Neįtikėtina virtuvės transformacija: virtuvę, įrengtą balkone, norima perkelti atgal į butą

Rytoj TV3 laida „Namų idėja su IKEA“ lankysis Inesos ir Vytenio namuose. Šį kartą IKEA dizainerei teks tikrai nestandartinė užduotis – virtuvę, įrengtą balkone, perkelti atgal į butą, o balkone įrengti poilsio kampelį.

Šios poros meilės istorija tikrai ypatinga, atrodo, kad taip gali nutikti tik filmuose. Vytenis ir Inesa susipažino Naujųjų metų vakarėlyje klube. Kotryna vos pamačius Vytenį, ištarė: Jis bus mano vyras“. Taip ir nutiko. Nors tą vakarą jie telefonais nepasikeitė, bet atkaklusis Vytenis buvo pasiryžęs bet kokia kaina užkariauti patikusios merginos širdį.


Inesos širdis greitai atsakė Vyteniui ir jie sukūrė šeimą. Netrukus įsigijo pirmąjį būstą. Nestandartinis sprendimas – virtuvė įrengta balkone – iš pradžių visai netrukdė. Bet susilaukus dukrelės Kotrynos, pora nutarė, kad namai turi būti tikri namai ir nutarė virtuvę iš balkono perkelti atgal į butą.


„Dabartinėj virtuvėje galima arba tik pusryčiauti 6 val. ryto, arba jau tik pietaut apie 12 val., kai saulė šiek tiek nusisuka, kitu metu būna labai karšta. O kai dar įjungiame viryklę, išvis neįmanoma. O žiemą šalta. Nes balkonas tikrai ne tam pritaikytas“, – kalbėjo pora apie balkone įrengtą virtuvę.


„Kai Kotrynos dar nebuvo, mažai gaminome, išvis mažai namie būdavome, tai ta virtuvė netrukdė, bet poreikis pasikeitė. Dabar daugiau gaminame, o erdvės labai trūksta. Abiems vienu metu šeimininkauti labai sunku: jei vienas nori atidaryti šaldytuvo ar orkaitės dureles, kitas turi išeiti. Šitoj virtuvėj tikrai negali būti dvi šeimininkės“, – sakė Vytenis.


„Norėčiau kuo daugiau uždarų lentynų, kad viską galima būtų paslėpti, bet kad būtų paviršiaus darbui, norėčiau šviesios virtuvės“, – apie svajonių virtuvę pasakojo Inesa.


Pora įsivaizduoja, kad atlaisvintas balkonas bus naudojamas kaip poilsio zona, gėrėtis vaizdu, mėgautis kavos puodeliu.


Perkelti virtuvę iš balkono į butą bus tikrai didelis projektas: kambaryje reikia pertvarkyti elektrą, vandentiekio vamzdynus atvesti, įrengti gartraukį ir t.t. Šio tikrai nelengvo iššūkio ėmėsi IKEA dizainerė Ingrida.


Apie virtuvės transformaciją, žiūrėkite laidoje „Namų idėja su IKEA“ jau šį penktadienį 17:55 per TV3!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis