Vaiko kambario interjero tendencijos

Dabartinės vaiko kambario interjero tendencijos siūlo rinktis ryškesnes ir žaismingesnes spalvas nei iki šiol. Šiuo metu madingas linksmai nuteikiančių spalvų ir abstrakčių bei geometrinių figūrų derinys, taip pat neprašausite gamtos spalvų paletę derindami su ryškiais akcentais. Taigi pasiruoškite būti atviri bei žaismingi ir kartu su savo vaiku susipažinkite „Tikkurila“ siūlomais spalvų deriniais.

Laukinės gamtos glėbyje


Kurdami vaiko kambario interjerą įkvėpimo galite pasisemti laukinėje gamtoje. Sodri gelsvai žalsva spalva „Arbour“ (S451) tobulai perteikia laukinės gamtos įspūdį. Vaikai žavisi laukiniais gyvūnais ir džiunglėmis, tad įkurdinkite laukinę gamtą tiesiog jų kambaryje. Gamtos spalvos sukuria kambaryje nuotaikingą atmosferą ir gaivos pojūtį. Pagyvinkite vaiko kambarį gamtą subtiliai primenančia švelnia lapų žaluma arba kartu su vaiku dažydami sienas leiskitės į nuotykių kupiną kelionę po džiungles. Sienas puošiantys laukinių gyvūnų atvaizdai, jų įkvėptas kambario dekoras, taip pat jų kailio raštais margintos užuolaidos ar kilimėliai žadins vaiko vaizduotę ir įkvėps jį kurti nuostabias istorijas.


Kūrybingumas neatsiejamas nuo žaidimo ir mokymosi


Savo kambaryje vaikas ne tik ilsisi, bet ir fantazuoja bei žaidžia. Vaikai leidžia savo vaizduotei laisvai klajoti ir mėgsta pasiklysti savo fantazijose. Šių metų vaikų kambario interjero tendencijos padeda kurti vaikus stimuliuojančią aplinką. Funkciniai žaislai, pavyzdžiui, sūpynės ir laipiojimo sienelė, skatina vaikus ir judėti, ir yra žaismingi interjero elementai.


Puiku, kai vaikas gali lavinti gebėjimus savo kambaryje. Paverskite mokymąsi smagiu užsiėmimu integruodami mokomuosius elementus į interjero dizainą. Pavyzdžiui, vaiko patalynė gali būti marginta skaičiais ar raidėmis, o sienas gali puošti mediniai skaičiai ar žodžiai.


Geometrinės figūros


Apskritimai, trikampiai, kvadratai ir stačiakampiai – geometrinės figūros šiuo metu labai populiarios. Papuoškite vaiko kambario sienas didelėmis geometrinėmis figūromis – joms išsirinkite jo mėgstamiausią spalvą. Taip vizualiai praplėsite bei pakeisite kambario erdvę ir padarysite ją įdomią vaikui. Sienas taip pat galite dekoruoti geometrinių formų apdailos plokštėmis.


Gera idėja!


Nepamirškite, kad žaisdami vaikai daug laiko praleidžia sėdėdami ant grindų. Minkštas kokybiškas kilimėlis suteiks kambariui jaukumo ir sukurs atskirą funkcinę zoną.


Žaislų namai


Vaiko kambarys – tai žaislų namai, tad paieškokite būdų, kaip jį padaryti kuo talpesnį. Suoliukai-daiktadėžės, įvairios dėžės ir krepšiai padės vaiko kambaryje lengviau palaikyti tvarką. Šiais metais žaidimo zonos funkcionalumui skiriamas ypatingas dėmesys.Žaislų namai
Žaislų namai
Tikkurila nuotr.Daiktadėžės leidžia nuspręsti, ką norite parodyti, o ką – paslėpti. Kitas puikus būdas padidinti naudingą kambario plotą – pastatyti paaukštintą arba dviaukštę lovą. Tokios lovos šiuo metu itin populiarios, jos stulbinamai pakeičia kambario išvaizdą. Po paaukštinta lova galite sukurti netgi visiškai atskirą erdvę.


Neutralios spalvos ir ryškus akcentas


„Tikkurila“ sienų spalvų paletėje vyrauja gamtos spalvos, tačiau jos dažniausiai derinamos su kokia nors ryškia detale. Viena spalva nudažius didelio ploto sieną, galima drąsiai rinktis ryškiaspalvius smulkius interjero elementus, pavyzdžiui, kilimėlį ar šviestuvą. Kontrastas suteikia kambariui žaismingumo. Neutralios spalvos spinduliuos ramybę, o ryškia spalva galima išskirti ypatingą akcentą.


Ekologija


Mąstyti ekologiškai išmokstame namuose. Dėvėtų baldų naudojimas moko vaikus tvaraus gyvenimo būdo. Šiais laikais dėvėtų baldų galima įsigyti tiek naudotų daiktų parduotuvėse, tiek internetu. Taip pat galite keistis baldais ir žaislais su savo draugais. Galite juos perdažyti ir perdaryti, kad tiktų vaiko kambariui. Vaikų baldams dažyti rinkitės aplinką labiau tausojančius dažus, pavyzdžiui, betirpiklius matinius vidaus dažus „Tikkurila Joker“ arba visiškai matinius vidaus dažus „Tikkurila Harmony“ – ir vieni, ir kiti dažai turi ES ekologinį ženklą ir Šiaurės šalių ekologinį ženklą „Šiaurės gulbė“.Užsakymo nr.: PT_82313

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis