Namuose rinkitės patogumą - ką avėti, kad kojoms būtų lengviau?

Daugelis mūsų namuose norime atsipalaiduoti ir jaustis patogiai. Jeigu įprastą dieną darbe turime paisyti aprangos kodo, rinktis drabužius ir avalynę pagal reikalavimus, tai namuose galime mėgautis patogumu. Todėl dažniausiai namų avalynė labai skiriasi nuo tos, kurią dėvime išėję į viešumą. Kaip ją pasirinkti ir avėti?

Ką avėti namuose?


Namų patalpose daugelis žmonių persiauna į namams skirtą avalynę. Dažniausiai tai – šlepetės. Jos gali būti labai įvairios. Pavyzdžiui, šlepetės moterims gali būti minkštos, pasiūtos iš malonios prisiliesti medžiagos. Labai dažnai jos yra papuoštos įvairiais pūkuotais elementais ir blizgučiais. Su tokiomis šlepetėmis namuose galima ne tik patogiai, bet ir gražiai jaustis. Tačiau, kad namuose kojos nevargtų, reikėtų vengti šlepečių ant platformos. Kad ir kokios gražios jos būtų, avint tokias šlepetes namuose neleisite pailsėti kojoms, jos bus įsitempusios ir kitą dieną į darbą išeiti gali tekti skaudančiomis kojomis.


Vyrams skirtas namų avalynės pasirinkimas taip pat platus. Populiarios ne tik medžiaginės šlepetės vyrams, bet ir iš sintetinių medžiagų pagamintos įspiriamos šlepetės su atviru priekiu. O taip pat ir šlepetės per pirštą. Dažnai tokias vyrai avi ir namuose, ir paplūdimyje. Tai labai patogus pasirinkimas, nes tokio tipo avalynė yra lengva, todėl neapsunkina kojos. Galite jaustis patogiai ir lengvai judėti. Vyrai taip pat namų avalynei renkasi ir iš natūralių medžiagų pasiūtas šlepetes. Pavyzdžiui, itin populiarios odinės šlepetės vyrams. Jos yra kokybiškos, apsaugo koją nuo prakaitavimo ir pervargimo.Namuose rinkitės patogumą - ką avėti, kad kojoms būtų lengviau?
Namuose rinkitės patogumą - ką avėti, kad kojoms būtų lengviau?
Organizatorių archyvasKą avėti lauke?


Norint išlaikyti švarą ir jaustis patogiai namų patalpose nereikėtų avėti tokios pačios avalynės kaip ir lauke. Jeigu gyvenate nuosavame name ir išeinate į lauką, tai kieme reikėtų rinktis kitą avalynę. Taip pat ir gyvenant daugiabutyje, kai išeinate į laiptinę ar į rūsį. Avalynė vidui ir laukui turėtų skirtis. Pavyzdžiui, vyrai kieme prie namų dažnai renkasi kiek labiau pėdą apsaugančią avalynę. Labai dažnas pasirinkimas Crocs ir panašaus stiliaus šlepetės. Jos yra lengvos, jų priekis yra uždaras, todėl jos apsaugo koją nuo nešvarumų ir nuo sumušimų. Taip pat laukui patogu rinktis sandalų tipo šlepetes su uždaru arba atviru priekiu. Tokių šlepečių padas yra daug tvirtesnis, todėl vaikštant su jomis koja nejaus jeigu atsistosite ant akmenuko ar nelygumų.


Kaip išsirinkti avalynę internetu?


Nesvarbu, ar Jums reikalingos šlepetės vyrams, ar moterims, jas greitai ir patogiai galite įsigyti internetu. Čia siūlomas platus avalynės pasirinkimas. Perkant internetu, galite sutaupyti savo laiko ir pinigų, nes dažnai čia yra skelbiamos įvairios akcijos ir specialūs pasiūlymai. Kad perkant internetu būtų lengviau išsirinkti norimas prekes, iš anksto išmatuokite savo pėdą. Taip bus lengviau pasirinkti norimą avalynės dydį. Taip pat nepamirškite pasidomėti, iš kokių medžiagų avalynė pasiūta ir kur ji pagaminta. O jeigu pristatyta avalynė Jums netiko, ją galėsite lengvai ir be rūpesčių pakeisti. Tereikia užpildyti specialią formą, nurodyti priežastį, kodėl avalynė netiko. Galite pasirinkti arba pinigų grąžinimą, arba prekės keitimą į kitą norimą. Tai nesukels jokių papildomų nepatogumų.

Užsakymo nr.: PT_68805

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis