Kaip išsirinkti tinkamiausius langų uždengimus vasarnamiui?

Turintys sodo namelį ar vasarnamį pajūryje ar gamtoje praleidžia jame nemažai laiko – ne tik vasarą, bet ir visus metus. Todėl norisi susikurti ne tik stilingą, bet ir patogią aplinką, erdves, kuriose galima kokybiškai pailsėti ir dirbti. Išsirinkti geriausią langų uždengimą vasarnamiui gali būti nelengva užduotis. Priimant sprendimą, svarbu atsižvelgti tiek į estetinius, tiek į praktiškus veiksnius. Čia rasite kelis patarimus, leisiančiais įsigyti tinkamiausias langų uždangas pagal būsto lokaciją, poreikius, stilistiką ir kitus niuansus.

1. Įvertinkite vasarnamio vietą


Prieš pirkdami langų uždengimus, atsižvelkite, kokiu atstumu yra kiti nameliai ar važiuojamoji kelio dalis. Nuo to gali priklausyti uždangų audinio tankumo pasirinkimas. Tuo atveju, jeigu vasarnamis yra atokesnėje vietoje, rekomenduojama rinktis skaidesnius audinius. Pavyzdžiui, puikiai tiktų lengvos užuolaidos arba minimalistinio stiliaus roletai. Beje, verta rinktis dvigubo audinio roletus, kurie suteikia efektyvesnę privatumo ir šviesos kontrolę.Įvertinkite vasarnamio vietą
Įvertinkite vasarnamio vietą
Domus LuminaŠiandien populiaru namų detales pirkti nuotoliniu būdu. Pavyzdžiui, jeigu domina roletai internetu – Domus Lumina asortimente galite įsigyti kokybiškus gaminius. Jeigu pageidaujate, įmonė nemokamai atsiųs audinių pavyzdžius tiesiai į namus, todėl galėsite gyvai patikrinti šių kokybę, įvertinti spalvas, tekstūrą.


2. Įvertinkite įprastas veiklas ir natūralios šviesos valdymo poreikį


Dažnu atveju karštą vasaros dieną sodo nameliai itin greitai įkaista. Vienas iš sprendimo būdų gali būti kondicionieriaus įsigijimas. Vis dėlto, jei mėgstate dienos metu laiką leisti namelyje ir net jei jau turite kondicionierių, be modernių, UV spinduliams ir karš

iui atsparių langų uždengimų bus sudėtinga palaikyti optimalią temperatūrą. Tai vienas būdų, kaip novatoriškos užuolaidų, roletų ar žaliuzių medžiagos šiandien leidžia kurti tvaresnius namus ir taupyti išteklius.


Specifinės šviesą blokuojančios (bet patalpų neužtamsinančios) tankaus audimo arba „Screen“ medžiagos pasirinkimas itin aktualus ir tiems, kurie erdvėse turi įsirengę savo darbo vietą. Jeigu norite stipriau reguliuoti tai, kiek šviesos patenka į namus, mėgautis tiek privatumu tiek natūralia šviesa, verta investuoti į modernias žaliuzes ar roletus (montuojamus namų viduje ar išorėje). Šie langų uždengimai leidžia itin tiksliai reguliuoti, kiek šviesos patenka į namus, ir palaikyti tam tikrą privatumo lygį.


3. Atsižvelkite į bendrą vasarnamio stilių ir architektūrinius sprendimus


Dažniausiai sodo nameliuose nėra daug dekoracijų, todėl langų uždengimai šią funkciją gali atlikti kuo puikiausiai. Galima įsigyti gaminius, kurie harmoningai įsilietų į interjerą arba tokius, kurie taptų erdvių akcentu. Bet kuriuo atveju įvertinkite:


  • vyraujančias spalvas bei tekstūras;
  • baldus ir jų stilistiką;
  • erdvių planą;
  • langų dydžius, formas.


Norintiems sukurti ramią atmosferą, patariama įsigyti natūralaus audinio uždangas, o ieškantiems akcento – ryškesnių spalvų ir tekstūrų. Akcentą gali sukurti ir pats langų uždengimų tipas – pavyzdžiui, langinės. Beje, reikėtų įvertinti ne tik stilistiką, bet ir architektūrinius namelio sprendimus. Tai ypač aktualu renkantis gaminio valdymo mechanizmą. Pavyzdžiui, jeigu langai yra dideli ar gana aukštai (puikus pavyzdys – stoglangiai), galite rinktis automatinį, nuotoliu valdomą gaminio mechanizmą.Atsižvelkite į bendrą vasarnamio stilių ir architektūrinius sprendimus
Atsižvelkite į bendrą vasarnamio stilių ir architektūrinius sprendimus
Domus LuminaAkivaizdu, langų uždengimo variantų pasirinkimas šiandien – itin platus. Jeigu ruošiatės įrengti ar norite atnaujinti sodo namelį, apgalvokite – ar vasaros dienomis šis greitai įkaista, kurioje pusėje yra langai, kokios jūsų veiklos, įpročiai, kokie langų tipai ir kt. Apgalvoti ir pagal poreikius įsigyti gaminiai ne tik suteiks norimą privatumą, bet ir apsaugos nuo kenksmingų saulės spindulių patekimo į namelio vidų, leis susikurti tobulą poilsio ir darbo atmosferą. Kokybiški gaminiai taps funkcionalių namų dalimi ir išskirtine interjero detale.
Užsakymo nr.: PT_80429

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis