Jūsų namai pagal gimimo mėnesį

Apie tai, kaip namuose kuriate jaukumą, gali pasufleruoti ne tik žvaigždės, bet ir jūsų gimimo mėnuo. Kokias spalvas namų dekorui dažniausiai renkatės, kokius interjero akcentus mėgstate ir kaip galėtumėte patobulinti savo interjero dizainą, pasakys jūsų gimimo mėnuo.

Sausis


Jums patinka dekoruoti namus savo pergalių simboliais arba tuo, kas simbolizuoja jūsų gyvenimo kovas. Įkvepiančios citatos, trofėjai ar šlovės akimirkas primenantys daiktai taps puikiais jūsų namų aksesuarais. Tamsiai raudonos ir ryškiai rožinės spalvos detalės namuose, o ypač darbo kabinete, jums padeda išlaikyti motyvaciją. Jūs esate jautrūs šviesai ir spalvoms, ir lengvai puolate į depresiją. Venkite per daug drumzlinų atspalvių, neaiškių spalvų – nuotaiką jums pakels ryškios spalvos.


Vasaris


Šio mėnesio atstovai paprastai visą dieną būna ant kojų, turi daug įvairiausios veiklos, tad jums reikia atskiro kambario, kuriame galėtumėte pailsėti po karštligiškos dienos. Kadangi jūs labai intelektualūs ir turite lakią vaizduotę, įsirenkite „žaidimų kampą“, kuriame galėsite realizuoti savo menines aistras. Tai jus ir ne tik stimuliuos, bet ir leis neprarasti optimizmo, nes šiaip jums būna sunku atsipalaiduoti ir nieko neveikti. Jei gyvenate erdviuose namuose, atliekamą kambarį galite paversti dailės studija ar šokių sale.


Kovas


Jums patinka gražūs daiktai, namai jums tarsi drobė, kurioje jūs išreiškiate savo kūrybinius ir stiliaus polėkius. Jūs rafinuoti, bet nemėgstate apsikrauti daiktais, nors jūsų skonis kiek formalus. Jūsų akis įgudusi pastebėti meną ir ko gero turite kelis originalius paveikslus ar kitus meno kūrinius. Persiški kilimai, drobės, gilios odinės sofos ir meniškai įrėmintos nuotraukos – štai jūsų stichija. Jūsų namuose viskas dvelkia elegancija ir atsipalaidavimu.


Balandis


Šio mėnesio atstovams patogumas toks pat svarbus kaip ir stilius. Namai jums visų pirma siejasi su poilsiu. Kadangi jums tikrai reikia daug poilsio, lova jūsų namuose yra vienas iš svarbiausių baldų, į kurio aksesuarus jūs noriai investuojate. Prabangi patalynė, daug pagalvėlių ir solidus raudonmedžio rėmas – visa tai jums reikalinga, kad ramiai išmiegotumėte po trylika valandų.


Gegužė


Šį mėnesį gimę dažniausiai būna puikūs virėjai, o dar geriau jiems sekasi priimti svečius. Jūsų šaldytuvas visada pilnas skaniausio maisto, bare puikuojasi prabangių vynų kolekcija, baldai ne tik prabangūs, bet ir patogūs, paprastai svečiams dar galite pasiūlyti ir namų kiną ar kitokias pramogas, be to, jūs patys spinduliuojate švelnų žavesį, tad nenuostabu, kad užsukę svečiai neretai užsibūna kelias valandas, je ne kelias dienas. O jums taip ir patinka. Jūsų namai yra subtilaus skonio pavyzdys, ir jums patinka elegantiškai priimti svečius.


Birželis


Jūs visada siekiate įvairovės, todėl jūsų namai atrodo arba neįtikėtinai kūrybingi, arba kaip šiukšlynas. Jūsų stilius eklektiškas: žaismingi elementai tradiciniame interjere, senoviniai ir modernūs baldai ir dar daugybė įvairiausių atsispindinčių įtakų – nelygu kuo tuo metu žavitės. Kūrybingumas, spalvos ir smagumas – tokie turi būti jūsų namai. Jūs nebijote neįprastų spalvų derinių, pavyzdžiui, oranžinės ir levandų violetinės arba ryškiai rožinės ir žalsvai geltonos. Spalva, kuria dažote sienas šiandien, rytoj jau gali kelti pasibjaurėjimą, bet tai jūsų nesustabdo – juk visada galima perdažyti, kai apima įkvėpimas!


Liepa


Namai yra jų tvirtovė. Jūs kūrybingi ir romantiški, jums reikia jaukaus, ramaus prieglobsčio, kuris atspindi jūsų esmę ir kuriuose galite būti nostalgiški. Kadangi jums labai reikia saugumo, jūs linkę apsupti save sentimentaliomis smulkmenomis, tokiomis kaip suvenyrai, šeimos albumai ir relikvijos. Galiausiai jūs galite prikaupti per daug smulkmenų, nes jums daiktai turi sentimentalią prasmę. Kadangi jūs mėgstate valgyti ir gaminti, taip pat priimti svečius, jūsų virtuvėje tobulai tiks didelis senovinis kaimo namo stalas, prie kurio galima susodinti dvidešimt žmonių. Jums patinka senoviniai daiktai su istorija, jūs neretai randate įvairiausių lobių sendaikčių turguose, taip pat jūs nesibodite apžiūrėti šiukšlynų, ieškodami kokios sofos ar lovos rėmo, kuriuose restauruojate ir džiaugiatės unikaliu baldu su istorija.


Rugpjūtis


Jūsų namuose gausu drąsių, ryškių spalvų – tamsiai raudonos, ryškios turkio, tamsiai violetinės. Šie namai jaukūs, nepretenzingi ir tuo pačiu karališki, didingi. Jums patinka meno kūriniai – renesanso laikų paveikslai ar afrikiečių apeigų kaukės. Jums reikia žaismingo poilsio kambario ar poilsio zonos, ypač jei ten yra veikiantis židinys. Jūs nebijosite sudėti ant sofų leopardo rašto ir šilkinių pagalvių. Būtina ir didelė virtuvė, kadangi mėgstate gaminti, o per valgio gamybą išreiškiate įgimtą kūrybingumą.


Rugsėjis


Įžengti į jūsų namus prilygsta religinės vietos aplankymui. Jums patinka tyli meditacijų kambario nuotaika. Jums labiausiai tinka švarus natūralumas. Jūsų nenuilstančiame prote nuolat tiek visko vyksta, tad baldai turi būti paprasti, patogūs, neutralių spalvų – blausiai žalios, pilkos ar baltos. Sunkūs antikiniai baldai, servetėlės, pliušiniai kilimai ir pernelyg puošnios detalės, namų dekoravimo elementai – ne jums. Jums geriau tiks austas kilimas, keli etninių motyvų dirbiniai (pavyzdžiui, medinės skulptūrėlės), augalai vazonuose ir pamerktos gėlės. Namus pagyvinkite keliais ryškesniais aksesuarais – padėliokite pagalvėlių ar pastatykite vazų slyvų ar plytų spalvos.


Spalis


Jūsų namams reikia šilumos, įkvėpimo, kurie tikrų prie smalsios jūsų prigimties. Ar būtumėte verslininkas ar amžinas studentas, namuose reikėtų kabineto ar darbo zonos su moderniausia įranga. Greičiausiai nepaliausite lankyti kursų, namuose visada bus pradėtų skaityti knygų. Neinvestuokite į brangius baldus, jūsų namuose bus tiek daug svečių, kad jie greitai nusidėvės, be to, turint omenyje, jūsų įgimtą nerangumą, išpilsite kavos (bent jau kartą). Patogi sofa, skoningas apšvietimas ir didelis valgomasis stalas – štai kur turi būti pagrindinės jūsų investicijos. Pasitelkite kūrybingumą – derinkite prie indiškų medžiagų smulkmenas iš blusturgio. Naujų daiktų paieška – puikus kelionės į užmiestį pretekstas.


Lapkritis


Visada ieškant balanso, bet dažnai nuo jo nukrypstant jūsų namuose gali atsirasti sunkių, neskoningų baldų ir daug veidrodžių (atspindinčių jūsų grožį) arba daug lengvų baldų, su kuriais jums stigs įsižeminimo. Subalansuokite proporcijas su saikingu spalvų ir medžiagų kiekiu. Nebijokite maišyti medžiagas ir stilius. Jums patinka simetrija, bet nereikia persistengti su koordinavimu, derinimu. Namų dekoravimas gali įkvėpti pasverti tinkamai pasverti estetinius „už“ ir „prieš“ bei sukurti tyrumo pojūtį.


Gruodis


Pripažinkime – jums patinka brangūs daiktai, mėgstate gyventi stilingai. Jums patinka elegantiški namai su daugybe gražių daikčiukų. Jūs labai jaurūs aplinkai, norite visko, kas geriausia: meniško namų teatro, įspūdingos bibliotekos, didžiulės drabužinės, pilnos gražių drabužių. Jūs labai žavitės fiziniu grožiu, tad siekiate stiliaus, vertingumo, jau nekalbant apie švarumą. Namų lengvumas atspindi jūsų lengvą it oras prigimtį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis