Vienintelis interjeras, sulaukęs tokio didelio skaitytojų dėmesio 2021 m.

Nors 2021 m. portale „Mano Namai“ buvo publikuojama nemažai interjerų, kuriuos sukūrė talentingi interjero dizaineriai, skaitytojų dėmesį labiausiai patraukė interjero dizainerės Dovilės Batutienės per du aukštus suprojektuotas erdvus butas Vilniuje šalia Neries.Būstas buvo įrengtas šiuolaikiškai ir kokybiškomis medžiagomis, tačiau čia trūko šviesių pojūčio ir šlakelio romantikos, tad naujoji jo gyventoja nutarė pakeisti įvaizdį – suteikti daugiau moteriškumo. Iš ankstesniojo interjero teliko tik parketlentės, laiptai ir kiek atnaujinti virtuvės baldai. Naujai namų stilistikai sukurti parinkti šiuolaikiški sprendimai, modernios klasikos detalės ir prabangos įspūdį kuriantys elementai – nuo blizgių paviršių, metalinių aukso spalvos akcentų iki aksominių audinių.


98 kv. m. buto interjeras
98 kv. m. buto interjeras
Benas Šileika


Tikroji šio buto prabanga yra ne spindesys, o aukštos lubos, erdvumo pojūtis ir dideli langai, pro kuriuos vidun sklinda natūrali dienos šviesa. Interjere vyrauja stiklas ir veidrodiniai paviršiai – nuo stiklinio valgomojo stalo, veidrodžiais dengtos indaujos iki juodo stiklo kavos stalelių, tokiuose paviršiuose, kurdami elegantišką spindesį, žaidžia šviesos blyksniai.
98 kv. m. buto interjeras
98 kv. m. buto interjeras
Benas Šileika


Stilistinė harmonija sukurta priderinus stiklo atsvara tapusias jaukias medžiagas: minkštą namų tekstilę, aksomą ir medį.


98 kv. m. buto interjeras
98 kv. m. buto interjeras
Benas Šileika


Pasižvalgykite po daugiausiai dėmesio sulaukusį šių metų interjerą, paspaudę ant nuorodos ČIA.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis