Kokį lovatiesės audinį pasirinkti?

Lovatiesės siuvamos iš įvairių skirtingų audinių, tad nieko keisto, jog neretai kyla klausimas, kokia gaminio medžiaga galėtų būti geriausiu pasirinkimu.

Internetinėje parduotuvėje https://epik.lt/collections/lovatieses rasite įvairių audinio tipų lovatiesių, todėl naudinga pasidomėti, kokiomis savybėmis pasižymi skirtingi lovos užtiesalų audiniai.


Medvilnė


Medvilninės lovatiesės yra pačios populiariausios. Tai tikrai nekelia nuostabos: iš medvilnės pasiūtos lovatiesės yra ganėtinai lengvos, jos nėra linkusios glamžytis, be to, tokio audinio lovos užtiesalus galima drąsiai skalbti skalbyklėje. Ilgainiui medvilninės lovatiesės išlaiko savo formą ir spalvą, tad toks pasirinkimas yra ilgaamžis.


Satinas


Satinas – tai medvilnės rūšis, kuriai būdingas prabangus blizgesys. Iš satino pasiūtos lovatiesės lėtai dėvisi ir puikiai išlaiko pirminę spalvą. Kokybiškos satino lovatiesės yra lengvai skalbiamos ir lyginamos. Šios prabangios lovatiesės kainuoja pigiau, jei jų sudėtyje yra poliesterio priemaišų (dažnu pasirinkimu tampa lovatiesės, kurių sudėtyje yra 50 proc. medvilnės ir 50 proc. poliesterio.


Poliesteris


Poliesteris – tai dirbtinio pluošto audinys, kuris lengvai skalbiamas, greitai džiūva ir išlaiko savo pirminę formą. Iš poliesterio pasiūtos lovatiesės yra gana nebrangios, jos nesiglamžo ir ilgainiui neišblunka. Šis sintetinis audinys gana dažnai yra įaudžiamas ir į įvairius natūralius audinius, kuomet siekiama pagerinti jų savybes.


Linas


Šiltuoju metų laiku lininis audinys padeda atvėsinti kūną ir suteikia gaivumo jausmą, todėl vasaros laikotarpiu lininės lovatiesės gali būti tikrai puikiu pasirinkimu. Vis dėlto, lininės lovatiesės yra gana sunkiai lyginamos, greitai susiglamžo ir yra ganėtinai brangios.


Atlasas 


Šis lygaus paviršiaus audinys gaminamas iš įvairių rūšių verpalų: šilko, vilnos ar medvilnės. Atlasas šiek tiek primena satiną, todėl iš šio audinio pasiūtos lovatiesės atrodo labai prabangiai. Lengviausiai prižiūrimos dygsniuotos atlasinės lovatiesės: jos mažiau glamžosi, yra minkštesnės ir neslysta nuo baldų. 
Užsakymo nr.: PT_74129

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis