PRIEŠ ir PO: labai paprasti virtuvės pokyčiai, atnešę nuostabų rezultatą

Kiekvienas norime turėti šviesią, jaukią ir erdvę virtuvę. Deja, ne visi turime galimybių įsirengti didelę virtuvę. Vis dėlto atsižvelgus į kelias svarbias interjero taisykles, virtuvę galime optiškai praplėsti ir taip šiai svarbiai namų vietai suteikti erdvės.

Kaunietė Sandra Vaidelienė su šeima jau senokai norėjo pakeisti virtuvės interjerą - joje labai stigo šviesos bei erdvės. Virtuvė yra vieta, kurioje ne tik gimsta kulinariniai šedevrai, bet taip pat tai yra vieta, kurioje susiburia visa šeima ir praleidžia daug laiko kartu, - apie virtuvės svarbą pasakojo Sandra.


Virtuvės pokyčių Sandra ėmėsi pati. Anot moters, šie virtuvės pokyčiai buvo nereikalaujantys ypatingų pastangų, o rezultatas - džiuginantis. Virtuvės transformacija neužtruko ilgai. Pirmiausia atlikau būtinus baldų ardymo darbus, po to pasiruošiau baldų bei sienų dažymui. Dažymas užtruko dvi dienas, nes teko tepti ne vieną sluoksnį dažų, - teigė moteris. Anot Sandros, šie virtuvės pokyčiai buvo nereikalaujantys jokių statybinių žinių ar fizinių sunkumų. Moteris virtuvės atnaujinimo darbus atliko be sutuoktinio pagalbos, nes vyriškos pagalbos paprasčiausiai neprireikė.


Štai, kaip virtuvė atrodė prieš pokyčius:


Virtuvė prieš pokyčius
Virtuvė prieš pokyčius
Asm. albumo nuotr.


Moteris, norėdama praplėsti virtuvės erdvę ir suteikti jai jaukumo, baldus bei sienas nusprendė dažyti balta spalva. Balta spalva man visuomet buvo dominuojanti visoje spalvų paletėje, be to, norėjosi virtuvei suteikti man patinkančio provanso interjero stiliaus žaismo, - pasakojo Sandra. Vos per kelias dienas atsinaujinusi virtuvė kaipmat atšviesėjo ir pasidarė erdvesnė, nors nebuvo jokių virtuvės ploto pokyčių.


Sandra ir jos šeima lengvai įvykdyta ir nebrangiai kainavusia virtuvės transformacija džiaugiasi iki šiol. Šios virtuvės pokyčiai įrodo, kaip lengvai, keičiant spalvą, galima pakoreguoti ne tik virtuvės interjero stilių, bet ir suteikti jai erdvės pojūtį!


Virtuvė po pokyčių:Virtuvė po pokyčių:
Virtuvė po pokyčių:
Asm. albumasVirtuvė po pokyčių
Virtuvė po pokyčių
Asm. albumasVirtuvė po pokyčių
Virtuvė po pokyčių
Asm. albumasVirtuvė po pokyčių
Virtuvė po pokyčių
Asm. albumas
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis