Augalai, kurie 2022 m. į namus gali pritraukti laimę

Kokie kambariniai augalai gali pritraukti laimę į namus 2022 m.? Visame pasaulyje tikima, jog būtent šie augalai pritraukia teigiamiausią energiją.

Bazilikas


Šventasis bazilikas, induizmo kultūros ir Ajurvedos medicinos dalis. Šis augalas padeda išvalyti orą nuo neigiamos energijos ir į aplinką pritraukia teigiamas vibracijas.


Tikima, kad baziliko auginimas namuose ar sode turi dvasinį gydomąjį poveikį aplinkai. Tai naudinga patalpų gyventojams.Bazilikas
Bazilikas
Shutterstock nuotr.Jis yra vienas iš nedaugelio augalų, kuris išskiria deguonį 20 valandų per dieną, taip pat sugeria kenksmingas dujas, tokias kaip anglies dioksidą ir anglies monoksidą. Šį augalą reikia laikyti šiaurinėje, rytų ar šiaurės rytų pusėje.

Šventasis bazilikas yra galingas antioksidantas, turintis antibakterinių, priešgrybelinių ir priešuždegiminių savybių, kurios padeda gydyti įvairias lygas – nuo peršalimo iki virškinimo problemų.


Augalo lapai, kaip žinia, yra valgomi. Jie gali būti vartojami švieži arba džiovinti. Lapai net gali būti naudojami vandens išvalymui. Toks išgrynintas vanduo turėtų būti apšlakstomas namuose – tokiu būdu, tikima, teigiamos energijos srautas tampa dar didesnis.


Rozmarinas


Rozmarinas yra ypač rekomenduotinas fizinei ir psichinei gerovei. Jis taip pat valo orą nuo kenksmingų medžiagų.

Be to, jis turi vaistinių savybių, kurios buvo naudojamos jau nuo senovės laikų gydant įvairias sveikatos problemas.

Vien tik kvapas gali akimirksniu pakelti nuotaiką, sumažinti nuovargį, padėti kovoti su nerimu, pagerinti atmintį ir gydyti nemigą bei jėgų netekimą. Rozmarinas taip pat atneša vidinę ramybę, todėl tikrai nusipelno vietos jūsų namuose.

Rozmariną reikia laikyti saulėtoje vietoje ir labai svarbu neperlaistyti.


Taip pat galite naudoti lapus kaip arbatą, ypač kai kankina galvos skausmas. Jūs netgi galite įdėti keletą džiovintų rozmarino šakelių į medžiaginius krepšelius ir išdėlioti juos namuose – tai pritraukia teigiamą energiją.


Jazminas


Jazminas, taip pat žinomas kaip porų augalas, pritraukia teigiamą energiją ir padeda stiprinti santykius bei kurti romantiką.


Saldus jazminų kvapas padeda pašalinti neigiamą energiją iš kambario ir didina pasitikėjimą savimi bei optimizmą. Be to, jo malonus kvapas gali padėti nuraminti protą ir suteikti naujos energijos. Jis net padeda kovoti su psichikos problemomis ir liūdesiu.


Jeigu auginate jazminą uždaroje patalpoje, pastatykite šį augalą pietų pusėje šalia lango. Jūs galite mėgautis juo miegamajame ar kitoje patalpoje, kurioje praleidžiate daugiausiai laiko su savo partneriu.


Taip pat jazminą galima auginti sode. Tuomet jam tinkama vieta – šiaurės, rytų ar šiaurės rytų pusėje.Jazminas
Jazminas
Shutterstock nuotr.Alijošius


Tai geros kloties ir teigiamų emocijų nešėjas. Energija, kurią jis išskiria, padeda atsikratyti nesėkmių ir neigiamų nuotaikų.


Šiuo augalu paprasta rūpintis. Galite pastatyti netiesioginės saulės apšviestoje ar dirbtinės šviesos vietoje, tik būtina reguliariai laistyti. Tačiau atminkite, kad šis augalas negali toleruoti stovinčio vandens.


Alijošius praturtina kambarį ramia malone, be to, jis vertinamas ir dėl gydomųjų savybių. Tinkamas nuo nedidelių nudegimų, spuogų, taip pat galite naudoti gelį gydyti įvairias odos problemas.


Rekomenduojama statyti augalą tokioje vietoje, kur vyksta didžiausias judėjimas, kad jis galėtų sugerti neigiamas bangas jūsų namuose. Taip pat tinkama vieta kambaryje, kuriame dažniausiai priimate svečius.


Chrizantema


Chrizantema taip pat pritraukia teigiamas vibracijas, išstumdama neigiamas. Budizme chrizantema atstovauja grynumui ir sąžiningumui. Kinai ir japonai tiki gydomąja šio augalo galia.


Be to, chrizantema turi oro valymo savybių – gali padėti išgryninti orą ir pašalinti toksinus, tokius kaip benzenas, amoniakas ir kitos cheminės medžiagos.Chrizantema
Chrizantema
Shutterstock nuotr.Šis augalas skatina gerovę namuose, taip pat simbolizuoja ilgą gyvenimą. Rekomenduojama statyti tose srityse, kuriose susikaupia nuolatinė įtampa.


Chrizantemų gėlės būna įvairių spalvų: raudonos, oranžinės, geltonos, baltos, levandų – lengvai priderinamos bene prie kiekvieno interjero.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis