6 mobiliosios programėlės, kurios pravers, jei planuojate remontą

Jei norite nudažyti sienas, perstumdyti baldus ar atnaujinti aksesuarus, galite pasinaudoti interjero dizaino programomis – pamatysite ekrane, kaip atrodys naujovės. Juk tai, ką įsivaizduojate, realybėje ne visada gražiai atrodo, rašo Mashable.com.

1. „ColorSmart“ (nemokama)


Jei dažote namus, jums tikrai pravers ši programa. Galite įkelti nuotrauką, o programa sukurs jai patalpai tinkančių spalvų schemą. Norite, kad namai primintų praėjusios vasaros atostogas Jamaikoje? Prašom. Programa padės parinkti jūsų kambariui tinkančias spalvas. Programą galite parsisiųsti su „iOS“ ir „Android“ įrenginiais.


2. „Houzz“ interjero dizaino idėjos (nemokama)


Jei norite pasisemti įkvėpimo prieš atnaujinant namus, parsisiųskite „Houzz“. Šioje programoje yra daugybė įvairiausių tipų patalpų nuotraukų. Redaktorių komanda kelia nuotraukas, programoje yra ir direktorija su dizainerių, architektų bei statybininkų pavardėmis. Parsisiuntę nuotraukas, turėsite jas ir nebūdami prisijungę prie interneto. Programą galite parsisiųsti su „iOS“ ir „Android“ įrenginiais.


3. „Color Capture“ (nemokama)


Jei nešiojatės spalvų pavyzdžius, nėra garantijos, kad jų nepamesite, todėl labai patogu naudotis šia programa, į kurią galima rašyti ir pastabas. Taip pat galite gauti daugiau informacijos apie spalvas ir dažus. Tiesa, dėl ekranų įvairovės patartina sutikrinti spalvas su pavyzdžiais popieriuje. Programą galite parsisiųsti su „iOS“ ir „Android“ įrenginiais.


4. „Mark On Call“ (mokama)


Jei kada pasakėte: „Oho, ši kėdė didesnė nei atrodė“, ši programa jums. Programa skirta tiek profesionaliems interjero dizaineriams, tiek mėgėjams, su ja galima planuoti tiek erdvę, tiek dizainą. Jei galvojate apie baldų vietą, apie estetiką, programa jums tikrai pravers. Programą galite parsisiųsti su „iOS“ įrenginiais.


5. „Home 3D“ (mokama)


Ši programa padės vizualiai pamatyti, kaip atrodys jūsų namai. Galite perkelti langus, grindis, dėti daiktus ant grindų, kabinti norimus dalykus ant sienų (virtualiai). Grindų planus galite nusiųsti e. paštu arba išsaugoti skyrelyje „dropbox“. Programą galite parsisiųsti su „iOS“ įrenginiais.


6. „ MyPantone“ (mokama)


Su šia programa galite peržiūrėti daugiau nei 13 tūkst. dažų, jums taip pat gali pateikti spalvų derinių. Programą galite parsisiųsti su „iOS“ ir „Android“ įrenginiais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis