Patarimai, kaip interjere derinti juodą spalvą

Juoda - dramatiška spalva, ji sudaro didžiausią kontrastą, ypač jei derinama su balta. Techniškai tai nėra spalva, ji neutrali, o derinama su metaliniu aukso, sidabro, vario, žalvario atspalviu sukuria nepakartojamą įspūdį.

Būdama neutrali, ši spalva gali būti derinama su bet kuria kita spalva, taip galime išgauti nuostabų efektą. Prisiminkite bitę, jos geltonas ir juodas juosteles.


Tai naudinga spalva norint paslėpti ar užmaskuoti daiktus, jei nenorite, kad jie kristų į akis, nes juoda neatspindi šviesos. Jei norite nepastebimų daiktų, naudokite juodą matinę spalvą.Juodos spalvos derinimas interjere
Juodos spalvos derinimas interjere
Shutterstock nuotr.Tai fantastiška spalva interjere, sodri, blizgi juoda labai populiari japoniškame dizaine, kartu su raudona ir balta ji sukuria įspūdingą vaizdą.Juodos spalvos derinimas interjere
Juodos spalvos derinimas interjere
Shutterstock nuotr.Tai fantastiška spalva interjere, sodri, blizgi juoda labai populiari japoniškame dizaine, kartu su raudona ir balta ji sukuria įspūdingą vaizdą.


Juodi granito stalviršiai virtuvėje sukuria elegancijos ir rafinuotumo įspūdį.Juodos spalvos derinimas interjere
Juodos spalvos derinimas interjere
Shutterstock nuotr.Ši spalva tinka grindims, nes yra tamsi ir yra tarsi pagrindas kitoms spalvoms.


Nepatartina dažyti sienų juodai, nes tai slėgtų, veiktų bauginančiai, bet juoda spalva puikiai tinka kaip akcentas.


Juoda dažnai naudojama šviesos instaliacijai, aksesuarams, durų staktoms, kad paryškintų kitas spalvas.Juodos spalvos derinimas interjere
Juodos spalvos derinimas interjere
Shutterstock nuotr.Juoda populiari odinių baldų spalva, jie atrodo glotnūs, prabangūs ir galingi, ypač jei derinama su chromu ir stiklu.


Mums ši spalva dažnai atrodo neįprasta, atstumianti, bet jei tinkamai derinama su šiltomis spalvomis, galima sukurti rafinuotą, paslaptingą, net šiek tiek bauginantį įspūdį, kuris laikomas naudingu, ypač ofisuose.


Juoda spalva neišryškina objektų formų, nes sugeria šviesą, o ne atspindi ją. Todėl skulptūroms, lempoms ar kitiems daiktams, kurių forma yra svarbi, reikalingos ir kitos spalvos, atspindinčios šviesą.Juodos spalvos derinimas interjere
Juodos spalvos derinimas interjere
Shutterstock nuotr.Populiariausias derinys – juoda ir balta. Juodai baltos languotos grindys vonioje ar virtuvėje madingos metų metus, nes sukuria dramatiškumo, solidumo įspūdį, atrodo elegantiškai. Šis kontrastas nepasiduoda laiko tėkmei.


Juodą spalvą galima labai įdomiai panaudoti, jei nelaikysime jos bereikšme spalva.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis