Nestandartinės dušo kabinos: koks montavimo tipas jums tinka labiausiai?

Dušo kabina yra labai dažnas pasirinkimas vonios kambaryje, tačiau ne visuomet įmanoma šioje erdvėje montuoti standartinius įrenginius, o dažnai ir patiems norisi unikalių sprendimų.

Tokiais atvejais RADAWAY dušo kabinų gamintojas turi išeitį – tai nestandartinės dušo kabinos. Jos suteikia galimybę funkcionaliai ir moderniai įrengti sudėtingo išplanavimo vonios kambarius. Maksimaliai išnaudokite kiekvieną vonios kambario erdvę, pasirinkę tinkamiausią dušo kabinos formą, montavimo, durelių varstymo būdą, matmenis ir kitus papildomus elementus.  


Nestandartiniai dušo kabinos montavimo sprendimai


Mažame vonios kambaryje dažnai kyla iššūkis, kaip sutalpinti visą būtiniausią vonios įrangą. Tačiau net ir tokioje erdvėje galima išskirti kelias naudingas kambario zonas, pavyzdžiui, dekoratyvinė siena gali dalinti praustuvą ir dušą. Kitas pavyzdys jei vietos nėra daug – dušo kabinos duris galima montuoti kampu. O jeigu turite sumontuotą vonią, tačiau norite mėgautis dušo procedūromis, bet šiam įrenginiui vietos nėra – sprendimas – dušas-vonia viename.


Kartais tenka dušą montuoti palėpėje – tokiu atveju yra galimybė tinkamai sumontuoti dušą po šlaitu, tad nereikia baimintis, jeigu jūsų vonios kambarys pasižymi užaštrintais stogo kampais.


Vienas didžiausių iššūkių vonios kambaryje – kolona, tačiau tam irgi yra išeitis! Ją gali supti šoninės sienelės. Tad nereikia pergyventi – medinės kolonos gali tapti akį traukiančiu architektūriniu elementu.


Taigi nėra padėties be išeities. RADAWAY nestandartiniai gaminiai darniai įsilieja į vonios kambario šlaitus, nišas ar į kitus nestandartinius paviršius, apeina įvairius apribojimus, tokius kaip išsikišusius kanalizacijos vamzdžius ar bakelius. Visi vonios kambario elementai gali būti palikti, nekeičiant jų pozicijos.RADAWAY vonios kambario gaminiai
RADAWAY vonios kambario gaminiai
Organizatorių archyvasStiklų variantai ir dekoravimas lazeriu


Nestandartiniai sprendimai neapsiriboja vien individualiais matmenimis ar išskirtiniais montavimo būdais. Dušo kabiną galite įsirengti su unikaliu dizainu! Kalbant apie originalius variantus, reikėtų išskirti dušo kabinų stiklų graviravimą lazeriu – tai technologija, kurios dėka sukuriami bet kokio sudėtingumo dekorai pagal norimą viziją. Atkreipkite dėmesį, kad ne visi piešiniai atrodo estetiškai ant varstomų ir sulankstomų durų. Galimybės šiuo atveju yra itin plačios, tad galutinis rezultatas priklauso tik nuo Jūsų lūkesčių.RADAWAY vonios kambario gaminiai
RADAWAY vonios kambario gaminiai
Organizatorių archyvasJei dušo graviravimas jums pasirodė kiek per drąsus sprendimas – vertėtų apsvarstyti stiklų variantus. Norintiems didesnės erdvės iliuzijos bei švaros ir naujumo įspūdžio, rekomenduojame krištolo skaidrumo stiklą, kuris, priešingai nei kiti stiklai, neturi jokio žalsvo atspalvio. Norint daugiau privatumo – rinkites matinį, raštuotą ar veidrodinį stiklo variantą. Derinant dušo kabiną prie esamo interjero yra galimybė pasirinkti stiklo atspalvį (ruda arba grafito spalva).Dušo kabinų stiklai
Dušo kabinų stiklai
Organizatorių archyvasBe to, galite įsigyti papildomus elementus, tokius kaip papildomą dušo kabinos rankenėlę ar rankšluosčių laikiklį, kuris labai pasitarnauja norint, neišėjus iš dušo zonos, nusišluostyti.


Nestandartiniai dušo kabinų sprendimai vien tik šiais variantais nesibaigia: jei turite idėją, labai tikėtina, kad ją bus įmanoma įgyvendinti. Tad jeigu turite nestandartinį vonios kambarį ar tiesiog norite unikalaus sprendimo – kviečiame nemokamai konsultacijai ARSAN salone. 

Užsakymo nr.: PT_65601

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis