9 patarimai, kaip įrengti namus, kurie alsuotų elegancija

Visiškai nebūtina išleisti daugybės pinigų, kad namai atrodytų elegantiškai ir rafinuotai. Pateikiame devynis patarimus, kaip padaryti interjerą elegantiškesnį bei prabangesnį be didelių išlaidų.

Trys – stebuklingas skaičius


Bet koks elementas iš trijų detalių suteiks išskirtinumo ir prabangumo. Pastaraisiais metais populiarėja paveikslai iš trijų dalių. Tačiau visai nebūtina pirkti paveikslą, galite atsispausdinti patinkantį vaizdą ant didžiulio lapo, perkirpti jį į tris dalis ir kiekvieną dalį įrėminti.


Sudarykite didelės patalpos įspūdį


Kuo didesnis kilimas, tuo didesnis atrodys kambarys. Neutralios spalvos, veidrodžiai už sofos, didžiulis kilimas – ir nedidelis kambarys atrodys kur kas didesnis. Galima šalia sudėti kelis kilimus.Kilimas, interjeras
Kilimas, interjeras
Shutterstock nuotr.Kuo mažiau, tuo geriau


Užuot prikrovus į lentynas daugybę smulkių niekučių, pastatykite kelias aukštas vazas, padėkite kelias dideles knygas – tiek vazos, tiek knygos užpildys erdvę, bet jos neperkraus. Galima sužaisti panašiomis ar kontrastingomis spalvomis. Na o jaukumo suteiks prie lentynos pastatyta didelė kėdė skaitymui.


Centrinis kambario elementas


Kiekviename kambaryje turi būti centrinis elementas. Jei tokio nėra, pakabinkite ant sienos didelį, akį traukiantį paveikslą. Nereikia leisti daug pinigų – nutapykite paveikslą patys. Patarimas – nutapykite tris paveikslus, kad jie atrodytų kaip vienas didžiulis, tada jie tikrai atkreips dėmesį.Interjeras, kilimas
Interjeras, kilimas
Shutterstock nuotr.Nuoboduliui – ne


Kad miegamasis neatrodytų nuobodus, pasitelkite labai paprastą triuką – vieną sieną nudažykite tamsia spalva arba aptraukite žalia medžiaga. Šis akcentas už lovos suteiks kambariui šilumos, įvairovės. Galiausiai kartkartėmis perdažyti vieną sieną nėra brangu. Ją galima ir išklijuoti tapetais.


Natūralios spalvos ir šviesa


Jei jūsų namai į pietus ir jums netrūksta saulės šviesos, jums pasisekė. O ką daryti, jei kambarys tamsus? Tegu sienos ir baldai būna neutralių spalvų, tada spindės didžiausias turtas – natūrali šviesa. Kad kambarys nebūtų nuobodus, reikia ryškaus akcento – pavyzdžiui, ryškios pagalvėlės ant sofos.Interjeras, natūrali šviesa
Interjeras, natūrali šviesa
Shutterstock nuotr.Netikėti elementai


Netikėti elementai kambaryje įneša įvairovės. Pavyzdžiui, miegamajame prie lovos galima pridėti ryškią ar tamsią galvūgalio lentą. Dar vienas variantas – įvairaus dydžio ir spalvų pagalvėlės.


Kambarys su gražiu vaizdu


Jie pro jūsų buto langus atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas, neuždenkite ir neužoškite jo – pakabinkite šviesias užuolaidas, kad žvilgsnis kryptų ne į jas, o pro langą. O jei kambaryje per daug erdvės (kartais būna ir taip), įsigykite du medinius pietų stalus, patrumpinkite jiems kojas ir sustumkite – užpildysite erdvę, suteiksite kambariui funkcionalumo.Kambarys, gražus vaizdas
Kambarys, gražus vaizdas
Shutterstock nuotr.Eklektika


Įdomiai atrodys kambarys, kuriame vyrauja netūralios palvos, o vienur kitur patalpinti ryškūs akcentai. Payzdžiui, gali dominuoti balta, pilka ir smėlio spalvos, o akcentai – ciklameno, geltonos spalvos. Galima pastatyti dvi ar tris skirtingų stilių kėdes.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis