Kaip išsirinkti robotą siurblį?

Įvairūs prietaisai gerokai palengvina buitį, leidžia efektyviai taupyti laiką ir namuose švarą užtikrinti kur kas lengviau. Vienas iš tokių „pagalbininkų“ yra robotas siurblys. Sakysite, prabangos prekė? Visai ne – šiandien rinkoje vyrauja tikrai platus pasirinkimas, o kuklesnis variantas kainuoja tikrai nedaug. Tad kodėl gi nepasilepinus ir neįsigijus tokio prietaiso namams. Kokį robotą siurblį rinktis, kai pasiūloje jų tokia įvairovė?

Pagal grindų dangą


Jei namuose grindų danga yra kieta, pavyzdžiui, plytelės, medinės grindys, laminuotos ir pan., tai jos bus lengvai įveikiamos kiekvienam robotui siurbliui. Ir jei visose patalpose vyrauja būtent tokios grindys, tai pasirinkimas nebus sudėtingas, nes Jums tiks kiekvienas siurblio modelis. Kas kita, jei namuose yra kilimų, kiliminė danga – čia jau svarbus galingumas, jei norite, kad ir nuo minkšto paviršiaus siurblys puikiai pašalintų nešvarumus. Pigiau kainuojantis prietaisas ant kilimo užvažiuos, tačiau ar išvalys kokybiškai, neaišku. Paprastai pigūs modeliai visų nešvarumų nuo tokios dangos nesurenka. Taigi siurbti reikės dažniau, tad ekonominiu požiūriu ilgalaikėje perspektyvoje geriau tuomet rinktis galingesnį siurblį.


Ar verta mokėti už išmanų?


Išmanūs robotai siurbliai kainuoja daugiau, tad dažnai pirkėjai svarsto, ar verta už tam tikras funkcijas mokėti didesnę kainą. Jei Jums svarbus komfortas, tuomet tikrai verta. Pavyzdžiui, išmanūs siurbliai robotai susikuria patalpų žemėlapį, todėl jie viską išvalo itin tiksliai, sistemingai, negana to, galima pažymėti vietas, kurių siurbti nereikia. Aukšto pažangumo siurbliai robotai atpažįsta dangą ir patys perjungia jos siurbimui tinkamą režimą.


Valdymas


Rinkitės įprastą valdymą, jei neturite daug poreikių, patalpos nedidelės, grindų danga vienoda. Tačiau komforto mėgėjams tikrai patiks specialiai tokiems siurbliams sukurtos programėlės, kuriomis naudodamiesi keisite siurbimo režimą, galėsite įjungti plovimo funkciją ir daug kitų.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis