IKEA atšaukia iš rinkos dalį espreso kavinukų „Metallisk“

Visus pirkėjus, namuose turinčius 0,4 l talpos espreso kavinuką „Metallisk“ su nerūdijančiojo plieno vožtuvu, pažymėtą data nuo 2040 iki 2204 (pirmieji du skaičiai reiškia pagaminimo metus, likusieji du – tų metų savaitę), IKEA ragina nebesinaudoti šiuo prietaisu ir nedelsiant kreiptis dėl pinigų grąžinimo.

Visus pirkėjus, namuose turinčius 0,4 l talpos espreso kavinuką „Metallisk“ su nerūdijančiojo plieno vožtuvu, pažymėtą data nuo 2040 iki 2204 (pirmieji du skaičiai reiškia pagaminimo metus, likusieji du – tų metų savaitę), IKEA ragina nebesinaudoti šiuo prietaisu ir nedelsiant kreiptis dėl pinigų grąžinimo.IKEA atšaukia iš rinkos dalį espreso kavinukų „Metallisk“
IKEA atšaukia iš rinkos dalį espreso kavinukų „Metallisk“
IKEA nuotr.Pirkėjų saugumas, kaip pabrėžia IKEA, jai yra svarbiausias prioritetas. Todėl paaiškėjus, kad espreso kavinukai „Metallisk“ su nerūdijančiojo plieno vožtuvais, pažymėti datomis nuo 2040 iki 2204, naudojant gali pratrūkti, atšaukiami iš rinkos. Tokia rizika kilo pakeitus apsauginio vožtuvo medžiagą ir konstrukciją. Atšaukiami tik tie prietaisai, kurių vožtuvai pagaminti iš nerūdijančio plieno (pilkos, sidabro spalvos). Kitiems espreso kavinukams šis atšaukimas netaikomas, nurodoma IKEA pranešime.


Espreso kavinuką „Metallisk“ su nerūdijančiojo plieno vožtuvu, pažymėtą data nuo 2040 iki 2204 (jis yra ant kavinuko dugno), galima grąžinti į bet kurią IKEA prekybos vietą ir atgauti sumokėtus pinigus. Grąžinant prekę, kasos kvito pateikti nereikės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis