„Idun Minerals“ kosmetiką išbandžiusios „Mano Namų“ skaitytojos: „Lygių neturintis mineralinis makiažo pagrindas, tobulai užmaskuojantis raudonį“

Odos raudonis - dažną varginanti problema, kuri ypač paaštrėja šaltuoju metų sezonu. Neretai vien veido odos priežiūros nepakanka, kad būtų galima atsisveikinti su šia odos problema - prireikia ir efektyvaus maskavimo. Jį užtikrina kokybiškos kosmetikos priemonės, tokios kaip „Idun Minerals“ kosmetika.

Kokybe ir natūralumu išskiriančios švedų dekoratyvinės mineralinės kosmetikos „Idun Minerals“ gaminiai yra sudaryti iš 100% išvalytų mineralų. Kosmetikos priemonių sudėtyje nėra talko, silikono, kvapiųjų medžiagų ar parabenų. Tai natūrali, kokybiška ir puikiai odą maskuojanti kosmetika, kuri taip pat tinkama turinčioms probleminę, į bėrimus, raudonį ar pilkumą linkusią odą.


„Mano Namų“ „Facebook“ paskyroje paskelbėme konkursą, kuriame kvietėme dalyvauti moteris, susiduriančias su problemine oda: odos perštėjimu, sausėjimu, raudoniu. Laimėtojų paprašėme įvertinti „Idun Minerals“ kosmetiką bei atsiųsti nuotraukas, kurios vizualiai parodo, kaip pasikeičia veidas ir jo odos būklė po kosmetikos panaudojimo. Laimėtojoms išsiųsta rinkinį sudarė „Idun Minerals“ raudonį neutralizuojanti, biri maskuojamoji priemonė „Idegran“, birus makiažo pagrindas „Siri“, skaistalai „Akerbar“, ilginantis blakstienų tušas „Magna Lightening“ ir kreminiai lūpų dažai „Stina“. Pirmoji išbandžiusi „Idun Minerals“ kosmetiką buvo Rūta (moters pavardė redakcijai žinoma). Moteris skundėsi, jog odos raudonis ypatingai paaštrėjo šiuo metu, kuomet lauke intensyviai šąla. Moterį raudonis dažniausiai vargina skruostų srityje, ypač tuomet, kai ji pareina namo iš šalto oro.


Labiausiai Rūtą sužavėjo mineralinis makiažo pagrindas „Siri“, kuris puikiai prisitaikė prie odos atspalvio, pasidengė tolygiai ir lengvai. Taip pat Rūtai be galo patiko ir skaistalai „Akerbar“, kurie moteriai pasirodė itin pigmentuoti, todėl suteikė veidui gyvumo. Lūpų dažai „Stina“, anot Rūtos, ne tik maloniai kvepėjo, bet ir sudrėkino lūpas. Puikia kokybe, moters teigimu, išsiskyrė ir maskuojamoji priemonė bei „Magna“ blakstienų tušas. Rūta, pasidalindama savo atsliepimu, pridūrė: „Džiaugiuosi atradusi šią mineralinę kosmetiką!“


Įvertinimas: 10 iš 10!

Rūta prieš „Idun minerals“ kosmetikos naudojimą ir po jo
Rūta prieš „Idun minerals“ kosmetikos naudojimą ir po jo
Asm. albumo nuotr.


„Mano Namų“ skaitytoja Raimonda (moters pavardė redakcijai žinoma) taip pat susiduria su raustančios odos problemomis. Moters oda jautri, ypač nuo raudonio kenčia Raimondos skruostų ir nosies zona. Raimonda jau seniai ieškojo kosmetikos, kuri galėtų tinkamai užmaskuoti raustančias odos vietas ir kad tokia kosmetika pasižymėtų ilgalaikiu poveikiu.


Anot moters, didžiausią įspūdį jai paliko mineralinis makiažo pagrindas „Siri“ ir skaistalai „Akerbar“, kurie tiesiog tobulai prisitaikė prie moters odos ir tekstūros. Raimondai patiko ir blakstienų tušas „Magna“, kuris paryškino natūraliai tankias moters blakstienas. Tiesa, viena priemonė Raimondai paliko kiek mažesnį įspūdį - lūpų dažų atspalvis, anot moters, jai neypatingai tiko. Kaip bebūtų, moteris geru balu vertina „Idun minerals“ kosmetiką ir teigia norinti išbandyti ir kitas šio prekinio ženklo priemones!


Įvertinimas: 8 iš 10!


Raimonda prieš „Idun minerals“ kosmetikos naudojimą ir po jo
Raimonda prieš „Idun minerals“ kosmetikos naudojimą ir po jo
Asm. albumo nuotr.


„Mano Namų“ skaitytoja Jelena (moters pavardė redakcijai žinoma) susiduria su raudoniu nosies ir skruostų zonoje. Tiesa, moteris teigia, kad iš nuotraukos to galima nematyti, tačiau realybėje Jeleną vargina raustanti nosis ir skruostai. Moteris teigia, jog išbandyta „Idun minerals“ kosmetika ne tik paslėpė raudonį problematiškose vietose, bet taip pat užmaskavo spuogelius bei pagrindines nuovargio žymes - pajuodusius paakius.


Geriausią įspūdį moteriai palikusi priemonė, kaip ir kitoms moterims, buvo mineralinis makiažo pagrindas „Siri“. Jelena šiai priemonei negailėjo komplimentų. Anot moters, tokią priemonę moteris išbandė pirmą kartą ir jai labai patiko. Jelenos teigimu, ši pudra lengvai dengiasi, oda kvėpuoja, be to, nesuteikia jokio kaukės pojūčio, maskavimas irgi labai geras. Jelenai patiko ir skaistalai „Akerbar“, kurie suteikė natūralaus švytėjomo, ilginantis blakstienų tušas „Magna Lightening“ tinkamai paryškino moters akis.
Jelena prieš „Idun minerals“ kosmetikos naudojimą ir po jo
Jelena prieš „Idun minerals“ kosmetikos naudojimą ir po jo
Asm. albumas


Įvertinimas: 10 iš 10!

Užsakymo nr.: PT_66584

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis