8 madingos interjero tendencijos, kurias pasirinkę vėliau galite gailėtis

Kaip ir drabužių mados, taip ir namų dekoravimo mados ateina ir išeina. Neretai dekoruojant namus suklystame pasirinkdami interjero elementus, kurie neturi išliekamosios vertės ir po kelerių metų juos norisi pakeisti kitais. Tam, kad taip nenutiktų, pateikiame jums populiarių interjero elementų sąrašą, kuris, interjero ekspertų teigimu, padės apsisaugoti nuo netinkamų sprendimų kuriant namus.

Mozaikinis betonas


Nors 2021 m. į madą sugrįžta terrazzo plytelės, išklijuotos ant visų sienų ir grindų arba derinamos su panašios spalvos vienspalvėmis plytelėmis, ekspertai neprognozuoja joms ilgo gyvavimo laiko. Nors „terrazzo“ plytelės suteikia akį traukiančią apdailą erdvėje, dizaineris Cagney Krzywosinski iš „Hyphen & Co“ teigia, kad neverta „terrazzo“ plytelėms skirti daug vietos interjere. Anot jo, pakanka vos kelių „terrazzo“ plytelių elementų (baldas, interjero aksesuaras), kad ši tendencija būtų išpildyta interjere. Taip kur kas lengviau bus pakeisti interjerą, jei šios nuotaikingos plytelės išeis iš mados.
Mozaikinis betonas
Mozaikinis betonas
Shutterstock nuotr.Modernus kaimiškas stilius


Modernus kaimiškas stilius taip pat populiarus interjero stilius kuriant savo namus šiuo metu. Vis dėlto ekspertai ragina nepersistengti su šio interjero stiliaus akcentais. Anot jų, jei negyvenate tikrame, kaimiškame name ar sodyboje, pernelyg daug tokio stiliaus akcentų bute ar name gali atrodyti juokingai. Patariame ne apstatyti namus kaimiško interjero elementais, bet pasirinkti vos kelias šio stiliaus interjero detales siekiant išlaikyti modernumą bei autentiką.


Modernus kaimiškas stilius
Modernus kaimiškas stilius
Shutterstock nuotr.


Pigūs baldai


Kad ir kaip šiuolaikinė baldų pramonė viliotų geromis kainomis ir nuolaidomis, atminkite, jog pigūs baldai neturi išliekamosios vertės. Ekspertų teigimu, tokie baldai greitai susidėvi, nėra tvarūs ir ilgainiui neatsiperka. Brangesni baldai, priešingai, turi ilgalaikę išliekamąją vertę, nors pradinė investicija būna didesnė.


Pigūs baldai
Pigūs baldai
Shutterstock nuotr.Pilkut pilkutėlis interjeras


Pilka spalva interjere - vis dar labai madinga, tačiau paversti savo namų pilkos spalvos karalyste nerekomenduojama. Kur kas geriau interjere įvesti keletą pilkos spalvos elementų - pasirinkti pilkus baldus, interjero akcentus ar pilka spalva dekoruoti kurią nors kambario sieną. Ekspertai prognozuoja, jog pilkos spalvos era kažkada baigsis, todėl tam, jog vėliau netektų kardinaliai keisti savo namų interjero, rekomenduojama saikingai pažvelgti į dekoravimą šia spalva.


Pilkut pilkutėlis interjeras
Pilkut pilkutėlis interjeras
Shutterstock nuotr.


Rožinio aukso atspalvis interjere


Rožinio aukso dekoro elementai šiandien viena ryškiausių interjero tendencijų. Vis dėlto ekspertai ragina nepersistengti su šios spalvos dekoro elementais. Anot interjero dizainerio Kevino Dumaiso, geriausia namuose naudoti yra kuo mažiau šio atspalvio dekoro elementų, jei norite, jog interjeras išliktų kuo ilgesnį laiką madingas. „Rožinis auksas turėtų būti laikomas jūsų namų papuošalu, o ne pagrindiniu akcentu, kuris vyrauja visur“, - sako jis.


Rožinio aukso atspalvis interjere
Rožinio aukso atspalvis interjere
Shutterstock nuotr.


Vieno interjero stiliaus laikymasis


Konkretaus interjero stiliaus laikymasis kuriant namus - saugus variantas. Tai garantuoja stiliaus vientisumą. Vis dėlto ekspertai ragina laikytis įvairovės ir namų nepaversti konkretaus interjero stiliaus pavyzdžiu. Anot jų, interjero stilių kombinavimas sukuria unikalų interjerą, pasakojantį autentišką jūsų gyvenimą istoriją.


Vieno interjero stiliaus laikymasis
Vieno interjero stiliaus laikymasis
Shutterstock nuotr.


Ryškių raštų tapetai


Ryškių, masyvių raštų tapetai - madingas interjero dekoro elementas, tačiau ekspertai prognozuoja, jog jis laikinas. Ryškių raštų tapetai pagyvina erdvę, suteikia jai unikalumo, tačiau ilgainiui gali pabosti, todėl neverta rinktis brangių, itin aukštos kokybės tapetų, kurie gali tapti nenaudinga investicija.


Ryškių raštų tapetai
Ryškių raštų tapetai
Shutterstock nuotr.


Nuo A iki Z madingas interjeras


Jei kurdami interjerą rinksitės tik tas medžiagas, kurios yra madingos būtent šiuo metu, ekspertų teigimu, galite prašauti. Anot jų, interjero kūrimo procesas turi būti kūrybiškas, o šiuo metu madingos medžiagos nebūtinai tiks jūsų pasirinktam interjero stiliui.Nuo A iki Z madingas interjeras
Nuo A iki Z madingas interjeras
Shutterstock nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis