Kovo mėnesio namų horoskopas kiekvienam Zodiako ženklui

Kaip jūsų Zodiako ženklas pataria šį mėnesį puošti ir keisti namus?

Avinas. Gegužė yra puikus metas Avinui užsiimti namų tvarkymu, taip tarytum atspindint savo vidinį ūgtelėjimą. Interjero kontekste šio ženklo savininkai yra raginami sukurti balanso jausmą. Tam galima pasitelkiant porinį skaičių, pavyzdžiui, įsigyti porą naujų žvakių, pora statulėlių ir pan.


Jautis. Kalbant apie interjerą, Jaučiui patartina šį mėnesį į namus pokyčius įsileisti kuo natūraliau. Galima pabandyti namuose prisijaukinti art nouveau (pranc. naujasis menas) arba rustic (angl. kaimiškas) stiliaus detales.


Dvyniai. Gegužė Dvyniams yra skirtas tiesiog pasimėgauti gyvenimu. Kada paskutinį kartą, gavus komplimentą, leidote sau pasimaudyti jo šlovėje, vietoj puolus už jį pasiaiškinti? Namuose šį mėnesį patariama įsileisti ką nors iš savo vaikystės svajonių


Vėžys. Gegužė Vėžiams bus sielos saugumo paieškų metas. Tad verta užpildyti virtuvines spinteles savo mėgstamiausiais gardumynais, pasirūpinti patogiu ir jaukiu chalatų, apžiūrėti visas namų duris, jeigu reikia – sutepti jų vyrius. Svarbiausia šį mėnesį namų erdvėje jaustis kuo saugiau bei komfortabiliau.


Liūtas. Šis mėnuo gali paskatinti apsvarstyti galimybę pritaikyti savo spindesį tik ten, kur to labiausiai reikia. Gegužė yra geras metas pertvarkyti namus taip, kad jie būtų jaukūs ne tik pačiam Liūtui, bet ir kitiems.


Mergelė. Gegužė Mergelėms yra pereinančios energijos mėnuo. Tai yra puikus metas į viską pasižiūrėti platesniu kampu. Interjere šio ženklo savininkai tokį perėjimo jausmą gali pažymėti geometriniais raštais arba didelio formato fotografijomis / paveikslais, kuriuose yra matomi vaizdai su keliu, dangumi arba debesimis.


Svarstyklės. Leiskite sau šį mėnesį būti šiek tiek savanaudėmis ir nebijokite būti sau atlaidesnėmis. Namuose apsupkite save tais daiktais, kurie geriausiai atspindi jūsų skonį, ir nekreipkite dėmesio į prieštaraujantį kritišką balsą savo galvoje.


Skorpionas. Gegužė Skorpionams leis atsipalaiduoti ir pasiduoti savo troškimams. Namus šį mėnesį turėtų užpildyti lengvumo ir paprastumo jausmas. Viskas, kas interjere sukuria sunkumo įspūdį, tiesiog turi išeiti.


Šaulys. Šio ženklo savininkai šį mėnesį yra skatinami pažvelgti į strategijos meną kaip į didžiulį nuotykį. Kalbant apie namus, taip pat rekomenduotina viską daryti žingsnis po žingsnio. Pavyzdžiui, jei planuojate interjero pokyčius, pradėkite nuo vieno daikto arba nuo vieno kambario ir palaipsniui judėkite į priekį.


Ožiaragis. Gegužė jiems primena, kad atsidavimas grožiui nėra paviršutiniškas. Tad puošiant namus, įkvėpimo galima ieškoti tokiose įspūdingose vietose, kaip pilyse bei klasikinių skulptūrų soduose. Šį mėnesį ožiaragiams labai tinka į namus įnešti naują stiprią spalvą. Taip pat galima pasikabinti paveikslą, kuriame atsispindėtų trokštamas gyvenimo būdas.


Vandenis. Šį mėnesį Vandenis gali aiškiai pažvelgti tiek į praeitį ir įvertinti tai, kas įvyko per šiuos astrologinius metus, tiek įvertinti kas yra čia ir dabar. Interjere savo pasiekimus galima atšvęsti pasitelkus didingą spalvų paletę ir aukso spalvos akcentus.


Žuvys. Namuose šį mėnesį Žuvies ženklo savininkai privalo lepintis ramybe ir prabanga. Interjere patartina vengti kietų kampų ir griežtų linijų, namų erdvė vizualiai turėtų tiesiog tekėti. Taip pat yra puikus mėnuo šio ženklo savininkams labiau pasigilinti į emocinės brandos koncepciją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis