Dekoravimo stilius pagal Zodiako ženklą: taip turėtų atrodyti jūsų namai

Koks dekoravimo stilius tinka jūsų Saulės ženklui? Vieniems Zodiako ženklams reikia urvo, ant kurio įėjimo būtų užrašas „Privatumo!“ Kitiems labiau patinka universalios erdvės su sukamosiomis durimis, pro kurias kada panorėję galėtų užsukti draugai, bičiuliai ir giminaičiai. Pateikiame astrologija grįstus patarimus kiekvienam Zodiako ženklui, kaip įsirengti namus, kurie atitiktų jūsų prigimtį.

AVINAS (KOVO 21–BALANDŽIO 19)


Avinus globoja aktyvus, ugningas Marsas, tad kokia gi spalva labiau galėtų tikti šiam energingam ženklui nei raudona? Tamsiai raudonos ir ryškiai rožinės spalvos detalės namuose, o ypač darbo kabinete, jums padeda išlaikyti motyvaciją. Jūs esate jautrūs šviesai ir spalvoms, ir lengvai puolate į depresiją. Venkite per daug drumzlinų atspalvių, neaiškių spalvų – nuotaiką jums pakels ryškios spalvos. Tamsiausia iš jums rekomenduojamų spalvų – giliai vyšninė, ji padės sukurti dramatišką nuotaiką, kuri jums taip patinka. Lai kiekviename kambaryje būna raudonos spalvos akcentų, ypač virtuvėje ir valgomojo zonoje, nes sakoma, kad ji stimuliuoja apetitą.


Karingasis Avinas iš prigimties linkęs rungtis ir varžytis. Jums patinka dekoruoti namus savo pergalių simboliais arba tuo, kas simbolizuoja jūsų gyvenimo kovas. Įkvepiančios citatos, trofėjai ar šlovės akimirkas primenantys daiktai taps puikiais jūsų namų aksesuarais.


Jūsų namuose ko gero yra ir namų biuras, nes dauguma Avino ženklo atstovų turi smulkų ar nelabai smulkų verslą. Įsirenkite biurą kaip savo pasiekimų šventovę ir nepamirškite daug knygų lentynų, nes jūs mėgstate skaityti.

Energingieji Avinai labai mėgsta imtis naujų projektų, bet daugumos jų nebaigia – paprastai jie sustoja tame etape, kai jų dėmesio ima reikalauti per daug detalių. Susikaupti jums padės švarūs, tvarkingi namai. Jei neturite laiko reguliariai tvarkytis (nes pradėję tvarkytis, nebemokate sustoti, ir tai galiausiai užima per daug laiko), pasamdykite namų tvarkytoją. Jūs nekenčiate nešvaros, tad geriau apskritai su ja nesusidurti.


Avino ženklo atstovai paprastai visą dieną būna ant kojų, turi daug įvairiausios veiklos, tad jums reikia atskiro kambario, kuriame galėtumėte pailsėti po karštligiškos dienos. Kadangi jūs labai intelektualūs ir turite lakią vaizduotę, įsirenkite „žaidimų kampą“, kuriame galėsite realizuoti savo menines aistras. Tai jus ir ne tik stimuliuos, bet ir leis neprarasti optimizmo, nes šiaip jums būna sunku atsipalaiduoti ir nieko neveikti. Jei gyvenate erdviuose namuose, atliekamą kambarį galite paversti dailės studija ar šokių sale.


Avinai taip pat linkę daug galvoti, tad jiems reikia vis retkarčiais išsivalyti protą ir įžeminti energijos perteklių. Įsirenkite meditacijų erdvę, kur galėsite užsiimti dvasinėmis ar įkvėpimo praktikomis. Kai jūs nesate fiziškai aktyvūs, jums gali prasidėti depresija, pradėti pulti ligos. Todėl jūsų namuose turi būti erdvė, kur laisvai ir nevaržomai galėsite išleisti prisikaupusią energiją.


Jaučio ženklo atstovus globoja jausmingoji Venera, kuri jus apdovanojo prigimtiniu dekoravimo talentu. Namų aplinka jums labai svarbi, geriausiai jaučiatės, jei gyvenate patogiuose, gražiai įrengtuose namuose. Jums svarbi kiekviena detalė, ir jūs negailėdami investuojate į interjerą.


Jaučiai globoja materialius objektus ir menus. Jums patinka gražūs daiktai, namai jums tarsi drobė, kurioje jūs išreiškiate savo kūrybinius ir stiliaus polėkius. Jūs rafinuoti, bet nemėgstate apsikrauti daiktais, nors jūsų skonis kiek formalus. Jūsų akis įgudusi pastebėti meną ir ko gero turite kelis originalius paveikslus ar kitus meno kūrinius. Persiški kilimai, drobės, gilios odinės sofos ir meniškai įrėmintos nuotraukos – štai jūsų stichija. Jūsų namuose viskas dvelkia elegancija ir atsipalaidavimu.


Jaučio ženklo atstovams patogumas toks pat svarbus kaip ir stilius. Namai jums visų pirma siejasi su poilsiu. Kadangi jums tikrai reikia daug poilsio, lova jūsų namuose yra vienas iš svarbiausių baldų, į kurio aksesuarus jūs noriai investuojate. Prabangi patalynė, daug pagalvėlių ir solidus raudonmedžio rėmas – visa tai jums reikalinga, kad ramiai išmiegotumėte po trylika valandų.Dvyniai, jūs visada siekiate įvairovės, todėl jūsų namai atrodo arba neįtikėtinai kūrybingi, arba kaip šiukšlynas. Jūsų stilius eklektiškas: žaismingi elementai tradiciniame interjere, senoviniai ir modernūs baldai ir dar daugybė įvairiausių atsispindinčių įtakų – nelygu kuo tuo metu žavitės.


Kūrybingumas, spalvos ir smagumas – tokie turi būti jūsų namai. Jūs nebijote neįprastų spalvų derinių, pavyzdžiui, oranžinės ir levandų violetinės arba ryškiai rožinės ir žalsvai geltonos. Spalva, kuria dažote sienas šiandien, rytoj jau gali kelti pasibjaurėjimą, bet tai jūsų nesustabdo – juk visada galima perdažyti, kai apima įkvėpimas!


Kadangi jūsų ženklui būdingas nepastovumas ir nuolatinė kaita, jums sunku ilgam pasirinkti vieną stilių. Tad ir nesistenkite – dekoruodami namus galvokite apie trumpą laiką, atsižvelkite į tai, kas jus įkvepia dabar, tik neinvestuokite per daug į didesnius objektus, verčiau dažnai keiskite aksesuarus. Kai nuspręsite viską keisti iš esmės, visų pirma giliai įkvėpkite. Impulsyvūs Dvyniai dažnai įsitraukia į naujus projektus neužbaigę ankstesnių dešimties pradėtų. Remontui nusimatykite užtektinai laiko, kitaip teks sėdėti tarp pusiau nudažytų sienų ar kitos netvarkos.

Bet kokiu atveju, jūsų aplinka gali būti pernelyg stimuliuojanti. Jei jaučiate, kad pradedate išsibarstyti, pabandykite šiek tiek prislopinti savo namų dekorą. Tai nereiškia, kad interjeras turi tapti nuobodus. Lai esminiai elementai būna ramesni, o akcentai drąsesni (bet tik keli).


Miegamajame neturi būti jokių elektroninių prietaisų, kitaip ir vėl nesugebėsite nuo jų atsiplėšti iki pirmos nakties ir eilinį kartą neišsimiegosite. Jūsų namuose daug šurmulio ir sumaišties, bet jūs nesate namisėda ir jūsų skonis labai greit keičiasi. Akis užkliūva už daiktų ir drabužių krūvų (nes jūs mėgstate impulsyviai apsipirkti). Gal jums netgi reikėtų kreiptis į namų tvarkymo konsultantą, nes jūs linkę prikaupti labai daug daiktų. Maistą įpraskite laikyti šaldytuve, o jei namus vis dėlto norite susitvarkyti patys, darykite tai lygiagrečiai su darbu. Pavyzdžiui, išklausydami balso pranešimus, gaminkite valgį ar šveiskite orkaitę. Kalbėdami telefonu (su ausinėmis) valykite dulkes po lova. Stenkitės palaikyti tvarką, kad galėtumėte džiaugtis savo susikurtais namais.


Vėžio ženklo atstovams namai yra jų tvirtovė. Jūs kūrybingi ir romantiški, jums reikia jaukaus, ramaus prieglobsčio, kuris atspindi jūsų esmę ir kuriuose galite būti nostalgiški. Kadangi jums labai reikia saugumo, jūs linkę apsupti save sentimentaliomis smulkmenomis, tokiomis kaip suvenyrai, šeimos albumai ir relikvijos. Galiausiai jūs galite prikaupti per daug smulkmenų, nes Vėžiams daiktai turi sentimentalią prasmę ir jie prie jų prisiriša.


Vėžiams labai svarbi šeima, tad jūsų namuose ko gero daug įrėmintų giminaičių ir draugų nuotraukų, daugumą kurių jūs greičiausiai darėte patys. Kadangi jūs mėgstate valgyti ir gaminti, taip pat priimti svečius, jūsų virtuvėje tobulai tiks didelis senovinis kaimo namo stalas, prie kurio galima susodinti dvidešimt žmonių. Jums patinka senoviniai daiktai su istorija, jūs neretai randate įvairiausių lobių sendaikčių turguose, taip pat jūs nesibodite apžiūrėti šiukšlynų, ieškodami kokios sofos ar lovos rėmo, kuriuose restauruojate ir džiaugiatės unikaliu baldu su istorija. Jūs tikri namisėdos, jums labai sunku išeiti iš namų, kai jau juose esate. Kad ir kokie skoningi ir jaukūs būtų jūsų namai, kad ir kaip jie atspindėtų jūsų nuotaikas, motyvuokite save bent retkarčiais kur nors išeiti, nes ilgainiui rizikuojate tapti izoliuotais nuo žmonių. Geriausias priešnuodis nuo izoliacijos – kviestis svečius į namus, kad galėtumėte ir kitiems parodyti savo buveinę ir savo svetingumą.


Liūtai, jūsų namai – jūsų pilis, karališkasis guolis, įrengtas su egzotiniais elementais. Kiekvienas kambarys įrengtas ir dekoruotas apgalvotai (tinklaraštininkė Martha Stewart yra Liūtas, ar bereikia ką pridurti?). Saulės globojamiems Liūtams patinka natūrali šviesa, savo namus jie pripildo augalais vazonuose, šviežiomis žolelėmis. Nors jums patinka tvarkingas išdėstymas, venkite pernelyg griežtų, modernių baldų. Jūsų be galo įvairiapusišką asmenybę traukia didžiuliai daiktai, tačiau žiūrėkite, kad jie neužgožtų kitų baldų ir nedominuotų namuose. Jūsų namai turi būti patogūs, o tuo pačiu prašmatnūs – kaip jūs. Valgomajame venkite perdėto puošnumo, nes čia mėgstate dažnai išdėlioti savo porceliano indus ir surengti karališką priėmimą.


Tipiniuose Liūto namuose gausu drąsių, ryškių spalvų – tamsiai raudonos, ryškios turkio, tamsiai violetinės. Šie namai jaukūs, nepretenzingi ir tuo pačiu karališki, didingi. Jums patinka meno kūriniai – renesanso laikų paveikslai ar afrikiečių apeigų kaukės. Jums, kaip ugnies ženklui, reikia žaismingo poilsio kambario ar poilsio zonos, ypač jei ten yra veikiantis židinys. Jūs – džiunglių karalius, tad tiks žvėrių, augalų motyvai. Jūs nebijosite sudėti ant sofų leopardo rašto ir šilkinių pagalvių. Būtina ir didelė virtuvė, kadangi mėgstate gaminti, o per valgio gamybą išreiškiate įgimtą kūrybingumą.


Jums svarbiausia – kad visi liktų patenkinti, juk čia – jūsų karalystė, jums smagu, kai po jūsų namų stogu susirenka draugai, ypač į ilgas vakarienes. Liūtai, priešingai nei kiti zodiako ženklai, randa laiko pramogoms, kad ir kaip užimti būtų. Jums svarbiausia – kad svečiai puikiai praleistų laiką, mėgautųsi buvimu jūsų namuose. Tas pats pasakytina ir apie jūsų šeimą, kuri yra Liūto džiaugsmas ir pasididžiavimas. Liūto namuose pamatysite įvairių kartų artimųjų nuotraukų.


Patarimas – venkite per daug apsikrauti daiktais, derinkite kažką primenančius daiktus su meno kūriniais.


Mergelės – perfekcionistės, taigi jų namų dekoravimas nuolatinis, nepaliaujamas procesas. Jos niekada iki galo nepatenkintos, pastoviai tobulina, pertvarko, valo namus. Nepaisant to, labai nemėgstate išmetinėti daiktų, atrodo, kad vieną dieną gali prireikti senų žirklių. Bet nors turite stirtas nebaigtų kolekcijų, knygų ir projektų, jūsų namuose niekada nebūna nešvaru. Švarumas – antras Mergelių dievobaimingumas.


Tomis retomis akimirkomis, kai nieko nešveičiate, neperdarote ir nedekoruojate, nekuriate visiškai naujos organizuojamosios sistemos, greičiausiai esate virtuvėje – namų vietoje, kurioje karaliauja Mergelės. Jums patinka receptai, receptų knygos ir pilnas šaldytuvas. Jei dar neišmokote gaminti, kai išmoksite, būsite neprilygstama. Na, o kadangi mėgstate rūpintis žmonėmis, tai puikus būdas išreikšti savo rūpestį.


Įžengti į jūsų namus prilygsta religinės vietos aplankymui. Jums patinka tyli meditacijų kambario nuotaika. Mergelėms labiausiai tinka švarus natūralumas. Jūsų nenuilstančiame prote nuolat tiek visko vyksta, tad baldai turi būti paprasti, patogūs, neutralių spalvų – blausiai žalios, pilkos ar baltos. Sunkūs antikiniai baldai, servetėlės, pliušiniai kilimai ir pernelyg puošnios detalės, namų dekoravimo elementai – ne jums. Jums geriau tiks austas kilimas, keli etninių motyvų dirbiniai (pavyzdžiui, medinės skulptūrėlės), augalai vazonuose ir pamerktos gėlės. Namus pagyvinkite keliais ryškesniais aksesuarais – padėliokite pagalvėlių ar pastatykite vazų slyvų ar plytų spalvos. Didžiulė knygų kolekcija irgi įneš spalvų.


Beje, pro jūsų namų duris įžengs tik geri draugai ir artimieji. Visada žadate pasikviesti, kai įsirengsite namus, bet turint omenyje aukštus jūsų standartus, tokia diena veikiausiai neišauš.


Patarimas – įsirenkite kambarį, kuriame galėtumėte priimti svečius (jiems atėjus kitų kambarių duris uždarykite). Miela draugija atgaivina jūsų sielą ir neleidžia per daug pasinerti į nerimastavimus. Jei jūsų virtuvė didelė, įrenkite jaukų kampelį su suoleliu ar sofa ir stalu, kur būtų galima įsitaisyti ilgam pokalbiui ar jaukiai susirangyti su knyga ir arbatos puodeliu. Nepagailėkite pinigų gražiems rankšluosčiams muilams į vonios kambarį. Taip pratęsite savo nesibaigiančius namų dekoravimo nuotykius ir patenkinsite pomėgius.


Svarstyklės, pripažinkime – jums patinka brangūs daiktai, mėgstate gyventi stilingai. Globojamoms Veneros Svarstyklėms patinka elegantiški namai su daugybe gražių daikčiukų. Jūs labai jaurios aplinkai, norite visko, kas geriausia: meniško namų teatro, įspūdingos bibliotekos, didžiulės drabužinės, pilnos gražių drabužių. Svarstyklės labai žavisi fiziniu grožiu, tad jos siekia stiliaus, vertingumo, jau nekalbant apie švarumą. Svarstyklės – artistiškiausias zodiako ženklas, taigi namų lengvumas atspindi jų lengvą it oras prigimtį.


Visada ieškant balanso, bet dažnai nuo jo nukrypstant jūsų namuose gali atsirasti sunkių, neskoningų baldų ir daug veidrodžių (atspindinčių jūsų grožį) arba daug lengvų baldų, su kuriais jums stigs įsižeminimo. Subalansuokite proporcijas su saikingu spalvų ir medžiagų kiekiu. Nebijokite maišyti medžiagas ir stilius. Jums, kaip Svarstyklėms, patinka simetrija, bet nereikia persistengti su koordinavimu, derinimu. Namų dekoravimas gali įkvėpti pasverti tinkamai pasverti estetinius „už“ ir „prieš“ bei sukurti tyrumo pojūtį.


Svarstyklės atsakingos už santykius, taigi pasistenkite, kad jūsų namuose būtų vietos antram žmogui ir siekite energetiškai jį pritraukti. Puoškite poromis – dvi pagalvėlės ant lovos, dvi vazos, du puodeliai ir pan. jūs – socialus zodiako ženklas, tad kvieskitės draugų. Įrenkite žavų svečių kambarį, jei turite vietos, ar įsigykite išskleidžiamą sofą.

Svarstyklės gali būti labai organizuotos, bet išsibalansavusios jos sukuria didžiulį chaosą. Jums praverstų turėti kabinetą, kuris būtų slepiamas nuo pašalinių akių. Kita vertus, neskubėkite visko išmesti, turėkite segtuvą sąskaitoms, dokumentams ar pan. Beje, jūsų spinta gali atrodyti lyg parodomoji. Jūs mėgstate drabužius ir mielai juos demonstruojate.


Jums, kaip oro ženklui, būdinga svajoti, šokinėti nuo vienos temos prie kitos, mesti įpusėtus darbus, taigi susiimkite ir užbaikite. Ar bent jau pasirūpinkite vieta savo kūriniams laikyti, kad galėtumėte juos užbaigti vėliau. Taip namuose bus tvarkinga, švaru, o tai labai padeda jums susikaupti. Norint išlaikyti namuose balansą, labai svarbu tinkamai viską suorganizuoti.


Skorpionai mėgsta užsirakinti duris, užtraukti užuolaidas ir ramiai sau leisti laiką namuose. Priešingai nei kiti zodiako ženklai, jums visai patinka būti vieniems. Namai jums – ramybės oazė, prieglobstis nuo išorinio pasaulio, kur dažnai jaučiatės pažeidžiami, išsibalansavę. Jums patinka skaityti, rašyti, užrašinėti mintis į dienoraštį ar eksperimentuoti virtuvėje. Skorpionams reikia šventovės, kurioje galėtų fiziškai ir morališkai atsikvėpti.


Namų dekoras turi simbolizuoti galią. Galite tai padaryti tiksliomis linijomis, skrupulingu dėmesiu smulkmenoms ar ryškiomis spalvomis, kurios šaukte šaukia apie kūrybingumą. Jūs greitai pametate galvą dėl detalių. Svarbi kiekviena durų rankena, vazelė, pagalvėlė. Vienas bičiulis Skorpionas išdekoravo visą kambarį baltai, naudodamas 20 tekstūrų ir atspalvių. Skorpionai, kaip vandens ženklai, yra labai intuityvūs, tad puikiai jaučia, kur pastatyti kokį baldą ar pakabinti paveikslą. Jūs daug dėmesio skiriate savo kūnui, tad įsigykite pedikiūro kėdę ar sofą su patogiu nugarai atlošu.


Skorpionai labai jautrūs, jausmingi. Paieškokite kokybiškų baldų, meniškų paveikslų, paprastų, bet gerų tekstūrų. Jūs nepatingėsite apeiti daugybę blusturgių, kol rasite tikrai gerą daiktą. Tikriausiai pasirinksite neutralias, prislopintas spalvas, bet gyvos, ryškios spalvos įkvepia Skorpionams gyvybės. Raudona reikia gyvybingumą, pasitikėjimą, erotinę aistrą, gali sukurti intymumo pojūtį. Jei įmanoma, įkomponuokite į namus bent raudoną akcentą.


Jums, kaip paslaptingam ženklui, būtinas privatumas. Išeitis – įsirengti privatų kambarį ir skirti vietos susiėjimams. Įrenkite jaukią slaptavietę užuolaidos. Plati palangė – žavi vieta dviejų pašnekesiui. Namams jaukumo suteiks žvakės, šilkinės pagalvėlės, aksominės užuolaidos.


Miegamasis turėtų prabangi poilsio zona. Baldų tebūna minimaliai, kad nurimtų neramus jūsų protas, na o atitinkamą nuotaiką sukurs lova su baldakimu.


Skorpionas – vandens ženklas, gyvenimas prie vandens tokius žmones ramina. Jūs greitai įkrentate į depresiją, izoliuojatės, taigi namuose turi būti daug gyvybės, gyvenimo ženklų – šviežių vaisių, gėlių, auginkite naminių gyvūnų. Skorpionai siejami su mirtimi ir atgimimu. Papuoškite namus dvasiniais simboliais ar bet kuo, kas simbolizuoja sielos gebėjimą triumfuoti, nepaisant jokių kliūčių.


Šaulius nuo ilgo buvimo vienoje vietoje apima klaustrofobija. Namisėdomis jūsų nepavadinsi. Namai turi atspindėti jūsų judrumą, domėjimąsi daugeliu dalykų, norą mokytis. Namuose turi pakakti vietos visoms knygos, kelionių suvenyrams, milijonams jūsų projektų. Šauliams patinka laukas, atviros erdvės, taigi įsirenkite vidinį kiemą, žiemos sodą ar pan. – žodžiu tai, kad suteiktų erdvės pojūtį.


Jūsų namams reikia šilumos, įkvėpimo, kurie tikrų prie smalsios jūsų prigimties. Ar būtumėte verslininkas ar amžinas studentas, namuose reikėtų kabineto ar darbo zonos su moderniausia įranga. Greičiausiai nepaliausite lankyti kursų, namuose visada bus pradėtų skaityti knygų.


Šauliai – nepailstantys keliautojai, taigi parsigabenkite namo keliones primenančių daiktų, etninių motyvų ar pan. (jūsų ženklas – rytietiško dvasingumo globėjas). Šauliai globoja ir religiją, taigi namuose tikriausiai turėsite šventųjų paveikslų ar statulėlių. Jums patinka ryškios spalvos – oranžinė, ryškiai žydra, turkio. Indiško sario ar marokietiškų rūmų atspalviai suteiks jums įkvėpimo.


Neinvestuokite į brangius baldus, jūsų namuose bus tiek daug svečių, kad jie greitai nusidėvės, be to, turint omenyje, jūsų įgimtą nerangumą, išpilsite kavos (bent jau kartą). Patogi sofa, skoningas apšvietimas ir didelis valgomasis stalas – štai kur turi būti pagrindinės Šaulių investicijos. Pasitelkite kūrybingumą – derinkite prie indiškų medžiagų smulkmenas iš blusturgio. Naujų daiktų paieška – puikus kelionės į užmiestį pretekstas.


Jei turite gėlių ar naminių gyvūnų, jums reikės juos prižiūrėti ateinančio asmens, kai iškeliausite. Gali pagelbėti draugiški kaimynai ar samdomi prižiūrėtojai. Apskritai jums praverstų namų tvarkytoja, nes dažnai neturite laiko tvarkytis. Jūsų namai gali virsti mini viešbutuku, kuriame jums iškeliavus apsigyvena draugai. Šauliai – dosnūs, svetingi žmonės, taigi mielai priims bičiulius.


Šauliams patinka gamta. Net jei esate miesto žmogus, auginkite gėlių vazonuose, prieskoninių žolelių balkone. Augalai turi reikalauti minimaliai priežiūros, nes jūs dažnai keliaujate.


Ožiaragiai brangina savo nuosavybę, vertina patvarius daiktus. Taigi jų namuose vietos ras antikiniai daiktai, šeimos relikvijos. Jei esate modernūs, tikriausiai mėgstate minimalizmą, prislopintas spalvas, metalinius baldus ir negausų dekorą. Tokiu atveju stenkitės, kad namai neprimintų elektronikos parodos. Siekite derinti klasiką ir modernumą, patogumą ir utilitarinį stilių, fabrikinius ir rankų darbo gaminius.


Griežti Ožiaragiai aukos patogumą vardan praktiškumo, tik nepamirškite, kad namai – vieta ilsėtis. Jei ryte skauda nugarą ar apima melancholija, įsigykite patogesnį čiužinį. Ožiaragiai globėjiški, juos veikiausiai trauks senelio laikrodis, odinės sofos, medinis bufetas su porcelianu.


Ožiaragiams svarbu darbo zona, tad nepagailėk pinigų sunkiam, dideliam rašomajam stalui ir odiniam krėslui. Prie viso to derės parkeris auksine plunksna, laiškų peiliukas su monograma ar net išgraviruotu vardu.


Jei esate darboholikai, pasisamdykite stilistą ar pasitarkite su stilių jaučiančiu draugu, antraip labai ilgai ieškosite pagrindinių baldų. Atsiminkite – namų dekoravimas yra saviraiška, o ne tik praktinė būtinybė, taigi skirkite tam laiko.

Ožiaragiams patinka patikimi prekių ženklai, taigi kai kuriems jų gaminiams tikrai paišlaidausite. Miegamajame pasikabinkite Ralpho Laureno flanelines užuolaidos, na, o tamsiai mėlyna Tommy Hilfigerio antklodė jus tikrai pradžiugins. Nepersistenkite su tamsiomis spalvomis ir įneškite gaivos su šviesių spalvų akcentais.


Ožiaragiai nostalgiški, tad namuose raskite vietos artimųjų nuotraukoms, juos primenantiems daiktams. Jums patinka siekti tikslo, tad būtinai išstatykite savo trofėjus, apdovanojimus, prizus, diplomus – viską, kas rodo jūsų pasiekimus. Jums reikėtų nepamiršti kviestis į namus svečių, nes nuo per didelio atsiskyrimo netenkate įkvėpimo ir energijos. Būtinai įsirenkite jaukią svetainę brangiems draugams ir artimiesiems.


Vandeniams patinka modernūs, futuristiniai daiktai, namai turėtų tai atspindėti. Venkite senovinių baldų, didžiulių sofų, baldų su grafikos motyvas, pvz., šiuolaikinės odinės sofos ant metalinio rėmo. Nepirkite kilimų, tegu lieka plikos grindys ir modernios medžiagos – stiklas ir plienas. Galbūt ne itin jauku tačiau jums taip patinka. Pas jus dažnai užsuka draugai, tad reikia erdvės, kurią būtų galima greitai sutvarkyti. Mylite gyvūnus, tad tikriausiai turite ne vieną namų augintinį.


Vandeniams tinka vazos, naminiai fontanėliai, akvariumai. Jums patinka spindintys atspalviai, vandens spalvos – žydra, melsva, jūros mėlio, patinka violetinė, ryškiai žydra ir lašišos spalva. Vandenis – oro ženklas, taigi jam reikia erdvės, gero vėdinimo, saulės, didelių langų, virtuvės su kabančiai puodais.


Jums patinka originalumas, be to, Vandeniai turi puikų skonį, taigi jūsų namuose, tikėtina, bus spalvingų paveikslų, įdomių dirbinių, skulptūrėlių, galbūt modernaus meno kūrinių. Nieko stebėtino, jei pasikabintumėte, tarkime, Che Guevaros fotografiją.


Miegate nedaug, tad miegamasis tegu būna paprastas, o antrame miegamajame įsirenkite darbo kabinetą. Didelis stalas, naujas kompiuteris, mažutės modernios kolonėlės. Daug laiko čia praleisite rašydami elektroninius laiškus, plepėdami su draugais... Tebūnie tai jūsų rojus.


Namai – asmeninis prieglobstis Žuvims, jauki užuovėja, kurioje pasikraunate savo emocines baterijas. Turite puikų stiliaus pojūtį, skoningai dekoruojate kiekvieną kambarį. Šilkinės pagalvėlės meditacijoms, natūralūs audiniai, jūros spalva, švelni žalsva – visa tai teiks džiaugsmo jūsų dvasingajai pusei ir svajingai asmenybės daliai, kurią neretai slepiate. Jūsų namuose gausu mielų smulkmenų – kvepiančių žvakučių, kvapnių oro gaiviklių.


Žuvys – meniškas zodiako ženklas, su stulbinamu estetiniu pojūčiu jūs visur įžvelgsite lobius. Žuvys globoja fotografiją, tad nieko stebėtino, jei turėsite daug plakatų ir įrėmintų nuotraukų. Kaip vandens ženklui, jums patartina gyventi arti vandens ar turėti namuose fontanėlį arba akvariumą. Namelis ant ežero kranto vasarai ir valtis – jums tikra nirvana.


Kadangi Žuvų nuotaikos mainosi, galite įsirengti kambarį kiekvienai nuotaikai – vieni kambariai padės pailsėti, kiti įkvėps. Esate teatrališka asmenybė, tad jums turėtų patikti buduaro stilius, šilko ar aksomo užuolaidos, pastatomos stalinės lempos, kandeliabrai, sapnų gaudyklės. Jūsų namai gali atrodyti keisti, neįprasti, bet kodėl gi ne? Juk jūsų ženklas globoja dvasinius ieškojimus, meditatyvias technikas.


Labiau už viską vertinate nuošalumą, jūsų vaizduotei reikia daug erdvės. Namai jums – rami vieta, kurioje galite svajoti. Jūsų namuose turi skambėti graži muzika ar vyrauti tyla, ramybė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis