Pasižvalgykite po didžiausio pasaulyje viešbučių tinklo Hilton“ paveldėtojos Paris Hilton atostogų rezidenciją Malibu (FOTO)

Didžiausio pasaulyje viešbučių tinklo „Hilton“ paveldėtoja, aktorė ir modelis Paris Hilton plečia savo nekilnojamojo turto objektų sąrašą Kalifornijoje, Malibu mieste.

Anksčiau šiais metais paskelbusi apie sužadėtuves su verslininku Carter Reum, moteris nusipirko dviejų aukštų paplūdimio namą, iš kurio atsiveria vandenyno pakrantė. Namą viešbučių tinklo paveldėtoja įsigijo už 8,4 milijonus dolerių. Iš 2 968 kvadratinių metrų ploto namo langų atsiveria nuostabūs La Kosta paplūdimio vaizdai.


Visose namų patalpose yra išklotos akmens masės plytelės, kurios sukuria jaukumo namams. Virtuvėje vyrauja balta spalva: baltos spintelės, stalai, taip pat joje yra nerūdijančio plieno prietaisai ir granito stalviršiai. Svetainėje yra židinys, o šalia yra erdvus valgomasis. Visi trys miegamieji yra antrame namo aukšte, taip pat ir savininkės liukso numeris, kuriame grindys yra išklotos medžiu. Šalia yra vonios kambarys su įmontuota vonia ir dvigubu tualetu. Taip pat iš kambario atsiveria prieiga prie dviejų balkonų, iš kurių viename yra sūkurinė vonia.


Atostogų rezidencijoje taip pat yra dvi terasos, kuriose galima degintis bei lauko dušas. Nusileidus laiptais žemyn, patenkama tiesiai į La Kosta paplūdimį.


Peržvelkite Paris Hilton atostogų rezidencijos interjerą:
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis