Ieškote plytelių savo namams? Tuomet vertėtų tai žinoti

Įrengdami naujus namus ar pertvarkydami interjerą visada stengiamės išsirinkti tokias apdailos medžiagas, kurios ilgai tarnautų, būtų kokybiškos, atitiktų kuriamą interjero stilių bei koloritą ir, žinoma, šeimos biudžeto galimybes. Tačiau neskubėkite į prekybos centrą, užsukite į specializuotą saloną – čia jaukioje aplinkoje jus ne tik maloniai aptarnaus ir suteiks profesionalią konsultaciją, bet ir nustebins kainos bei kokybės santykis.

Išsirinkti – sudėtinga

Pradėję remontuoti virtuvę ar vonios kambarį, daugelis pirmiausia skuba išsirinkti plytelių. Dažnas pasirinkimas – statybos prekių prekybos centras. Nėra ko prikišti – prekybos centruose plytelių vonios kambariui, virtuvei ar kitai erdvei dekoruoti pasirinkimas itin platus: galima rinktis ir margas, ir vienspalves, ir ryškias, ir pastelinių atspalvių, ir tradicines 30x30 cm dydžio, ir modernesnes 30x60 cm ar dar didesnių matmenų. Yra netgi parketlentes ar plytas imituojančios išvaizdos ir formos plytelių. Tik kaip išsirinkti iš tokios daugybės ir dar sužinoti plytelių technines savybes ir kokio kiekio reikia. Juk prekybos centre konsultantą prisišaukti ne taip paprasta, o savarankiškai išsirinkti – ne visada užtenka žinių ir informacijos. Tačiau pasirinkę specializuotą plytelėmis prekiaujantį saloną, net nesužinosite, kad tokių bėdų gali būti.

Gamintojo nuotr.

Padės profesionalai!

Dažniausiai specializuoti plytelių salonai atstovauja vienam ar keliems gamintojams ir produktus gauna tiesiai iš jų. Štai Vilniuje ir Kaune įsikūrę salonai „Kerama Marazzi“ atstovauja pasauliniam keraminių plytelių ir akmens masės plytelių gamybos lyderiui „Marazzi Group“. Jam priklausantys fabrikai, įsikūrę Italijoje, Ispanijoje ir Rusijoje, gamina labai įvairias skirtingos paskirties plyteles – nuo didžiulių iki mažylių, nuo mozaikinių iki dekoratyvinių. Nors salono asortimentas – išties platus, apsilankius čia nereikės ilgai svarstyti, kaip rasti tinkamiausią variantą.

Gamintojo nuotr.

Salone dirbantys profesionalūs konsultantai ne tik atsakys į visus rūpimus klausimus, bet ir patars, kokios plytelės, atsižvelgiant į technines jų savybes, labiau tinką konkrečiam interjerui, voniai ar terasai. Patyrę ekspertai jūsų namus išgelbės nuo „spalvinių košmarų“, patars, kaip turi būti klojamos plytelės, kad atsiskleistų visas jų grožis, kokį tarpelį daryti, padės tiksliai apskaičiuoti reikalingą plytelių kiekį.

Gamintojo nuotr.

Bet tai dar ne viskas – salone dizaineriai nemokamai sukurs 3D vizualizaciją su pasirinktomis plytelėmis, tad iš anksto pamatysite, kaip tai atrodys būtent jūsų patalpoje. Jei pageidausite, salone padarys išklotines, – atspausdinę ir parodę jas savo meistrams, išvengsite papildomų klausimų ir aiškinimų, kaip reikia klijuoti, kur turi būti dekoratyviniai elementai ir pan. Taip sutaupysite ne tik laiko, bet ir nervų bei pinigų.

Gamintojo nuotr.

Viskas, ko reikia, ir dar daugiau

Jei statybinių prekių parduotuves renkatės tikėdamiesi vienu kartu nusipirkti viską, ko prireiks remontui, taip pat nesuklysite, jei apsilankysite profesionaliame plytelių salone. Čia ne tik rasite viską, ko reikia joms klijuoti – nuo klijų iki darbo įrankių. Specialistai dar patars, kokius klijus reikia naudoti, bei parinks spalviškai tinkamą tarpelių glaistą – juk taip nesmagu, kai blogai parinkta spalva sugadina visą vaizdą...

Gamintojo nuotr.

Iš pirmų rankų

Sakote, viskas būtų puiku, jei ne kaina... Išties vyrauja nuomonė, kad specializuotuose salonuose viskas kainuoja brangiau. Daugelį suklaidina jauki aplinka, apgalvotas interjeras ir paslaugus personalas. Tačiau iš tiesų tai – pagarbos klientui išraiška. Štai „Kerama Marazzi“ salonuose viskas sukurta taip, kad užsukę rinktis plytelių žmonės jaustųsi ramiai ir patogiai. Čia įrengtas net staliukas vaikams, todėl tėveliai gali netrukdomi pasivaikščioti ir išsirinkti savo svajonių variantą.

Gamintojo nuotr.

Atminkite – specializuotuose salonuose plytelių įsigysite tiesiai iš pirmų rankų, tad jų kainos ir kokybės santykis tikrai bus optimalus. Juolab kad plytelės – tai ne kilimas, kurį panorėjus galima suvynioti ir pakeisti kitu. Jas reikia rinktis atsakingai, nes užklijavus jos vonios kambarį, virtuvę ar terasą puoš ne vienerius metus.

Gamintojo nuotr.

Daugiau informacijos: www.kerama.lt

Užsakymo nr.: PT_72770894

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis