Kokią dušo kabiną pasirinkti?

Prausimasis duše tampa vis populiaresniu būdu užtikrinti asmeninę higieną. Įtaką tam turi ne tik greitėjantis gyvenimo tempas, bet ir vis platėjantis dušo kabinų ir sprendimų vonios kambariui asortimentas. Įprasta vonia, nors ir išlieka vieta, kurioje žmonės gali atsipalaiduoti ir bent laikas nuo laiko ramiai pailsėti, tačiau dušo kaminų gamintoja daro viską, kad net ir trumpas nusiprausimas po dušu galėtu suteikti kuo daugiau teigiamų emocijų.

Būtent todėl praktiškai kiekviename vonios kambaryje galima sutikti arba atskirą dušo kabiną, arba ji yra apjungiama su vonia.


Kaip gi reikėtų rinktis dušo kabiną ir į kokius veiksnius atkreipti dėmesį, kad galutinis variantas atitiktų tiek asmeninius poreikius tiek ir derėtų su bendru vonios kambario vaizdu? Specialistai pataria pradėti būtent nuo esamos situacijos įsivertinimo ir pageidavimų susidėliojimo. Jei gyvenate bute, su gan mažu vonios kambariu tai didžiausias sunkumas yra tinkamai suplanuoti erdvę, kad ji išliktu kiek įmanoma funkcionalesnė. Svajoti apie atskiras vonias ir dušo kabinas čia netenka, tad dažnu pasirinkimu būna dušo kabinos su gilesniu padėklu, arba tiesiog ant vonios krašto montuojamos sienelės ir durys. Uždaros dušo kabinos čia taip pat gali būti sėkmingai naudojamos, jei iš esmės šeimininkai nėra mėgėjai gulinėti vonioje.


Erdviuose vonios kambariuose galimybės įgyvendinti įvairesnius sumanymus yra gerokai didesnės. Tad čia neretai galima sutikti tiek vonias tiek ir atskiras dušo kabinas. Dažniausia čia pagrindiniu pasirinkimo veiksniu tampa pasirinktas dizainas. Nuo jo priklauso tiek kabinos medžiagos, tiek spalvos ir netgi funkcijos. Minimalistiniai sprendimai su žemais padėklais arba latakais įmontuotais į grindis labai tinka minimalistiniams interjerams. Sienas čia dažniausiai atstoja berėmis stiklas, taip sukuriant dar didesnio ploto vaizdą. Savo ruožtu, tie kas žavisi technologijomis gali pasirinkti modernią kabiną su įmontuotu radijo imtuvu ir masažo srovėmis arba įsirengti namuose garo pirtį. Tie gi kas nori išsiskirti, gali įrengti nestandartinės formos dušo kabiną, taip pabrėžiant ypatingą dizainą ir pastangas išsiskirti net ir įrengiant šią namų patalpą.  Užsakymo nr.: PT_70478

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis