TOP 3 dulkių siurbliai gyvūnų šeimininkams: išlaikykite švarą ir gaivą savo namuose

Daugelis gyvūnų šeimininkų susiduria su šėrimosi problema – visur besimėtantys ir net ore skraidantys gyvūnų plaukai gali nemenkai erzinti.

Ne visi dulkių siurbliai padeda valdyti šią problemą – labai svarbu, kad dulkių siurblys būtų kokybiškas, pasiektų net sunkiausiai prieinamus kampus ir nepaliktų nieko, kas paskui kyla į orą ir vėl nusėda ant visų paviršių. Kad būtų lengviau išsirinkti, mūsų ekspertai išrinko tris skirtingus, bet savo funkciją puikiai atliekančius dulkių siurblius, tinkančius bet kokiai situacijai.


Dulkių siurbliai būna patys įvairiausi, tad prieš renkantis konkretų modelį derėtų išsiaiškinti, kokio tipo prietaiso norite:


  • Robotas dulkių siurblys. Robotai dulkių siurbliai idealiai tiks tiems, kurie švaros nori nuolat ir neturi laiko kasdieniam siurbimui – pakanka paspausti vieną mygtuką (neretai tą galima padaryti ir telefono pagalba) ir robotas dulkių siurblys išsiurbs namus be jūsų pagalbos.


  • Automobilių dulkių siurblys. Rankinis dulkių siurblys yra nepamainomas kiekviename automobilyje, jeigu jame važinėja augintinis. Šis belaidis dulkių siurblys padės palaikyti nuolatinę švarą automobilyje ir neleis kailio problemai įsisenėti.


  • Garų dulkių siurblys. Garų dulkių siurblys idealiai tinka turintiems mažų vaikų – garai sunaikina bakterijas ir kitus galinčius pakenkti nešvarumus ir užtikrina ypatingą švarą.


  • Belaidis dulkių siurblys. Šis variantas yra naujoviškas standartinio dulkių siurblio atitikmuo – lengvas, viena ranka valdomas siurblys be laido palengvina tvarkymosi procesą.


  • Įprastas laidinis dulkių siurblys. Tai – standartinis dulkių siurblys. Kadangi prietaisas energiją gauna tiesiai iš elektros lizdo, dažniausiai tai pats galingiausias dulkių siurblio variantas, idealiai tinkantis didelėms patalpoms, nes nereikia rūpintis siurblio krovimu.


Dulkių siurblys - robotas Roborock S7 PlusDulkių siurblys - robotas Roborock S7 Plus
Dulkių siurblys - robotas Roborock S7 Plus
Nuotrauka iš 1a.ltItin išmanus dulkių siurblys robotas Roborock S7 Plus pasižymi labai naudingomis ir patogiomis funkcijomis:


  • Savaiminis išsivalymas. Dažna dulkių siurblių robotų problema – mažos talpos dulkių bakelis. Tai nėra labai aktualu gyvūnų neturintiems ir siurblį kasdien naudojantiems asmenims, tačiau gyvūnų augintojams svarbu turėti didesnės talpos dulkių surinkimo stotelę, kurioje siurblys automatiškai paliks nešvarumus. Šiuo atveju jums pakaks kartą per savaitę ar kelias ištuštinti savaiminio išsivalymo stotelę – namai švarūs su minimaliomis pastangomis.


  • Navigacija su patalpų žemėlapiu. Sulaukėte netikėtų svečių ir norite greitai išsiurbti tik svetainę? Puiku, pasirinkite šią zoną žemėlapyje savo telefone ir siurblys robotas viską padarys už jus!


  • Plovimo funkcija. Vandens bakelis ir šluostė, tvirtinama prie siurblio, padės rūpintis ne tik siurbimu, bet ir grindų plovimu be jokių pastangų.


Dyson V15 Detect Absolute belaidis dulkių siurblysDyson V15 Detect Absolute belaidis dulkių siurblys
Dyson V15 Detect Absolute belaidis dulkių siurblys
Nuotrauka iš 1a.ltDyson dulkių siurbliai – vieni geriausių rinkoje. Šis konkretus V15 Detect Absolute modelis yra kompaktiškas dulkių siurblys, kuris skenuoja nešvarumų kiekį ir tipą bei pagal tai automatiškai parenka siurbimo stiprumą. 


Išmani sistema leidžia sekti nešvarumų kiekį ir tipą, o plaunamas filtras padeda tausoti gamtą ir piniginę – daugiau jokių filtro keitimų.


Dulkių siurblys Miele C3 Cat&Dog Powerline Mango redDulkių siurblys Miele C3 Cat&Dog Powerline Mango red
Dulkių siurblys Miele C3 Cat&Dog Powerline Mango red
Nuotrauka iš 1a.ltPats ekonomiškiausias iš visų trijų dulkių siurblių variantų yra standartinis Miele dulkių siurblys. Jo išskirtinumas – galia, tad tai geriausias pasirinkimas norintiems už nedidelę kainą turėti įrenginį, susitvarkantį net su balduose ar kilimuose įstrigusiais augintinių plaukais.


Nepaisant to, kad šis dulkių siurblys yra su laidu ir dideliu bakeliu, jis tinka net sunkiai prieinamoms ertmėms – siaura ir lanksti dulkių siurblio šluota neapriboja tvarkymosi galimybių.


Dulkių siurblys labai palengvina namų bei automobilio švaros priežiūrą turint augintinių – šėrimasis yra bene vienintelis augintinių trūkumas, kurį suvaldyti tikrai nesudėtinga. Užsukite į internetinę parduotuvę 1a.lt ir išsirinkite sau labiausiai tinkantį dulkių siurblį!
Užsakymo nr.: PT_80245

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis