„H&M HOME“ pristatys bendrą kolekcija namams su legendine dizainere Diane von Furstenberg

„H&M HOME“ džiaugiasi galėdami pranešti apie bendradarbiavimą su legendine mados dizainere Diane von Furstenberg. Ypatinga interjero detalių kolekcija, kviečianti atskleisti savo asmeninį stilių namuose, pasirodys 2021 metais. „H&M HOME“ interjero pasaulį praskaidrins kolekcijoje susijungiantys žymieji Diane von Furstenberg medžiagų raštai bei spalvų žaismas, kurie papuoš vazas, pagalvėlių užvalkalus, žvakes, užtiesalus ir kitus gaminius namams.

Įspūdingas Diane von Furstenberg medžiagų raštų archyvas bei pačios Diane, sėkmingos ir kūrybingos moters, gyvenimo patirtys tapo didžiausiu šios kolekcijos įkvėpimu. „H&M HOME“ nekantrauja pasidalinti šia interjero detalių kolekcija su klientais visame pasaulyje.
„Be galo džiaugiuosi bendradarbiavimu su „H&M HOME“ – jaučiu didelę aistrą interjero dizainui. Namai man yra tuo pačiu ir atpalaiduojanti, ir įgalinanti erdvė, kurioje galime atskleisti savo asmeninį stilių ir sukurti norimą jausmą. Šia kolekcija aš noriu įkvėpti žmones dekoruoti savo namus. Vienintelė taisyklė, kuria vadovaujuosi – namai turi atspindėti jūsų asmenybę. Svarbiausia yra sukurti jūsų asmeniniu stiliumi alsuojančią erdvę, kurioje jausitės neįtikėtinai patogiai“, – pasakoja Diane von Furstenberg.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis