PRIEŠ ir PO: remonto darbus sename bute savomis rankomis vykdžiusi šeima išleido vos 600 eurų

Senos statybos buto remontas - iššūkis net ir patyrusiems statybininkams. Vis dėlto jauna šeima iš Priekulės ryžosi ne vieno, bet dviejų senos statybos butų atnaujinimo darbams.

Julija Vaičiulienė su vyru karantino laikotarpiu spėjo suremontuoti du senos statybos butus - nuosavą bei Julijos močiutės. Pastarasis buvo jų antrasis projektas, kuriame jauna šeima suremontavo du kambarius bei virtuvę. Šiuo metu šiame bute šeima remonto darbus vykdo ir koridoriuje bei vonioje.


Štai, kaip svetainė bei miegamasis atrodė prieš būsto pokyčius:

Unikalu tai, jog šeima visus remonto darbus atliko pati, o bendra dviejų kambarių bei virtuvės remontų suma tesiekė tik 600 eurų! Šiuo metu baigiami atnaujinti likę buto kambariai, tad pilna buto remonto suma, be abejonės, bus didesnė.


Julija su vyru šio buto remontui turėjo likučių iš jau baigtų nuosavo buto atnaujinimo darbų. Jauni žmonės, remontuodami būstą, dirbo keturias - septynias valandas per dieną.


Kaip vyko senos statybos buto atnaujinimo darbai? Pirmiausia buvo nulupti seni kambarių tapetai, atversta raudonų plytų siena. Tuomet vyko tinkavimo, špakliavimo darbai, sienos, lubos ir grindys buvo dažomos balta spalva. Taip pat buvo pakeisti rozetės jungikliai. Jauna šeima sumaniai panaudojo likusius grindų dažus - jais perdažė senus baldus, teliko tik baldams nupirkti naujas rankenėles. Baldai prisikėlė antram gyvenimui!Spintelės atnaujinimo darbai
Spintelės atnaujinimo darbai
Asm. albumo nuotr.Spintelės atnaujinimo darbai
Spintelės atnaujinimo darbai
Asm. albumo nuotr.


Norėdami sutaupyti, Julija su vyru pirko jau panaudotus minkštus baldus, pagalvėles bei užklotus rado parduotuvėje Depo. Stengėmės panaudoti tai, ką jau turėjome tam, kad neišleisti daug pinigų. Pavyzdžiui, jau iš anksčiau turėjome užuolaidas, kurias pakabinome. Paveikslus, puošiančius būstą, piešiau pati, - pasakoja Julija.


Įvertinkite svetainės ir miegamojo atnaujinimą:

Atnaujinant seną būstą netrūko fizinio darbo. Daugiausia jėgų pareikalavo špakliavimas bei lubų bei sienų dažymas. Nors didelių sunkumų atnaujinant būstą nebuvo, Julija teigė, jog iššūkiu tapo rozečių ir jungiklių pajungimas bei šviestuvų pakabinimas. Vis dėlto įsigilinus į šių procesų eigą, darbus pavyko atlikti sklandžiai.


Ar šeima džiaugiasi didelių finansinių investicijų nepareikalavusiais būsto pokyčiais? Julija teigia, jog remonto darbai juos džiugina ir ji su šeima bei būsto šeimininke močiute apsilanko atnaujintame būste. Šio buto aura be galo gera. Tai senas vokiečių statybos namas aukštomis lubomis. Autentiškumo būstui suteikia senos durys su įmantriomis rankenomis, - pasakoja Julija. Anot jaunos moters, daugelis šeimos pažįstamų iki šiol negali patikėti, jog jauna šeima patys vieni atliko remonto darbus, mat jų profesijos nesisieja su statyba - Julija yra grožio salonų savininkė, o vyras violončelistas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis