Koks interjero stilius jums tinkamiausias? Tai gali nusakyti Zodiako ženklas

Ornamentuoti kandeliabrai, persiški kilimai, dramblio kaulo vazos ar plieniniai nuotraukų rėmeliai – kas labiausiai traukia jūsų akį? Didžiuliai praėjusį amžių primenantys baldai ar minimalistinis dizainas? Kiekvienam Zodiako ženklui būdingas savitas skonis, tad pasiskaitykite, kokie būna vieno ar kito Zodiako ženklo namai.

Šiems Zodiako lyderiams Avinams būdingas greitis, jiems patinka veiksmas. Dauguma Avinų mėgsta veiklą lauke, fizinį aktyvumą. Vargu ar jie norės skirti daug laiko namų tvarkymui ir švarinimui. Būtent todėl jiems labiau tinka paprasti, didelės priežiūros nereikalaujantys dizaino elementai su paprastomis linijomis. Jei Avinas nededa pastangų, jo namuose labai greitai gali įsivyrauti chaosas. Avinams reikia didelio sandėliuko, daug vietos laikyti daiktams, labai tiks drabužinė – visa tai subalansuos jų chaotiškus namus. Vakarų astrologijoje Avinas asocijuojamas su namo stogu.


Taigi Avinams rekomenduojama turėti kelių aukštų namus, kuriuose miegamasis būtų paskutiniame aukšte. Jei nėra tokios galimybės, galima įsigyti aukštą lovą ar pastatyti ją ant pakylos. Avinams patinka pradėti naujus projektus, tačiau jie ne visada juos užbaigia. Tai pasakytina ir apie namų remontą. Nepaisant to, jų sandėliuke rasite daugybę įrankių. Avinų namuose taip pat jaučiama prabanga, erdvės pojūtis, dažnos gyvybingos spalvos. Jiems patartina turėti namuose ugnies – įsirengti židinį ar bent jau uždegti žvakę.


Jaučiams patinka jų materiali nuosavybė, jie stipriai prisirišę prie savo daiktų. Jaučiui namai – investicija ir statuso simbolis. Be to, šiems Veneros globotiniams būtinas komfortas, prabanga ir stabilumas. Na o Veneros dėka jiems ne svetimas estetikos pojūtis, jie turi įgimtų gebėjimų architektūrai, interjero dizainui. Jaučiams svarbus poilsio, atsipalaidavimo, grožio ir gilaus susikaupimo derinys. Nepamirškime šilumos, elegancijos pojūčio. Jei tik leidžia finansai, Jaučiai rinksis pliušo akcentus, sunkias užuolaidas ir baldus savo namams. Jie nuolat galvoja, kaip patobulinti namus, kokį priestatą pastatyti, kaip ką pagražinti. Jaučiams patinka gėlės ir ornamentai, jų ženklas siejamas ir su kilimais, kilimine danga. Miegamasis be vargo atspindės tai, kas iš tiesų būdinga jaučiams – praktiški baldai, švelnus apšvietimas, užtiesalai. Paskutinis, bet na mažiau svarbus sąraše yra maistas, tai Jaučiams reikalinga erdvi virtuvė ir valgomasis arba valgomojo zona.


Nenuoramoms Dvyniams patinka bendravimas. Dvynių aktyvus protas, turtinga vaizduotė, jiems patinka pokyčiai. Kadangi dvyniams nesunku prisitaikyti prie pokyčių, jie gali dažnai perstumdyti baldus, keisti aksesuarus ar net daryti rimtesnį remontą. Vieną dieną Dvyniams gali patikti modernus, minimalistinis stilius, kitą jiems prisireiks madingų kičo elementų. Žodžiu, miestietiški, jaunatviški, maištingi Dvyniai (tas pasakytina ir apie jų namų stilių) renkasi miestą, judrius darbo ir pramogų centrus. Jų namuose gali būti chaosas, tačiau jie pasistengs jį sutvarkyti, kad netrukdytų pozityvios energijos tėkmei. Jiems svarbi erdvė, nes tai užtikrina vietos eksperimentams, naujiems daiktams ir pan. – juk Dvyniai mėgsta įvairovę. Jų namams tiks stiklinės durys, langai, naujausio dizaino pavyzdžiai, praktiški baldai, modernaus meno kūriniai, taip pat psichodelinės spalvos, žaismingas, margas interjeras. Privalomas daiktas jų namuose – kavos stalelis, taip pat kompiuterio stalas naujausiam kompiuterio modeliui, ausinėms, įvairiems moderniems prietaisams ir pan.


Vėžiams svarbu namai ir šeima, šiam Zodiako ženklui būtini nuolatiniai meilės patvirtinimai. Dažnai Vėžiams namai – jų šventovė, prieglobstis, kuriame galima užsidaryti nuo atšiauraus pasaulio. Tobuli namai Vėžiui – jauki užuovėja, įsčias primenanti saugi vieta su nuorodomis į praeitį. Vėžiams patinka natūrali dienos šviesa, jų namai turi būti gerai vėdinami ir ryškiai apšviesti. Šio Zodiako ženklo būstui tinkamos spalvos – žydra, akvamarino, žalia. Vėžių namuose bus vietos senoviniams daiktams, šeimos relikvijoms, senoms nuotraukoms. Iš prigimties taupūs Vėžiai gali pagailėti lėšų skrupulingam savo namų struktūravimui ar dekoravimui, ir vis tik jų namai bus svetingi, tinkami gyventi ir jaukūs. Virtuvė greičiausiai bus paprasta, tradicinė, skirta pasisėdėjimams su šeima ar su draugais. Vėžiams turėtų tikti virtuvė, sujungta su valgomojo zona, kur galima bendrauti, žaisti su vaikais. Vėžiams patiks sodas su baldais, daugybė augalų ir gėlių.


Turtas ir prabanga – du raktiniai Liūtų namų interjero žodžiai. Viskas, ką jie turi, turi būti (ar bent jiems taip atrodo) aukščiausios klasės. Kalbant apie architektūrą, šio Zodiako ženklo atstovams patinka pilys, rūmai, katedros, aksominiai baldai, dideli, elegantiški statiniai ar erdvės su marmuru, tai visada bus Liūtų norų sąraše. Ne mažau Liūtams norisi šilumos, privatumo, ypač kai jie ilsisi. Taigi realybėje jie gali ir nesirinkti didžiulių, ekstravagantiškų, prabangių vietų gyventi. Beje, giliai širdyje, savo vaizduotėje Liūtai visada mato save sėdinčius lėktuve. Šiaip ar taip, nepaisant didelių užmojų, jie išmoksta ir praktiškumo. Liūtai nepamirš savęs apsupti prabangiais baldais, pliušiniais meškučiais, pagalvėlėmis, kilimais ir t. t. Dauguma Liūtų turi naminių gyvūnų. Jų namuose vertinami ir pageidaujami kokybiški produktai, medžiagos baldai. Miegamasis turi būti prašmatnus. Daugumai Liūtų patinka ultra modernūs, šiuolaikiniai elementai.


Mergelėms negaila laiko ir energijos detalėms, o be to, jos turi pojūtį ir pomėgį smulkmenoms. Daug Mergelių būna architektės, interjero dizainerės, kadangi turi puikų erdvinį matymą, moka planuoti, gali puikiai apstatyti net mažiausią erdvę. Taigi pamatysite, kad namuose / spintoje / ant stalo Mergelės turi atskirą vietą viskam, netvarkos nepamatysi. Daugelis mergelių turi puikių sumanymų, kaip ir kur ką padėti, sudėti, čia joms nepristigs idėjų. Mergelės gali turėti daug stalų, žavių dėžių daiktams, spintų, spintelių, kabyklų, komodų – žodžiu, visokių daiktų, kurie padeda išvengti chaoso. Tik tai nereiškia, kad Mergelės apstatys namus bet kokiais baldais. Priešingai – joms patinka erdvė, atviros struktūros. Jų namuose bus prislopintų, švelnių spalvų, saulės šviesos ir natūralių medinių baldų. Mergelės turi skonį, taigi kiekviena patalpa jų namuose – pradedant įėjimu, baigiant palėpe pasižymės nesenstančia elegancija. Mergelių namuose būtina tvarka, švara ir higiena.


Svarstyklės, kurių globėja – Venera, labai vertina grožį, estetiką, ypač interjero dizaine, na ir apskritai siekia tobulumo. Dauguma Svarstyklių turi aukštus standartus, kurie, laimė, pasiekiami, nes Svarstyklėms svarbus jų ir artimųjų komfortas. Kalbant apie dizaino formas, Svarstyklėms artimiausios rytietiškos linijos ir dzen tema. Rytietiški motyvai joms asocijuojasi su patogumu, užtektinai erdvės, švara, žemomis sėdimomis vietomis, neutraliu apšvietimu ir slaptais kampeliais, kur tik įmanoma. Svarstyklėms patinka ir minimalizmas, modernus interjeras, aiškiu stiliumi ir vienu – dviem kertiniais aksesuarais. Tiesa, garsėjančios nesugebėjimu apsispręsti Svarstyklės gali nejučiomis padaryti namuose chaosą, taigi šito joms labiausiai reikia saugotis. Kalbant apie spalvas, joms prie širdies rožinė, smėlio, kreminė, švelniai žydra ir žali atspalviai. Nepamirškite, kad Svarstyklės dievina gėles – kuo egzotiškesnės, tuo geriau.


Skorpionų polinkis į mistiškumą pastebimas ir jų interjere – valdai, dekoras, architektūriniai sprendimai... Jiems labai svarbu privatumas, tad tikėtina, jog bus tamsių kampelių. Šilti tonai, blausus apšvietimas, šešėliai – visa tai priimtina Skorpionams. Tiesa, jiems patiks ir ryški raudona, kaštoninė, ryškiai rožinė spalvos. Skorpionams artimiausi rytietiški, indiški ar afrikietiški motyvai – ne visiškai etniniai, bet kiek primenantys karališkus rūmus, arabiškų naktų tęsinį. Kaip minėta, Skorpionams patinka atskirtos, tarsi slaptos vietos namuose. Tai gali būti pavėsinė, apaugusi vijokliais, saugiai paslėpta nuo pašalinių akių, ar koks slaptas kambarėlis palėpėje. Skorpionų akį ir vaizduot jaudina slaptumo, dramatiškumo turintys interjerai. Tai padeda jiems giliau tyrinėti savo sielą, gilintis į savo psichiką ir t. t. veikiausiai todėl šį Zodiako ženklą traukia etniniai, senoviniai dirbiniai, ornamentai. Na, o Skorpionų miegamasis – dažniausiai prašmatnus ir ištaigingas.


Šauliai brangina laisvę, taigi ir atviras, nesuvaržytas erdves. Mažos, daros erdvės kelia jiems klaustrofobiją, o griežtos struktūros jiems gali atrodyti kaip noras apriboti jų laisvę. Šauliams idealiai tinkančiuose namuose bus dar erdvės ir daug detalių, įvairių temų. Jiems svarbu intelektualinis stimuliavimas, tam tikras gilumas, išraiška – visa tai atsispindi jų dizaine. Šauliams patinka tamsiai violetinė, mėlyna ir kitos tamsesnės, gilios spalvos, tai suteikia jiems galimybę eksperimentuoti. Paradoksalu tai, kad Šauliams patinka erdvė, tačiau jie nori gyventi tik miesto centre. Šauliai nesirinks labai prašmatnaus interjero dizaino savo namams, veikiau tai lengvas, net kiek netvarkingas stilius.


Eklektika, egzotiški kilimai, seni baldai, židinys, blausi šviesa – tai, ko reikia Šauliams. Šis Žemės ženklas yra konservatyvaus skonio ir pažiūrų. Kalbant apie šių, kartais temperamentingų asmenybių namų dizaino subtilumus, svarbiausia – struktūra ir forma, medžiagų natūralumas, patikimumas, kad nebūtų per daug spalvų. Jiems svarbu patvarumas, kokybė. Mėgstamiausios spalvos – Žemės atspalviai, miško žalumo (išskyrus ryškią salotinę), juoda, pilka, ruda, įvairūs tradiciniai deriniai – juoda ir balta, kaštoninė su aukso ir pan.


Ožiaragis greičiau nusipirks gerai įrengtą būstą, nei pasirinks naujutėlaitį namą. Namų puošyba Ožiaragis per daug nesirūpins, tačiau fanatiškai stengsis įrengti kuo daugiau praktiškų erdvių. Daugumai Ožiaragių patinka prabangios užuolaidos, krentančios su gausybe klosčių. Ožiaragiams prie širdies dirbinai iš molio, akmens, ir medžio, skulptūra. Jų namams reikia didelio sandėliuko ar kelių, kadangi šie užimti žmonėms dažnai apsiverčia daiktais.


Kaip ir kiti Zodiako ženklai, Vandenis pasižymi intelektualia perspektyva, tai pasakytina ir apie dizainą, struktūrą. Be abejonės, labai vertinama nepriklausomybė, erdvės laisvė, taigi Vandeniai turi didžiulius, erdvius namus ar bent jau tvarkingai atskirtas erdves. Ironiška, kad daugelis Vandenių laiko savo namus neprieinamus, jie nemėgsta atsitiktinių svečių, o jei šie apsilanko, pasistengia, kad pasijustų nejaukiai. Vandeniai moka derinti, jie daro tai savitu, tik jiems būdingu stiliumi, tad rezultatai būna stulbinamai puikūs.


Nieko keisto, kad Vandenių namai dažnai būna, gražūs, įkvepiantys. Jų namuose bus meniškai, meistriškai suderintas modernumas su tradiciniu praktiškumu. Turint omenyje Vandenių polinkį į tai, kas nauja, kūrybinga, tikėtina, kad jų namuose bus modernių prietaisų. Mėgstamiausia spalvų paletė – mėlynos atspalviai, nors Vandenis nėra vandens ženklas. Taigi jų namuose – visi įmanomi mėlynos atspalviai. Jiems patina ir juoda, pilka, metalo pi9lkumo atspalviai.


Vandens gelmių, jūrų ir vandenynų valdovės Žuvys – mistiškas, svajingas, atsipalaidavęs Zodiako ženklas. Taigi ir namuose jie kuria lengvumą, kurį pabrėžia ir vandens spalvos, natūralios medžiagos, galbūt pajūrio tematika. Šis Zodiako ženklas siejamas ir su chaosu, taigi tvarkingumas, organizuotumas nėra įgimta Žuvų savybė. Kasdienė tvarka jiems nėra norma. Intuityvumu pasižyminčių Žuvų vidiniame pasaulyje vyksta tiek daug dalykų, kad žemiški reikalai gali prasprūsti joms pro akis.


Paradoksalu, bet savo namus Žuvys dažnai puikiai tvarkosi namuose, iš esmės todėl, kad yra be galo prisirišusios prie namų. Įrengti namai – labai reikalingas inkaras šioms svajingoms būtybėms, taigi joms būtini tokie namai. Baldai visuose kambariuose turi būti subtilūs, patogūs, neiššaukiami. Nesitikėkite, kad Žuvys sėdės ant hipiškų ornamentų sofos. Daug vietų daiktams sudėti, mažai priežiūros reikalaujantys daiktai, ramybė, giedra – viso to reikia žuvų namams.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis