankamu baterijos veikimo laiku, kad galėtumėte išvalyti visą namų plotą ir nereikėtų jo dažnai įkrauti, o keičiama siurblio baterija gali pailginti tarnavimo laiką dvigubai.


„Moderniausi ir pažangiausi įrenginiai turi ličio-jonų technologija paremtas baterijas, kurios užtikrina ilgesnį tarnavimo laiką ir sutrumpina įkrovimo laiką. Būtent ši technologija naudojama visuose „Samsung“ belaidžių dulkių siurblių modeliuose“, – dalinasi T. Alešiūnas.


„Samsung“ dulkių siurblių-šluotų modeliai turi ir ant grindų pastatomas arba ant sienos montuojamas krovimo stoteles, kuriose galima nuolat laikyti įrenginį, o prireikus jis visada bus įkrautas. O štai „Bespoke Jet AI“ dulkių siurblio-šluotos „All-in-One Clean Station“ stotelė ne tik leidžia greitai ir lengvai įkrauti siurblio akumuliatorių, bet ir autonomiškai ištuština šiukšliadėžę neleidžiant dulkėms ir alergenams pasklisti kambaryje.„Samsung“ ekspertas pataria: kaip išsirinkti sau ir savo namams tinkamą dulkių siurblį-šluotą
„Samsung“ ekspertas pataria: kaip išsirinkti sau ir savo namams tinkamą dulkių siurblį-šluotą
Organizatorių archyvasPritaikykite belaidį dulkių siurblį pagal asmeninius poreikius


Belaidžių dulkių siurblių-šluotų modeliai pasižymi universalumu, kurį įrenginiams suteikia papildomų antgalių įvairovė.


„Atsižvelgiant į savo namų erdvę pirkėjai gali rinktis priedus, skirtus siurbti ar plauti įvairius paviršius – plyteles, medines grindis ar kilimines dangas. „Samsung“ taip pat siūlo antgalius, kurie gali prailginti siurblį ar padėti pasiekti siauriausius namų kampelius. Siurbiant užuolaidas rekomenduojama naudoti ištraukiamą, automobilyje ‒ lankstų antgalį, o tie, kurie namuose turi keturkojų draugų, raginami išbandyti specialų antgalį, skirtą lengvai nuo paviršių pašalinti gyvūnų kailį ‒ pūkus ar šerius“, – teigia T. Alešiūnas.


Naujuosius „Samsung Bespoke Jet“ įrenginius Didžiosios Britanijos alergijos fondas pripažino kaip mažinančius namų dulkių erkučių, kačių, šunų plaukų ir žiedadulkių poveikį. Šis įrenginys namų tvarkymą paverčia maloniu ir higienišku procesu, o orą, kuriuo kvėpuoja šeimos nariai – itin švariu. Užsakymo nr.: PT_82989

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis